رهبران مذهبی می تواند نقش محوری برای مبارزه با Covid-19 همه گیر می گوید سازمان ملل متحد ch…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز شنبه گفت: رهبران مذهبی در سراسر جهان می تواند نقش مهمی در ارائه راه حل در مبارزه با Covid-19 همه گیر و کمک به مردم برای بهبود یافتن از عوارض این بیماری است.

“به شکست Covid-19 و ساخت پایدار تر و عادلانه ما نیاز جوامع به گرد هم می آیند. رهبران مذهبی می تواند نقش محوری به ارائه راه حل نه تنها نشانی از این بیماری همه گیر است اما برای بازیابی بهتر” اشاره به این حادثه تلخ ارسال شده در توییتر خود.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

دبیر کل در 12 ماه مه تا به حال ساخته شده مشابه بیانات در سطح بالا ویدئو کنفرانس با عنوان “نقش رهبران مذهبی در پرداختن به چالش های متعدد از Covid-19.”

“این دلگرم کننده است برای دیدن بسیاری از رهبران مذهبی پیوستن به نیروهای امروز روحیه همبستگی. جهان ما به صورت یک بحران شبیه هیچ دیگر است. این Covid-19 همه گیر است و نه فقط یک اورژانس بهداشت جهانی. آن است که یک بحران انسانی است که upending زندگی, از بین بردن معیشت و تعمیق بی اعتمادی در سراسر جهان,” او گفت:.

او همچنین گفت که جهان می داند از قبلی بهداشت عمومی بحران است که اقدامات رهبران مذهبی تاثیر ارزش ها و نگرش رفتارها و اقدامات.

در این کنفرانس او تشکر رهبران مذهبی برای حمایت از من درخواست تجدید نظر برای جهانی آتش بس در نظر Covid-19. او همچنین اشاره کرد که در محل خاص در سراسر جهان همچنان به درگیری دارد.

“با این حال ما همچنان به درگیری های خشم در بسیاری از مکان ها — همراه با افزایش ethnonationalism انگ و تبعیض هدف آسیب پذیر جوامع و تشدید درد و رنج است. در ضمن افراط گرایان و گروه های رادیکال به دنبال بهره برداری از فرسایش اعتماد رهبری و تغذیه در افراد آسیب پذیری به خدمت خود را به پایان می رسد,” او گفت:.

او همچنین خواسته رهبران مذهبی را رد و محکوم کردن همه اشکال نارواداری که رسید در میان coronavirus.

“…رد بیگانه ستیزی و نژاد پرستی در همه اشکال نارواداری. دوم من نیز درخواست برای صلح در خانه. در سراسر جهان ما شاهد افزایش هشدار دهنده در مورد خشونت علیه زنان و دختران به این بیماری همه گیر ، این است که در تخلف از اصول مشترک به هر ایمان و من درخواست تجدید نظر به رهبران مذهبی را قاطعانه محکوم کردن چنین اعمال,” او اضافه شده است.

او همچنین تاکید کرد که باید به مبارزه با گسترش اطلاعات غلط در میان همه گیر.

“…ما به عنوان مبارزه با گسترش دروغ و اطلاعات غلط من از رهبران مذهبی به اهرم خود را در شبکه های ارتباطی و ظرفیت برای حمایت از دولت در ترویج است که توصیه می شود بهداشت عمومی اقدامات است.”

در نهایت او خواست رهبران مذهبی به حمایت از تداوم آموزش کار با آموزش و پرورش دهندگان برای پیدا کردن راه حل برای مبارزه با اثر سرایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>