اتحادیه امور Nirmala Sitharaman بودجه بود “تکراری, درهم و برهم و توخالی” کنگره رهبر راهول گاندی در روز شنبه گفت: او به عنوان آمار در دولت برای پرداختن به مسائل تضعیف اقتصاد است.

Nirmala Sitharaman گفت: دولت با تزریق پول بیشتر به بخش کشاورزی و مرکز آب طرح برای افزایش رشد اقتصادی به بالا و از پایین ترین سطح خود در یک دهه.

او همچنین اعلام کرد که دولت خود را به فروش سهام در شرکت بیمه زندگی (LIC) از هند بزرگترین سرمایه گذار نهادی از طریق اولیه ارائه عمومی (IPO) به عنوان بخشی از آن سرمایه گذاری برنامه.

“مسئله اصلی در مواجهه با بیکاری است. من نمی بینم هر راهبردی ایده که کمک خواهد کرد که جوانان ما شغل. من تو را دیدم تاکتیکی مسائل اما هیچ مرکزی ایده” راهول گاندی گفت: در حالی که صحبت با خبرنگاران.

“این توصیف دولت به خوبی بسیاری از تکرار درهم و برهم—این طرز فکر از دولت است. تمام بحث اما هیچ چیز اتفاق می افتد,” او گفت:.

احمد پاتل ارشد رهبر حزب همچنین با حمله به دولت گفت: این اتحادیه با وزیر دارایی بودجه گفتار متمرکز “بیشتر در ستایش PM به جای کمک به شهروندان عادی”.

“طولانی ترین بودجه گفتار نیز بدون زرق و برق ترین بودجه پس از Acche, Din, جدید,هند, آن را در حال حاضر به نظر می رسد که دولت نیز رها شده و هدف از $5 تریلیون دلار به اقتصاد این بودجه را تایید می کند نه تنها ورشکستگی اقتصاد بلکه یک ورشکستگی دولت ایده او گفت:” در یک سری از توییت.

Nirmala Sitharaman بودجه گفتار آمد در زمانی که هند دست و پنجه نرم کردن با آن بدترین رکود اقتصادی در یک دهه.

دولت برآورد رشد اقتصادی در این سال برآورد شده است به سقوط به 11 سال کم از 5% در FY20 از 6.1 درصد در FY19. برآورد رشد اسمی در 7.5% در FY20 است که این پایین ترین رقم از 1975-76 (FY76) به عنوان در هر FY12 مبتنی بر تولید ناخالص داخلی سری.

شاخص تولیدات صنعتی (IIP) که آهنگ فعالیت های تولیدی در بخش های مختلف اقتصاد به رشد مثبت تبدیل اما در سطح پایین باقی مانده در 1.8% در ماه نوامبر سال 2019 پس از عقد قرارداد با (-) 4% در ماه اکتبر 2019.

شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) تورم افزایش یافته و به 65 ماه اخیر از 7.4 درصد در ماه دسامبر 2019 آن پنجم متوالی افزایش عمدتا به دلیل مصرانه گیاهی افزایش قیمت.

کنگره گوشه است مرکز اقتصادی و برجسته Bharatiya Janata Party (BJP)-ملی به رهبری اتحاد دموکراتیک (NDA) دولت را “شکست” در جبهه اقتصادی افزایش بیکاری و کشاورزی پریشانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im