رستوران گفت: به تعطیل و غیر ضروری دولت خدمات بعدی: Kejriwal در Covid-19

وزیر Arvind Kejriwal, روز پنج شنبه اعلام کرد محدودیت های تازه در تجمعات و دستور رستوران ها به تعطیل ناهار خوردن در گزینه برای جلوگیری از شدت مسری coronavirus عفونت از گسترش.

در یک کنفرانس رسانه های بعد از جلسه معاون فرماندار آنیل Baijal, Kejriwal همچنین تایید کرد به گزارش هندوستان تایمز, طرح دولت برای تعطیل برخی از دفاتر خود را نیز.

“خدمات غیر ضروری متوقف خواهد شد اما جزئیات هنوز در حال کار می کرد” Kejriwal به خبرنگاران گفت:. او گفت: اعلام رسمی در مورد خدمات خواهد شد که معلق ساخته خواهد شد فردا.

سازمان دیده بان | Coronavirus: دهلی دولت ممنوعیت تجمع از 20 رستوران ها بسته شده و تا 31 مارس

در حال حاضر رئیس جمهوری گفت: دولت تصمیم گرفته بود به نظم رستوران را به حالت تعلیق آن ناهار خوردن-در خدمات و تنها عمل را به دور و یا تحویل خانه بخش است. این را قادر می سازد کسانی که تکیه بر خوردن مفاصل برای وعده های غذایی خود را برای ادامه خرید مواد غذایی.

Kejriwal, اما, کاهش یافته است پیشنهادات خود را از مرکزی مقامات بهداشتی که دولت در محدود کردن حمل و نقل عمومی و امکانات به کاهش فرکانس Delhi Metro trains.

رئیس جمهوری گفت: این بحث مطرح شد و توسط دولت شهر بود اما احساس می شود که این امر افزایش ازدحام در مترو. او همچنین اعلام کرد که تصمیم برای تشدید موجود حکومت است که بارها جمع آوری بیش از 50 نفر آورده و آن را به 20 نفر است.

دولت قبلا در روز به تعویق افتاد مداوم سالانه امتحانات در مدارس شهرستان و کارگردانی تمام موسسات آموزشی در پایتخت تعطیل به طور کامل برای هر دو دانش آموزان و کارکنان تا 31 مارس به منظور مهار گسترش عفونت کروناویروس.

Kejriwal گفت که او کارگردانی کرده است همه مدارس و دانشگاه ها در پایتخت باقی می ماند بسته به طور کامل برای هر دو دانش آموزان و کارکنان تا 31 مارس است.

“همه امتحانات از جمله امتحانات هیئت مدیره اتفاق خواهد افتاد و تنها پس از 31 مارس. من مصرانه از همه Delhiites به کار از خانه تا آنجا که ممکن است” Kejriwal گفت..

این حرکت آمده است یک روز پس از هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) اعلام کرد برای به تعویق انداختن مداوم امتحانات هیئت مدیره تا 31 ماه مارس با در نظر COVID-19 بیماری همه گیر. هیئت مدیره نیز اعلام کرد برای به تعویق انداختن ارزیابی کار سالانه نتایج تا پایان این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر