رئیس جمهور چین صحبت کرد و روز جمعه با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رمان شیوع کروناویروس و خواست واشنگتن برای پاسخ “منطقی” به اپیدمی رسانه های دولتی گزارش شده است.

یازدهم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی گوشی است که در چین بود “به طور کامل اعتماد به نفس و قادر به شکست این بیماری همه گیر” و “روند بلند مدت توسعه اقتصادی چین برای بهتر تغییر خواهد کرد” با توجه به دولتی پخش دوربین مدار بسته.

از شیوع ویروسی که اعتقاد بر این است که سرچشمه در چین مرکزی در اواخر سال گذشته در حال حاضر آلوده حداقل 31,000 مردم و باعث 636 مرگ و میر بیشتر در داخل چین است.

دولت های محلی در سراسر چین را قفل شده است و شهرستانها از دهها میلیون نفر از مردم در پاسخ به بحران جهانی هراس افزایش یافته است بیش از بیش از 240 موارد که پدید آمده در دو ده کشور جهان است.

یازدهم به نظر می آیند ساعت پس از مرگ یک whistleblower, دکتر, punished برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این ویروس باعث بسیار زیاد غلیان احساسات عمومی و اندوه و خشم بیش از چگونه مقامات چینی به کار گرفته اند بحران است.

یازدهم را به نام مبارزه برای جلوگیری از ویروس “مردم جنگ” و گفت: تهمت که چین اجرا کرده است “در سراسر کشور بسیج جامع استقرار و پاسخ سریع” همراه با “دقیقترین کنترل و پیشگیری از اقدامات” در برابر ویروس.

یازدهم نیز خواست ما عمل به “منطقی” در پاسخ به شیوع رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

پکن ضربه در برابر اقدامات سختگیرانه توسط کشورهای دیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس خواستار ممنوعیت سفر علیه, چینی, ورود با یک لیست در حال رشد از سازمان ملل “نامهربان” و در برابر توصیه سازمان بهداشت جهانی است.

آمریکا به طور موقت به منع ورود برای اتباع خارجی که در چین در دو هفته گذشته پیوستن کشورها از جمله ایتالیا و سنگاپور و مغولستان که اعلام محدودیت های گسترده در مسافران از ویروس-آمار کشور است.

ایالات متحده آمریکا و ژاپن و انگلیس و آلمان و کشورهای دیگر نیز توصیه خود به شهروندان برای سفر به چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im