‘کاهش خشونت’ هفته همچنان در افغانستان با وجود طالبان حملات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک جزئی هفته آتش بس میان طالبان و نیروهای افغان برگزار شد tenuously برای چهارمین روز سه شنبه با وجود چندین حملات شورشی و ما هدف قرار دادن دولت اسلامی اهداف.

اگر به اصطلاح “کاهش خشونت” همچنان ایالات متحده و طالبان در حال انتظار برای ثبت تاریخی ایران در دوحه در روز شنبه که پنتاگون کشیدن هزاران نفر از نیروهای خود از افغانستان پس از بیش از 18 سال از جنگ.

در حالی که توافق کند به مقدار کامل آتش بس — شورشیان اصرار دارند آن را پوشش می دهد تنها خاص شهری و نظامی مناطق — تعداد طالبان حملات به طور چشمگیری کاهش یافته.

صحبت خواست نامش فاش نشود افغانستان منبع امنیتی گفت: حملات طالبان کاهش یافته بود از به طور متوسط از 75 روز به حدود 15 پس از آتش بس در شرق اوکراین آغاز شد و در فوریه 22.

اما تأکید بر شکنندگی اوضاع وزارت کشور گفت: پنج پرسنل امنیتی کشته شدند و در سه حمله در مناطق روستایی سه شنبه.

در همین حال نیروهای ایالات متحده اعلام کرد مرگ چهار نفر در دو انتخابات ریاست جمهوری در ولایت کنر.

است نه بخشی از “کاهش خشونت” هستند و به طور جداگانه دنبال شده توسط آمریکا و طالبان.

آنها برای اولین بار فعال شد در افغانستان در سال 2015 و برای سال برگزار می شود خاک در شرق استان ننگرهار در حالی که مسئولیت یک رشته از وحشتناک بمب گذاری از جمله در کابل ،

جهادگران باید پیچیده مذاکرات بین آمریکا و طالبان.

در حالی که طالبان می خواهند همه نیروهای آمریکایی از پنتاگون اصرار دارد هزاران نفر باقی می ماند باید در افغانستان برای مقابله با است و دیگر گروه های جهادی.

“ما همچنان به از بین بردن تعدادی از تروریست ها را در هر کجا که پنهان به دفاع از افغانستان در حالی تجلیل آمریکا-افغانستان-طالبان توافق برای کاهش خشونت” افغانستان سخنگوی سانی لگت گفت در توییتر.

دولت افغانستان گفت: در ماه نوامبر که نیروهای خود را تا به حال تا حد زیادی شکست خورده است اما بسیاری از اعضای گروه به فرار از کابل به مرز کنر در دستیابی به ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>