قهرمان حاکم, مذاکرات در مورد چالش های WWE رو جلوتر از مسابقات 36

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

خانه / دیگر ورزش ها / قهرمان حاکم, مذاکرات در مورد چالش های WWE رو جلوتر از مسابقات 36

در مصاحبه با خبر ورزشی حاکم WWE RAW زنان قهرمان بکی لینچ صحبت در مورد چالش های منحصر به فرد رسلمنیا 36 روبرو خواهد شد با توجه به همه گیر.

سایر-ورزش به روز شده: May 01, 2020 17:30 IST

A file photo of Becky Lynch.
یک فایل عکس از بکی لینچ.(WWE)

رسلمنیا 36 فقط گوشه ای دور اما Coronavirus همه گیر را مطرح کرد تعدادی از چالش های WWE پیش از این رویداد. این رویداد خواهد شد امروز امر در مارس 4 و 5 و آن را در یک مجموعه بسته. بازی کارت رفته از طریق تغییرات بزرگ با رومن رینز بودن بزرگترین نام به خروج از این رویداد را سال.

در مصاحبه با خبر ورزشی حاکم WWE RAW زنان قهرمان بکی لینچ صحبت در مورد چالش های منحصر به فرد رسلمنیا 36 روبرو خواهد شد با توجه به همه گیر.

“این بسیار متفاوت ، این همه در مورد انطباق و من نمی خواهد که من در زندگی حرفه ای من اگر من در مورد به انطباق با آن و می دانم که زمانی که برای تغییر هنگامی که زمان مناسب است. بنابراین من فکر می کنم که شما فقط باید برای رفتن به حالت های مختلف شما باید متوجه باشید که شما در حال رفتن به همان بازخورد. این احساس خیلی خوب است که ما باید این جمعیت پاسخ. اما می دانم که شما نمی خواهید که برای دریافت بازخورد. شما باید به آنها بگویید یک داستان است. افرادی که در حال تماشای در خانه میلیون ها نفر از مردم که در حال مشاهده در صفحه اصلی شما باید به آنها بگویید یک داستان است. شما باید به آنها یک دلیل برای مراقبت از. شما باید به آنها یک دلیل برای فکر کردن در مورد چیز دیگری برای کمی که آیا آن یک ساعت یا سه ساعت یا هر آنچه در آن است. سپس شما فقط کشف کردن چگونه می توانم این کار بهترین و که همه این همیشه برای من: چگونه می توانم این کار بهترین است.”

لینچ است که میله میله به دفاع از او WWE RAW زنان قهرمانی برابر سابق NXT, قهرمان, Shayna Baszler. دو مشغول شده اند در شدید برنامه برای مدتی و مسابقه خواهد بود یکی از جاذبه های اصلی این رویداد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>