خودداری از وحشت خرید و انباشت: ساعت مودی در Covid-19 بحران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر به دادگاه تجدید نظر به شهروندان در روز پنج شنبه به تمرین های اجتماعی فاصله و کار از خانه در صورت امکان به مبارزه سریع-پخش coronavirus که به کشته شدن چهار نفر در هند.

در 30 دقیقه تلویزیون, آدرس او همچنین از شهروندان خواست که تعهد به نگه داشتن خود و دیگران در جامعه امن است.

“لطفا برای حفظ janta منع رفت و آمد در مارس 22 (یکشنبه) از ساعت 7 صبح تا 9 شب. بیایید تمرین خویشتن داری در آن روز و جلوگیری از بیرون رفتن مگر اینکه مطلقا لازم است,” او گفت: همچنین درخواست افراد مسن به خصوص افراد بالای 65 سال به بیرون بروید.

مودی اعتراض به دولت برای اجرای مقررات منع رفت و آمد و خواست شهروندان برای گسترش پیام. حکومت نظامی خواهد بود یک چالش و آزمون هند را حل و فصل کرد.

وجود دارد اضطراری کارگران در این زمینه است که احتمال آلوده شدن اما در حال ارائه وظایف خود مودی گفت: با اذعان به سهم سلامت کارکنان و دیگر کارگران است.

“من می خواهم که در مارس 22 ما از همه این افراد است. و راه این است که انجام می شود می تواند متحد شهروندان” او گفت:. “در 5 بعد از ظهر ما را در درب ایستاده و یا در بالکن و برای پنج دقیقه با تشکر them…by کف زدن و…ما را به تشویق آنها” مودی اضافه شده است.

دولت به ایجاد یک نیروی کار به آمده تا با اقدامات لازم برای کاهش چالش های اقتصادی ناشی از بحران مودی اعلام کرد و اشاره کرد که این ویروس بسیار مسری است که تأثیر اقتصاد است.

او مطمئن ملت است که دولت با تمام مراحل برای اطمینان حاصل شود که شهروندان نیست و در صورت هر گونه عرضه شوک. “لطفا خودداری از وحشت خرید و انباشت ملزومات,” او گفت:.

هند هوشیار باشند برای مبارزه با بیماری همه گیر تاکید کرد و اضافه کرد که شهروند نیاز به عزم و صبر و شکیبایی برای مقابله با این وضعیت.

“شما هرگز رد درخواست من…و چون از شما ما در حال حرکت به سمت هدف ما در مجموعه” او گفت:. “درخواست من امروز…من می خواهم از شما چند هفته آینده” او در اعتراض به این ملت است.

مودی می گوید که هیچ واکسنی برای درمان Covid-19 بیماری و این که چگونه عفونت باید spiralled در برخی از کشورها برخی از زمان پس از این ویروس برای اولین بار ظاهر.

“برخی از کشورها گرفته اند گام های لازم و جدا شده مردم به آنها را امن نگه دارید,” او گفت:.

در کشوری مانند هند مشکل این است که یکی معمولی مودی گفت. “این خواهد بود اشتباه است که فرض کنیم که هند نمی خواهد نهفته در زمانی که چندین کشورهای توسعه یافته شده اند نهفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>