حذف سپاه پاسداران از نزدیک فاروق قوم و خویش را در خانه می گوید: J-K HC

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به جامو و کشمیر بالا دادگاه دستور داده است تا دولت برای خروج پرسنل امنیتی ارسال شده در خارج از خانه از فاروق عبدالله و خواهر و عوامی ملی رئیس همایش خالده شاه او را برادر و همایش ملی رهبر مصطفی Kamaal و پسرش مظفر شاه.

نظم آمد و در روز سه شنبه پس از ادعاهای متضاد توسط دولت و فرجام. سه با نزدیک شدن دادگاه ادعا که آنها قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی با امنیت پرسنل مستقر در خارج از خانه های خود را ظاهرا برای امنیت خود و جلوگیری از حرکت خود را پس از abrogation جامو و کشمیر ویژه وضعیت در آگوست 5 . دولت ادعا کرد که این سه نفر “رایگان”.

پیشنهاد خروج از پوشش امنیت آمد از دادگاه و پذیرفته شد توسط وکیل به نمایندگی از سه بعد از اولیه بی میلی. “اگر چه این پیشنهاد برای تسلیم شدن خود را پوشش امنیت ساخته شده توسط این دادگاه با نظر به اطمینان حاصل شود که آزادی و جنبش فرجام است نه محدود و در عین حال آن را به فرجام برای درخواست چنین پوشش امنیت بعد گفت:” بخش نیمکت دادگستری D S Thakur و عدالت Sanjeev Kumar.

دادگاه همچنین از دولت خواسته تا اطمینان حاصل شود که آزادی این سه رهبر بود و نه محدود به جز مطابق با روش های تجویز شده توسط قانون است. کمیسر دبیر خانه گروه خواسته شد به یک فایل استشهاد در این زمینه در رجیستری خود را ظرف یک هفته برای complaince.

قبلی یک قاضی نیمکت از دادگاه اخراج سه نفر ادعا می کند که آنها تحت بازداشت خانگی باعث آنها را به روش تقسیم نیمکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>