پس از هفته دوم ماه مارس و رستوران ها و بارها و نظافتی در سراسر جهان تعطیل به عنوان اولین نشانه از Covid-19 pandemic گرفتن نگه دارید پدید آمده است. نزدیک به دو ماه بعد, صاحبان مطمئن نیستید که آنها را قادر به بازگشایی این رسانه ها خود را و آنچه که کسب و کار خود خواهد بود هنگامی که آنها انجام می دهند.

ترکیبی از خطرات ساخته شده است که این بخش از کسب و کار مهمان نوازی به ویژه آسیب پذیر به بحران با عفونت می ترسید به گسترش در بسته فضاهای داخلی – که بسیاری از eateries هستند – و از طریق چندین نقطه تماس که آیا مواد غذایی, ظروف و یا حتی مبلمان در روز به طور متوسط پر شده با مشتریان متعدد.

“مشکل این است که در دو سطح. چگونه می توانم شما را مطابق با, اجتماعی, فاصله, قوانین, در, رستوران ها که در آن با قرار دادن یک فاصله می گویند 1-2 متر بین جداول دشوار خواهد بود و شما چگونه متقاعد کردن مردم است که مواد غذایی که آنها را در خدمت امن است” گفت: Anurag Katriar رئیس ملی انجمن رستوران ها از هند (NRAI) و مدیر عامل شرکت deGustibus اجرا می شود که در بمبئی نیلی زنجیره ای از رستوران ها.

کاباره ها و میله و banqueting کسب و کار خواهد بود به خصوص تحت تاثیر قرار NRAI رئیس جمهور گفت: از آنجا که این بستگی به جمعیت زیادی.

Coronavirus بیماری تاسیس شده است به گسترش در فضاهای بسته مانند رستوران ها با یکی از این نمونه در حال وقوع در گوانگژو چین که در آن نه نفر قرارداد این بیماری از یک شخص, کسی که شام میخورد. مهمتر ده ها تن دیگر در حال حاضر در رستوران در زمان دریافت نمی شود بیماری است که مقامات بهداشت گفت: به دلیل عفونت منتشر شد, تنها در میان کسانی که نشسته بودند در این پیش نویس از همان تهویه مطبوع به عنوان فرد آلوده.

حداقل سه آمریکایی مقامات ولایتی در نیویورک و کنتیکت و آتلانتا – اشاره کرده اند در اجازه دادن به رستوران گسترش به خیابان ها خارج خواهد شد که بسته به وسایل نقلیه به فضای بیشتری را برای عابرین پیاده و دوچرخه سواران به عنوان یک جایگزین برای بیشتر مخاطره آمیز توده های حمل و نقل.

“من فکر می کنم چنین ناهار خوری گزینه این است که یک راه خوب برای رستوران ها در حال حاضر, اما در شهرهای متراکم مانند بمبئی این دشوار خواهد بود” Katriar گفت.

جدید عادی Katriar افزود: بستگی به شدت هند است که آمار این بیماری همه گیر. “اگر هند ظهور با گفتن 2,000 تلفات آن خواهد شد بسیار متفاوت از وضعیت اگر وجود دارد 20,000 تلفات,” او گفت:. “اگر بیماری طول می کشد تلفات مردم خواهد بود و تمایلی به بیرون رفتن برای غذا خوردن برای مدت زمان طولانی,” او اضافه شده است.

برای زمان حال با توجه به این رستوران کسب و کار می تواند در انجام منظم تست دسته ای و افشای نتایج به مشتریان احساس امنیت در مورد غذا خوردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im