‘گزارش تصویری ویروسی رفت’: راجستان Dalit مرد تجاوز با پیچ گوشتی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

23-در سال Dalit از راجستان ناگور منطقه بود که مورد ضرب و شتم و تجاوز با بنزین-laced پیچ گوشتی توسط یک گروه از راجپوت می گوید: حادثه رفته اند گزارش نشده تا به حال این فیلم نمی درز در سایت های رسانه های اجتماعی از آنجا که او نمی خواهد به جرات شکایت به پلیس .

“من نمی خواهد که گزارش این حادثه به پلیس اگر تصویری به حال نرفته ویروسی. راجپوت مردان را تهدید من با عواقب وخیم اگر من به هر کسی” مرد گفت: در مورد حادثه

هفت نفر-مدیر و شش نفر از کارکنان یک موتور سیکلت مرکز خدمات — دستگیر شده اند در ارتباط با این حادثه صورت گرفت که در فوریه 16, سه روز قبل از ویدئوها ظاهر در رسانه های اجتماعی. در این فیلم دو Dalits دیده می شود در حال ضرب و شتم با فن کمربند و یکی از آنها 23 سال محروم است و نقض با یک پیچ گوشتی. یکی از متهمان, فیلم برداری, شکنجه بر روی تلفن همراه خود را.

این ناگور حادثه بار دیگر در معرض این واقعیت زشت, عمیق طبقه تقسیم وجود دارد که در راجستان و ترس از طبقات فوقانی که Dalits در زندگی با وجود وعده های پی در پی دولت برای محافظت از آنها را از ظلم و ستم و خود را برای اطمینان از رهایی. راجستان Police crime شعبه اطلاعات نشان می دهد که حوادث خشونت در برابر Dalits افزایش 47.47% از سال 2018 2019.

Kavita Srivastav دبیر کل راجستان فصل از مردم و اتحادیه آزادی های مدنی می گوید: Dalits ادامه به صورت طبقه خشونت و زندگی در ترس از پلیس.

یک مورد دیگر در نقطه مارس 2019 باند تجاوز به یک جوان 19 ساله Dalit زن در مقابل شوهرش توسط پنج مرد که فیلم برداری جرم و جنایت در راجستان الوار قرار داده و آن را در رسانه های اجتماعی. این متجاوزان به حال waylaid و شتم شوهر قبل از گرفتن نوبت به تجاوز به زن است.

به خانواده مقتول گفت: پلیس محلی به ثبت نام نیست یک مورد اگر چه شکایتی تسلیم شد در مارس 29. یک مورد بود که در نهایت ثبت نام شده در مارس 2 تحت هندی قانون مجازات اسلامی و برنامه ریزی طبقات و قبایل (پیشگیری از جنایات) قانون پس از این ویدئو ویروسی رفته بود و وزیر Ashok Gehlot صدور یک فرمان که اولین اطلاعات گزارش ثبت شده در دفاتر سرپرست پلیس.

ناگور منطقه پنجم بیشترین تعداد از موارد ظلم و ستم در برابر Dalits در راجستان. به گفته پلیس اطلاعات در 2019, گنگانگر و بهرتپور بيشترين تعداد موارد (408) را به دنبال هنمانگڑھ با 311 Bikaner با 292 از نزدیک دنبال ناگور با 281.

مدیر کل اضافی از پلیس (جرم) BL Soni گفت: افزایش تعداد حوادث خشونت علیه Dalits در راجستان بود و بازتابی از یک لیبرال شاه ثبت نام سیاست های اتخاذ شده توسط پلیس.

سابق راجستان مدیر کل پلیس و زمان کنگره MLA Harish چاندرا مینا سوال این ادعا است. او گفت که او تا به حال به نشستن در یک تحصن در اعتراض در ٹونک منطقه به FIR ثبت نام در مرگ مشکوک یک راننده کامیون در سال گذشته است. حتی در الوار باند تجاوز به عنف در مورد شاه ثبت شد تا تصویری از حادثه رفته بود ویروسی او اشاره کرد..

در ناگور حادثه Satish Kumar مرکز حقوق Dalit اشاره کرد, قربانیان, خانواده, گفت, اخبار, حادثه در حال گسترش به صورت محلی. “اگر مردم محلی می دانستم که در مورد این حادثه شد و پلیس در حال خواب برای سه روز” او پرسید.

