‘سقوط باید اوراق اگر فصل لیگ برتر به پایان رسیده است’ – برایتون صاحب…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برایتون و هاو آلبیون صاحب تونی بلوم گفت که سقوط ممکن است نیاز به اوراق اگر فصل لیگ برتر به پایان رسید. به عنوان لیگ برتر, جدول می ایستد برایتون در 29 امتیاز و دو امتیاز بالاتر از منطقه سقوط. “من نمی پیش بینی وضعیت اگر این فصل بازی نمی کند که تیم را تنزل یک امتیاز در هر بازی بر اساس” بلوم به نقل از به نقل از BBC Sport.

“من فقط فکر نمی کنم آن را fathomable که یک تیم است که مجاز به بازی کردن در این فصل ممکن است به از دست دادن 0.2 امتیاز بر اساس این سیستم و همچنین آن را به حساب قدرت تیم شما بازی نمی کند.”

لیگ مانند لیگ های دیگر در اروپا متوقف شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. وجود دارد و نه مسابقات بازی های برگزار شده توسط هر باشگاه در این فصل و بالقوه قطع تاریخ 30 ژوئن برای لیگ به راه اندازی مجدد شده است در حدس و گمان است.

“شما ممکن است یک عنوان برنده بدیهی است که لیورپول شایسته آن, شما ممکن است استفاده از آن معیارهای اروپایی صلاحیت اما من نمی بینم که چگونه هر کسی می تواند رای که قطعا درصد مورد نیاز (70 درصد) برای تیم به تنزل. من واقعا نمی توانم پیش بینی که” بلوم اضافه شده.

West Ham United, واتفورد و بورنموث در 27 امتیاز و از هم جدا هستند و تنها با تفاضل گل قرار دادن بورنموث در خطر تنزل اگر نقاط فعلی جدول ایستاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>