انتشار خریداران وام: گیرنده در Amrapali مسکن مورد خواستار SC

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دادگاه گیرنده منصوب برای اجرای Amrapali گروه پروژه های مسکن خواسته است تا دیوان عالی کشور به موضوع فوری سفارشات به بانک مرکزی هند (RBI) برای مشاوره دعوت از کلیه بانک ها و موسسات مالی به پرداخت تعادل مقدار وام به Amrapali homebuyers برای اطمینان از در دسترس بودن منابع مالی برای تکمیل پروژه های متوقف شده. ویژه نیمکت از دادگاه راس را تا گیرنده توجه داشته باشید برای شنیدن در روز جمعه.

دیوان عالی کشور شده است و نظارت بر اجرا و تحویل از متوقف Amrapali پروژه های مسکن تا کنون پس از حسابرسی داخلی گزارش به سفارش دادگاه, بر قبر بی نظمی در بخشی از Amrapali شرکت و مدیران. دادگاه منصوب ارشد مدافع R Venkatramani به عنوان گیرنده به دنبال تکمیل پروژه های متوقف شده و اطمینان از به موقع تکمیل و تحویل به homebuyers.

Venkatramani مطلع دیوان عالی کشور در توجه داشته باشید که همانطور که در تاریخ بودجه برای تکمیل پروژه های مسکن تا به حال به آمده از فروش نرفته مسکن موجودی, فروش دیگر Amrapali خواص و تعادل مطالبات در فروش واحد از homebuyers که وام گرفته اند.

توجه داشته باشید یک کپی از است که با HT, گیره وجوه حاصل از فروش 5,228 unsold در آن زمان موجودی در حدود Rs 2220.45 کرور بودجه از فروش از دیگر Amrapali خواص متصل و یا در غیر این صورت در Rs 500 کرور روپیه وام های بانکی به homebuyers و تعادل حاصل در فروش واحد در حدود Rs 3,870.4 کرور و مطالبات از unsold در آن زمان واحد در Rs 213.46 کرور.

در ضمن مدافع ML Lahoty کمک دادگاه به نمایندگی از homebuyers دارای ارسال یک یادداشت جداگانه ای به دادگاه با این ادعا که وجوه حاصل از فروش دارایی های دیگر متعلق به Amrapali گروه آمده به بیش از تومان 7,881 کرور روپیه به جای تومان 500 کرور روپیه برآورد شده است.

Venkatramni گفت: “من خواهد شد ارائه نظر من روز جمعه در این است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>