23 سال بود که مورد ضرب و شتم و تجاوز در این حادثه نشسته نشسته اند در دو اتاق آپارتمان در یک آلاینده 14 هکتار مزرعه که در آن jeera محصول آماده برداشت. روستای خود را Sohan ناگار در مجموعه شنی flatlands از Nagaurt, 350 کیلومتر از پایتخت راجستان جیپور.

قربانی و پسر عموی خود بودند حمله در Karnu ایجاد کرد که در آن آنها رفته بود به دوچرخه خود سرویس در گاراژ متعلق به یک Rajput هانومان سینگ که در حال حاضر در بازداشت پلیس. با توجه به متهم عموزاده به سرقت برده برخی از پول از پول نقد شمارنده — به این دلیل که چرا آنها شکنجه شده است .

زمانی که ویدئو ویروسی رفت و در فوریه 19, پلیس تا به حال هیچ گزینه ای جز عمل می کنند. کنگره رهبر راهول گاندی که حزب حاکم راجستان توییتی که دولت باید اقدام فوری. کنگره و Bharatiya Janata Party اعزام هیئت به روستا برای بررسی این حادثه است. Rashtriya Loktantrik رهبر حزب هانومان Beniwal و Bahujan Samaj حزب supremo Mayawati حمله به کنگره دولت است.

سیاستمداران Dalit فعالان حقوق اعضای سازمان های جامعه مدنی, رسانه ها و پلیس تمام شده و اقصر طرق به کنترل از راه دور ایجاد کرد. همان روز قربانیان رفت و به Panchodi ایستگاه پلیس به فایل FIR و پلیس بازداشت هفت مظنون در عرض چند ساعت.

بررسی افسر Mukul شارما از این گفته شده بود هیچ سهل انگاری توسط پلیس است.در این ویدئو گفت: “این رسانه های اجتماعی همراه از ناگور پلیس که ره ویدئو در فوریه 18 و به ما اطلاع داد و ما عمل کرده است.”

در این اتهام که شکنجه قربانیان به سرقت رفته بود پول شارما گفت: FIR سرقت شده بود در برابر عموزاده و شکایت بررسی شده بود. او گفت: پلیس نوشته شده بود به Facebook و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی به حذف این ویدئو از سیستم عامل خود را.

گوتام نایاک یک وکیل غیر نافذ است. “شو (ایستگاه خانه افسر) Rajpal سینگ یک Rajput و متهم هستند راجپوت. او سعی کرد برای محافظت از آنها. ما خواستار آن است که او بود به حالت تعلیق درآمد.”

Satish Kumar مرکز حقوق Dalit گفت: پلیس تا به حال به استناد خفیف مقررات از قانون مجازات و او برنامه ریزی طبقات و برنامه ریزی قبایل (پیشگیری از جنایات) عمل می کنند مانند غیر قانونی محدودیت داوطلبانه باعث صدمه دیده و غیر قانونی مجمع در برابر مظنون است.

“آنها باید همچنین قرار دادن بخش 307 (تلاش برای قتل) و 34 (اعمال انجام شده توسط چند نفر در پیشبرد هدفی مشترک) و 120 (B) (مجازات جنایی توطئه), 326 (a) (مجازات برای اسید حملات) IPC. بخش 3 (2) (دادن شواهد نادرست) و بخش 3 (2) (iii) (ارتکاب فساد با آتش و یا هر ماده منفجره) از SC/ST عمل و بخش های 66 و 67 از آن عمل می کنند” او گفت:.

PL Mimroth بنیانگذار مرکز حقوق Dalit گفت: قانون به تنهایی نمی تواند به اندازه کافی برای جلوگیری از عود از جمله موارد نقض. “برگزاری طبقه تقسیم است که شاید یک اشاره گر به این واقعیت است که قانون به تنهایی نمی تواند پیروز شدن بر چنین شر اجتماعی” او گفت:.

“چرا برخی طبقات احساس جسارت به عمل سزاوار سرزنش راه” او پرسید. “وجود دارد یک نیاز به تغییر طرز فکر و حساس و موها مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>