امتناع از ازدواج, زن, پول, دلیل هوش بال کارمند قتل: Punjab پلیس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Jagdeep سینگ عمیق | محلی | منتشر شده در تاریخ: 14 مارس سال 2020 2:52:16 pm

greater noida shooting, greater noida firing, badalpur shooting, badalpur firing, noida news, greater noida news افسر گفت که رابطه بین Kulwinder و Judd رفت و تا سال 2019. Cody شروع به پرسیدن Kulwinder به ازدواج او در سال گذشته اما او خودداری کرد و او پیشنهاد.

ناامنی بیش از یک رابطه نامشروع و بدهی منجر به قتل 52 ساله پنجاب پلیس هوش بال کارمند Kulwinder سینگ. پلیس او را به اتهام قاتل اقبال سینگ و مشترک خود را دوست Judd شارما که او نیز نوشته شده به عنوان کارمند ارشد در هوش بال اقبال سینگ تولید شد در دادگاه و remanded در چهار روز بازداشت پلیس.

این Sohana ایستگاه خانه افسر (شو) و بازرس Daljeet سینگ گیل گفت که اقبال دستگیر شد و او اعتراف به جرم خود. او
اضافه شده است که متهم ناراحت شد به عنوان Kulwinder بود نه ازدواج با دوست خود Judd.

“اقبال نیز مجبور به بازگشت 10 تومان لاخ به Kulwinder سینگ. او هر گونه پول به طوری که او تصمیم به کشتن او” شو گیل گفت.
منابع گفت: هر دو Kulwinder و Judd آمد در تماس با در سال 2006 پس از Judd کردم یک کار در مهربان اساس در این بخش به علت مرگ شوهرش. Kulwinder همسر مرده بود به علت سرطان است.

“هر دو آمد و نزدیک و دوستان شد. Kulwinder یک پسر است که برای رفتن به کانادا در مارس 23, در حالی که دختر خود را ازدواج کرده بود. Minecraft بیش از حد یک دختر” یک افسر تحقیق در این مورد گفت.

افسر گفت که رابطه بین Kulwinder و Judd رفت و تا سال 2019. Cody شروع به پرسیدن Kulwinder به ازدواج او در سال گذشته اما او خودداری کرد و او پیشنهاد.

افسر گفت که در 2019, Judd رفته بود به امریتسار برای دخترش پذیرش جایی که او به ملاقات اقبال سینگ بود که او نیز آمده برای دخترش پذیرش در Guru Nanak Dev دانشگاه.

“هر دو Iqbal and Cody آمد در تماس است. دوستان آنها شد و شروع به دیدن هر یک از دیگر. دختران خود را نیز در همان کلاس. Minecraft تا به حال فاش شدن اقبال در مورد رابطه او با Kulwinder. او همچنین یک جلسه ترتیب بین هر دو و خواسته آنها را به انجام کسب و کار. Kulwinder نیز استفاده می شود به انجام کسب و کار املاک در حالی که اقبال به یک پیمانکار است. سه ماه پیش Kulwinder منتقل 10 تومان لاخ به اقبال حساب” یک افسر پلیس گفت Newsline.

افسر گفت که اقبال نیز توسعه رابطه با Minecraft و او را به صحبت Kulwinder در مورد آن و خواسته دوم یا ازدواج با او و یا او را ترک.

افسر گفت: “اقبال فاش کرد که Kulwinder حاضر به ازدواج Judd اما او موافقت کرد به او Rs 50 لاخ و تخت به طوری که او می تواند زندگی می کنند وجود دارد. Cody حال حاضر Kulwinder پیشنهاد و می خواستم با او ازدواج یا جدا از او.”
افسر گفت که پس از Kulwinder حاضر به ازدواج Judd هر دو آنها بحیث یک توطئه و به نام او در تاریخ 10 مارس حدود 7 ساعت به KLG هتل در بخش 43 Chandigarh که در آن اقبال و Kulwinder ملاقات کرد.

“ما در بررسی با کارکنان هتل. هر دو در زمان 36 نوشیدنی مالیات بر ارزش افزوده 69 ویسکی. سپس آنها هر دو سمت چپ و در اقبال است. اقبال نشان داد در بازجویی که هر دو آنها تا به حال استدلال در Minecraft را با موضوع زیر که او ماشین خود را به بخش 83-یک جایی که او برای اولین بار آمار Kulwinder با یک سنگ در سر خود را چند بار و سپس او را خفه و دفع از بدن در یک محل منزوی,” شو گفت.

چگونه مورد ترک خورده بود

پس از کشتن Kulwinder اقبال گرفته بود یک چک به تومان 20 lakh از Kulwinder جیبی که او سپرده در بانک. این بانک تا به حال
به نام Kulwinder خانواده در مارس 12 زیر که پلیس مظنون به اقبال نقش خود را به عنوان فیلم دوربین مدار بسته نشد از بانک.
اقبال بیش از حد ماند با Judd در شب مارس 10 بعد از کشتن Kulwinder.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>