از سرگیری کریکت هنوز امن می گوید: UK PM بوریس جانسون

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر بوریس جانسون روز سه شنبه اعلام کرد یک قایق از اقدامات برای استراحت مستند در انگلستان ریختند اما انتظارات از سرگیری کریکت میان ایده آل, تابستان, آب و هوا بر روی زمین است که “توپ های طبیعی بردار از بیماری”.

در پاسخ به نماینده محافظه کار مجلس گرگ کلارک که گفت: نیمی از تابستان کریکت دهکدهای از دست داد و پرسید که آیا این بازی می تواند از سر گرفته و در حال حاضر جانسون گفت: “مشکل با کریکت, به عنوان هر کس می داند که توپ طبیعی است ناقل بیماری به طور بالقوه در هر رای”.

“ما شده است و در اطراف آن چند بار با ما علمی دوستان است. در این لحظه ما هنوز در حال کار بر روی راه هایی برای ایجاد کریکت بیشتر Covid-secure اما ما نمی توانیم تغییر و هدایت نشده است,” او اضافه شده در مجلس عوام.

کلارک معتقد است که آن را “پوچ” است که کریکت نمی توان آن زمانی است که یکی از این بیشتر اجتماعی-فاصله بازی برای بازیکنان و تماشاگران در اکثر شهرستان clubs; بسیاری از باشگاه ها دچار تلفات شدید با توجه به کریکت نمی شود بازی کرد.

انگلستان و ولز شهرستان مدیره بوده است بحث را با دولت از سرگیری بازی در سطح آماتور از جمله برنامه ای برای محدود کردن قدرت از هر طرف به شش یا هشت به جای 11.

جانسون اعلام کرد کاهش یکی از کلید مستند محدودیت – از 2 متری اجتماعی فاصله به 1 متر است که اجازه خواهد داد که بارها و رستوران ها و موزه ها گالری و سینما برای بازگشایی از 4 جولای. این آرامش ممکن است پس از انگلستان ثبت شده رو به کاهش تعدادی از عفونت در روزهای اخیر و هفته.

او گفت: “بسیاری امکانات تفریحی و جاذبه های گردشگری دوباره باز خواهد شد اگر آنها می توانند با خیال راحت از جمله, در بیرون ورزشگاه و زمین های بازی, سینما, موزه ها و گالری تم پارک ها و بازی های آرکید و همچنین کتابخانه ها, اجتماعی باشگاه ها و مراکز جامعه”.

“‘نزدیک’ سالن های مانند کاباره ها و نرم-بازی مناطق داخلی سالن های ورزشی و استخرهای شنا و چشمه های معدنی نیاز به بسته باقی می ماند در حال حاضر, به عنوان خواهد بولینگ کوچه ها و پارک های آب” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>