‘سخن گفتن گرفته شده خارج از چارچوب احترام کثرت’: وارث پاتان در ’15 کرور سنگین تر بودن می تواند 100′ بیانیه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: فوریه 21, 2020 9:22:46 am

Waris Pathan, Waris Pathan gulbarga rally, Waris Pathan gulbarga remark, Waris Pathan AIMIM, Asaduddin owaisi ملی رئیس جمهور AIMIM Asaduddin Owaisi با وارث پاتان (اکسپرس عکس دیلیپ Kagda)

یک روز پس از همه, هند, Majlis-e-Ittehadul Muslimeen (AIMIM) رهبر وارث پاتان تصویری که او در آن شنیده می شود گفتن این جمعیت که “15 کرور می تواند بیشتر از 100” رفت و ویروسی در ماهاراشترا MLA صادر کرده است روشن گفت: اظهارات “خارج از متن” است و نه او و نه خود را حزب پشتیبانی از هر چیزی که “ایجاد شکاف بین مردم است.”

در رسانه ها بیانیه Pathan نوشت: “من با افتخار و احترام به کثرت این کشور است. اما بله من عصبانی فقط مانند بسیاری دیگر از سرخپوستان که در قانون اساسی این کشور به محض غفلت دولت در پرداختن به مسائل مربوط کا/NRC و NPA که در برابر مردم معترض در سراسر کشور در یک راه دموکراتیک.”

پرداختن به یک ضد کا تجمع در کارناتاکا را Kalaburagi منطقه Pathan ظاهرا گفت:” …Ikattha hoke chalna padega آزادی leni padegi aur جو cheez mangne se nahin milti, usko chhin ke لنا padega یه bhi yaad rakhna…humko بوله ma-behno ko aage bhej دیا…abhi toh sirf sherniya بهار nikli hain aur tumhare paseene chhoot گی samajh lo agar hum ورود saath mein aa gaye toh kya hoga, 15 کرور hain lekin 100 ke upar bhari hain, yaad rakh لنا یه baat (ما را به آزادی و زمانی که شما نمی توانید چیزی را با درخواست برای آن شما باید برای ربودن آن…آنها گفت: ما با قرار دادن زنان در مقابل…تنها tigresses آمد و شما باید شروع به عرق کردن…تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر همه ما آمد…ما 15 کرور اما وزن سنگین در 100 کرور).”

در رسانه ها بیانیه Pathan نیز اضافه شده است که گفته شده است به نقل از “خارج از چارچوب” توسط رسانه ها. “من بدین وسیله مایل به تکرار است که من هرگز نمی تواند هر چیزی می گویند خواسته یا ناخواسته است که لطمه می زند و احساسات از هر طبقه جامعه و یا جنسیت. نه من و نه من پارتی پشتیبانی از هر چیزی که باعث ایجاد شکاف بین مردم است. Jai Hind.”

کوبیدن اظهارات بی جی پی را کارناتاکا واحد توییتی “پنهان شدن پشت زنان و کودکان افسانه ها به دنبال ‘آزادی.’ چه بیشتر آزادی را می خواهند ؟ آیا آنها با بهره گیری از هر نوع آزادی پس از سال 1947? وارث پاتان و دیگر رهبران AIMIM باید از اورنگ زیب جهان. این تهدیدات کار نمی کنند در NewIndia.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>