امداد در کانون بیلوارا: هیچ موردی در چهار روز 17 بازیابی نه مرخص می شوند

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط عمیق Mukherjee | جیپور | منتشر شده: مارس 4, 2020 4:40:28 am

coronavirus outbreak, Bhilwara hotspot, covid-19 infection, Rajasthan news, indian express news “یک بررسی گسترده از بیش از 20 lakh مردم انجام شد و ما در شناسایی افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم” گفت سینگ. (بازنمودی تصویر)

هفده نفر بهبود یافته اند از COVID-19 عفونت در راجستان بیلوارا که تا به حال ظهور به عنوان یک کانون برای شیوع ماه گذشته و نه نفر از آنها مرخص شده از بیمارستان مقامات وزارت امور خارجه روز جمعه گفت.

این منطقه که تا به حال در صدر دولت coronavirus نمودار با 26 مورد و دو مورد مرگ و میر گزارش نشده هیچ تازه مورد از مارس 30, مقامات گفت.

“این ممکن است به دلیل سنگین مهار و مشغول به کار در هماهنگی با دولت های منطقه که اجرا حکومت نظامی در کلیت. گسترده نظرسنجی از بیش از 20 lakh مردم انجام شد و ما در شناسایی افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم” اضافی دبیر کل (سلامت), Rohit Kumar سینگ گفت: هند اکسپرس.

سینگ گفت: 17 که بهبود درمان شدند “با هیدروکسی کلروکین (HCQ), تامی فلو HIV و مواد مخدر”.

“در میان 17 نفر که بهبود یافته اند یا نه باید آزمایش منفی برای coronavirus سه بار گفت:” بیلوارا منطقه جمع آوری راجندرا Bhatt. این نه بيمار مرخص جمعه و کارگردانی به ماندن در خانه قرنطینه برای 14 روز.

اما دولت نه در نظر گرفتن هر گونه شانس و تصمیم گرفته است برای گسترش منع رفت و آمد اعمال شده در منطقه توسط 10 روز تا مارس 13. “در طول این مدت حتی مغازه های کالاهای ضروری مانند مواد غذایی و دارو باقی خواهد ماند بسته شده و کالاهای تحویل داده خواهد شد در آستان ساکنان. تمام چیزی که نیاز به انجام است به تماس تلفنی و به ما بگویید که در مورد نیاز خود را. سبزیجات عرضه خواهد شد تنها دو بار در طول این 10 روز دوره” گفت: Bhatt.

توضیح داد | آنچه ما می دانیم و یا نمی, درباره کودکان و COVID-19

“ما نمی خواهیم به از دست دادن این مزیت به خاطر یکی از گذشت و به همین دلیل این حتی شدید تر از 10 روز گارد ملی تحمیل شده از آنجا که این دوره بسیار مهم است” گفت: ACS سینگ.

با توجه به مارس 26 گزارش منطقه جمع آوری این اولین مورد مثبت گزارش شد در 19 مارس در یک بیمارستان خصوصی که دکتر آزمایش مثبت است. به زودی بیمارستان شد کانون شیوع با حدود 17 نفر را کارکنان بیمارستان و بیماران تست مثبت مارس 26.

وقوع ظهور به عنوان یک بحران برای دولت راجستان به عنوان پزشکان قبل از تست مثبت ارتباط برقرار کرده و با یک لیست طولانی از مردم, از جمله پرستاران و بیماران است. اما در روز جمعه گفته است که آخرین فرد برای تست مثبت در منطقه بود 40-year-old OPD بیمار از بیمارستان در مارس 30.

این منطقه نیز شاهد دو مرگ و میر — بیماران سالخورده 73 و 60 بود — در دو هفته پس از اولین مورد گزارش شده است. اما دولت حفظ کرده است که علت مرگ نبود COVID-19 اما اساسی شرایط پزشکی مانند نارسایی کلیه و فشار خون بالا که آنها در حال حاضر تحت درمان است.

به منظور کنترل شیوع دولت های منطقه اعمال کرده بود “کامل مقررات منع رفت و آمد” و همراه با وزارت بهداشت راه اندازی یک درایو برای پیگیری تمام افرادی که تا به حال در تماس با آلوده پزشکان و دیگر کارکنان بیمارستان خصوصی.

در مارس 22, لیست 498 نفر از پنج ایالت هیماچال پرادش Madhya Pradesh, Rajasthan, Uttar Pradesh و گجرات — شده بود. اینها بیمارانی که در حال بازدید از بیمارستان برای درمان از زمانی که کارکنان به کامپیوتر شما.

اسناد رسمی نشان می دهد که در پنج روز آینده — بین مارس 22 و 27 — 4.35 لاخ خانه و 22 لاخ مردم بیلوارا است که جمعیت 30 لاخ بودند مورد بررسی.

مارس 26 گزارش اشاره می کند که 6,445 مردم بودند که مشکوک به آلوده شده است نگهداری می شدند در خانه قرنطینه. “پس از نمایش ما در ادامه به پیگیری مشکوک افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم از طریق کمک سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) و همچنین گفت:” ACS سینگ.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>