‘به یاد داشته باشید سال 1962’: Sharad Pawar وحشیانه حمله به راهول گاندی بیش چینی ‘intru…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ملی حزب کنگره (NCP) رئیس جمهور Sharad Pawar گفت: در مسائل امنیت ملی نباید سیاسی و یکی باید به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاده است پس از جنگ سال 1962 زمانی که دستگاه های زیادی از زمین های اشغال شد توسط چینی ها.

Pawar نظرات در پاسخ به یک سوال در مورد کنگره رهبر راهول گاندی شارژ که نارندرا نخست وزیر تا به حال تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز.

حزب کنگره به رهبری آن رئیس جمهور سابق راهول گاندی مصرف شده است jibes در مرکز از 15 ژوئن خشونت چهره بین هند و چین نیروهای نظامی در شرق لاداخ را Galwan دره.

آن را می خواهد ساعت مودی برای روشن شدن این که آیا چین برای نفوذ به هند در Ladakh.

این NCP رئیس جمهور گفت: اولین بار چیزی شبیه به این اتفاق افتاده بود پس از جنگ سال 1962 زمانی که کشور همسایه گذاشته بود ادعای بزرگ swathes از زمین.

همچنین بخوانید: Galwan برخورد اشتباه بزرگ’ توسط چین, جهان در حال حاضر مبارزه با Covid-19: کارشناسان

“ما نمی توانیم فراموش کردن آنچه اتفاق افتاده در سال 1962 زمانی که چین را اشغال 45,000 کیلومتر مربع از هند سرزمین. در حالی که این اتهامات یک همچنین باید نگاهی به آنچه که در گذشته اتفاق افتاده است. این مسئله از منافع ملی و یک بار نباید در سیاست در اینجا” سابق وزیر دفاع گفت: در حالی که صحبت با خبرنگاران در Satara.

Pawar را NCP است یک متحد کنگره و آنها بخشی از ماهاراشترا, Vikas Aghadi دولت به رهبری شیو سنا.

ارشد سیاستمدار بود با اشاره به اختلاف عکاسی چانه منطقه که در کنترل پکن اما ادعا کرد که دهلی نو.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488 متر خط کنترل واقعی (لاک). در حالی که چین ادعای آروناچال پرادش به جنوب تبت و هند ادعا میکند که اختلاف تحت پوشش عکاسی چانه منطقه بود که اشغال شده توسط چین در سال 1962 جنگ.

این NCP ارشد نیز گفت: این مرکز نمی تواند برای بن بست در Galwan دره.

“سربازان ما سعی در عقب راندن چینی مردان ارتش که زمانی که آنها سعی در تجاوز بر خاک هند. به این می گویند شکست هر کسی و یا وزیر دفاع درست نیست. تا به حال ارتش ما شده است در هشدار ما نمی شناخته شده چینی ادعا,” او گفت:.

“این درگیری به خودی خود به این معنی است که ما هوشیار دیگری ما را گرفتار شده اند غافل. از این رو من فکر نمی کنم چنین اتهامات منصفانه را,” او اضافه شده است.

Pawar همچنین با اشاره به توافق میان هند و چین که دو کشور تصمیم به استفاده از اسلحه در لاک.

بیست و سربازان هندی از 16 بیهار نظام از جمله آن افسر فرمانده کشته شدند پس از درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در 15 ژوئن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>