عدم تحمل مذهبی اکثریت سیاست نباید اجازه تضعیف هند…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این “ارزش کثرت گرایی” شده است که در یک civilisational دارایی هند در جهان جهانی شده است “متاسفانه” در معرض خطر امروز و عدم تحمل مذهبی و اکثریت سیاست نباید اجازه تضعیف این کشور قدرت نرم ارشد کنگره رهبر شاشی Tharoor روز دوشنبه گفت:.

صحبت کردن در هند قدرت نرم: خطوط دیپلماسی فرهنگی ” در یک رویداد سازمان یافته توسط FICCI, Tharoor گفت: هند باید سرزمین “بهتر داستان” به عنوان یک جامعه با مطبوعات و رشد رسانه های جمعی.

“ما نیاز به هر دو قدرت نرم و قدرت سخت. من می خواهم به استرس بر اهمیت حفظ این ویژگی ها در هند است که ما را جذاب به جهان است. گرانبها کثرت گرایی است که یک civilisational دارایی هند در جهان جهانی شده است و متاسفانه در معرض خطر در کشور ما امروز” او گفت:.

“ما دموکراسی و مخالفت ما پر رونق رایگان, رسانه های ما ستیز جامعه مدنی, انجمن, پر انرژی ما گروه های حقوق بشر ما انتخابات آزاد و متمرد احزاب سیاسی همه این ها نشان می دهد هند در نور بسیار مثبت در چشم جهان به این نوع از چیزهایی که دولت دوست دارد به سلب مشروعیت — مخالفت بد است, شما در حال ضد ملی — در واقع اینها چیزهایی است که ما تقویت تصویر در خارج از کشور,” او گفت:.

او در ادامه گفت: ضروری است که هند اجازه نمی دهد که “شبح عدم تحمل مذهبی و اکثریت سیاست به تضعیف قدرت نرم ما باقی می ماند که بزرگترین دارایی ما در جهان قرن 21”. “این دارایی ها (قدرت نرم) ممکن است به طور مستقیم متقاعد کردن دیگران برای حمایت از هند اما از آن می رود راه طولانی در افزایش هند نامحسوس در چشم جهان است و به همین دلیل من صحبت کردن در مورد قدرت نرم در این زمینه به عنوان یکی از واقع ترویج دارایی ها و محصولات از ما و جامعه و فرهنگ است که جهان را در پیدا کردن جذاب,” او گفت:.

تماس با فناوری اطلاعات به عنوان هند قدرت نرم گفت: “ما از اینکه در ارتباط با گدا و مار charmers و fakirs و ما در حال حاضر در ارتباط با حرفهایها کامپیوتر.” و اشاره کرد که هند شده است با بهره گیری از گذشته و آینده او شفافی در دسترس یوگا در سراسر جهان است.

“روز بین المللی یوگا بود واقعی کودتا برای دولت ما به دلیل آن را به معنای هر سال یک روز مردم انجام خواهد شد یوگا و یادآوری هند در بسیاری از زمینه ها,” او گفت:. او همچنین در مورد محبوبیت غذاهای هندی و صنعت فیلم و تلویزیون.

“رستوران هندی نشو و نما در سراسر جهان است. شما به دنبال در راه ما طبخ را به دست آورد جهانی توانایی. قابل توجه است که در انگلستان, کاری, خانه های استخدام بیشتر مردم از کشتی سازی معدن ذغال سنگ و فولاد ساخت صنایع ترکیب اما ما می توانیم فراتر از آن به بحث در مورد سینما,” او گفت:.

“من می توانم به شما بگویم که من از تجربه های بین المللی بی حد و حصر در گفتگو با وزیران و دیپلمات ها که صحبت می کنند از روی علاقه از انتظارات به دنبال به جلو به عنوان کودکان از آینده بالیوود فیلم آمدن به روستای خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>