‘محدود کردن خودم را به تنها بودن در خانه تمام وقت’

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

با تمام رویدادهای ورزشی, معلق, آموزش مراکز و ملی در اردوگاه های بسته چه هستند که ورزشکاران انجام می دهند و با خود مجبور اوقات فراغت? هر روز یک ورزشکار برتر را نوشتن در مورد او و یا تجربه خود را از برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس برای HT.

این است Ankita Raina هند بالاترین-رتبه بندی تنیس زنان, بازیکن که در بازگشت به خانه اش در پونا در هفته گذشته از دبی.

این واقعا غم انگیز است که همه ما در این وضعیت و دیدن آنچه که جهان در حال رفتن را از طریق در حال حاضر با شیوع کروناویروس. من بازگشت به خانه در پونا پس از بازی در جام تغذیه در دبی (Ankita Raina هدایت هند به تاریخی, تغذیه, جام جهانی گروه, بازی کردن, نقطه در اوایل این ماه).

شده است وجود دارد یک مورد مثبت از این ویروس گزارش شده از کسی که آمد از ما فقط در منطقه (Sinhagad جاده) بعد خانه من. بنابراین هر کس در اینجا این است که فوق العاده با احتیاط و پس از من به خاطر این که ترسناک زمان.

من قرار بود به پرواز به استرالیا روز جمعه گذشته به مدت دو هفته و پس از دو هفته در مصر و سپس به لتونی به بازی بازی های Fed Cup بازی آف اما همه که لغو شده است در حال حاضر و به درستی احساس می کنم چرا که سلامت باید بالاتر از هر چیز دیگری در زندگی است. من محدود کردن خودم را به تنها بودن در خانه تمام وقت به غیر از فقط یک یا دو ساعت در هر روز وقتی که من رفتن به دادگاه برای عمل. اما حتی وجود ما محدود کردن تعداد زیادی از مردم به چهار. آن را فقط به من و Rutuja Bhosale—از آنجا که ما هر دو معمولا با هم تمرین زمانی که ما در پونا—و (مربی شخصی) Hemant Bendrey آقا و مربی دیگری. ما در حال اجتناب از هر نوع از حمل و نقل عمومی; من در خود من ماشین و دوباره در ماشین خود من.

به غیر از که روزانه از جلسه دادگاه من در خانه تمام وقت و هیچ گزینه دیگر وجود دارد واقعا. بسیاری از رستوران ها و کافه ها در اینجا بسته و من نیز تصمیم گیری آگاهانه برای سرمایه گذاری نیست را غیر از رفتن به دادگاه. من حتی با دیدن هر یک از دوستان من در اینجا چون من نمی دانم که آنها را ملاقات کرده و مناطقی که از آنها بازدید کرده اند.

بنابراین در flipside آن را به خانه برای این مدت طولانی. متاسفانه ما نمی تواند انجام بسیاری از فعالیت های که من دوست داشتم انجام دهید در غیر این صورت اما من به دنبال به جلو به هم خانواده است.

و چند چیز وجود دارد که من می خواهم به سعی کنید دست من در حال حاضر که من وقت آزاد نشستن در خانه مانند آشپزی نقاشی و ممکن است یاد بگیرند که برخی از فرم رقص است. چه کسی می داند که همچنین ممکن است به من کمک کند در بازی!

من در واقع نمی باید یک پیش فصل برای دو سال گذشته خیلی برای من خوب است در راه است که من این شکستن. من مربیان و مربی نمی تواند شادتر چرا که آنها هم اکنون می توانید برنامه ریزی مناسب آموزشی جلسه زمانی که همه چیز بهتر است در اینجا. اما از دوره بهداشت و ایمنی مهم ترین چیز است و من نمی خواهد هر گونه شانس با آن است.

همانطور که به Rutvick مهتا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>