بازنگری شده طرح بیمه علائم عمده مزرعه اصلاحات

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دوباره گل سرسبد محصول بیمه پرده برداری از طرح هفته گذشته توسط دولت مودی دولت اول اصلاحات واقعی در مزرعه بخش با مرکز عملا خروج از این طرح و توزیع در بازار بیمه و دولت یک تصمیم گیری نقش تحلیلگران می گویند.

این Pradhan Mantri Fasal بیما Yojana (PMFBY) که عملیاتی شد در 2016-17 شده است hobbled با تاخیر طولانی در پرداخت مطالبات ناراحت کننده کشاورزان است.

مطمئن باشید این طرح بسیار مهم است در یک کشور که در آن محصولات هستند در معرض خشکسالی unseasonal باران و آفات حملات. نزدیک به 54 درصد خالص-منطقه کاشته فاقد آبیاری و 12 میلیون هکتار به طور متوسط رنج می برند و سالانه آب و شوک.

یک تغییر کلیدی در این طرح این است که کشاورزان در حال حاضر می توانید انتخاب کنید که آیا برای خرید محصول بیمه یا نه. قبلا بیمه اجباری بود که برای هر کشاورز با یک محصول وام.

این تغییر نه فقط با هدف پرداختن مشترک گله از کشاورزان را نیز عمیق تر تاثیر بر نرخ حق بیمه و چگونگی طرح در نهایت کرایه چند تحلیلگران گفت: پس از خواندن چاپ خوب است.

کشاورزان سهم حق بیمه باقی می ماند بدون تغییر: آنها همچنان به پرداخت بین 1% و 2% از کل حق بیمه. زودتر بقیه حق بیمه مشترک بین مرکز و ایالات متحده به همان اندازه.

این مرکز در حال حاضر محدود سهم خود را از یارانه به 30 درصد از هر ~100 از مجموع بیمه محصولات کشاورزی در unirrigated مناطق و 25 درصد برای آبیاری زمین. مستقیم محاسبه نشان می دهد که اگر حق بیمه جدید برای بیمه محصول منطقه است که 30 درصد این مرکز در حال حاضر پرداخت 14 درصد و ایالات متحده پرداخت سهم برابر از کشاورزان پرداخت خواهد شد 2 درصد. برای آبیاری مناطق مرکز پرداخت خواهد شد تا 11.5%.

اما اگر حق فراتر از 30 درصد متحده بار یارانه افزایش خواهد یافت چرا که این مرکز در حال حاضر دربسته در محیط خود به اشتراک بگذارید.

“این یک اصلاح است که با هدف به نظم و انضباط متحده و در نهایت طرح خود را به دلیل دولت باید در حال حاضر عمده مسئولیت در اجرای این طرح از آنجا که آنها مجبور به انجام همه چیز” گفت: Rajeev چودری, مدیر کل کشاورزی شرکت بیمه هند با مسئولیت محدود.

پس از طرح ساخته شده اختیاری برای کشاورزان نرخ حق بیمه به احتمال زیاد برای رفتن تا آنجا که تنها کشاورزان که درک محصولات خود را به “خطر بالا” را برای بیمه چودری گفت. قبل از طرح ساخته شده به صورت بی رویه پوشش و شرکت های بسیاری از کسب و کار از مناطق کم خطر.

در حال حاضر این استخر از مشتریان کوچک خواهد شد و شرکت های بیمه دیگر نمی خواهد باید در یک صفحه گرامافون از یک کسب و کار بزرگ که شامل کشاورزان که مجبور به خرید بیمه.

این ممکن است یک چیز بد گفت Amulya Ghosh, یک کارشناس صنعت از آنجا بود که بسیاری از عوارض جانبی را انتخاب کشاورزان که واقعا نیاز به بیمه.

“دادن یک تصمیم گیری نقش به بیمه بازیکنان و دولت بدان معنی است که آنها را در حال حاضر باید به مرتب کردن این طرح است. کسی را مجبور به انجام شیرجه عمیق” گفت: یک مقام ارشد دولت که خواسته نمی شود به نام.

متحده اجازه خواهد داشت برای اجرای این طرح در مورد آنها را به “تاخیر” در انتشار سهم خود را از یارانه حق بیمه به شرکت های بیمه. برش خرما برای استناد به این ماده برای kharif و ربیع محصولات (موسمی و زمستان) خواهد بود 31 مارس و سپتامبر 30th. با توجه به رسمی, شرکت های بیمه اغلب بسیار نرخ های مختلف برای همان محصول به دلیل متحده نمی خواهد ارائه اطلاعات مورد نیاز مانند محصول نرخ شکست.

مرکز گسترش سهم خود را از یارانه حق بیمه به 90% در شمال شرقی متحده از موجود های الگوی 50:50 بین مرکز و ایالات متحده به ترویج بیمه نسبتا کشف منطقه است.

اگر آزمایش جدید موفق به آن را تسکین بزرگ برای دولت مودی است که اغلب با آن مواجه تظاهرات بزرگ از کشاورزان برای پرداخت غرامت و کم قیمت محصول گفت: Ghosh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>