تعداد رکورد جدید Covid-19 مورد به دست می دهد و ایمان در govts

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جهان به یک رکورد جدید برای بالاترین افزایش روزانه در coronavirus عفونت به عنوان یک نظرسنجی منتشر شد شنبه نشان داد دولت به سرعت در حال از دست دادن حمایت خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر.

وجود دارد بیش از 280,000 موارد جدید ثبت شده در سطح جهان در هر پنج شنبه و جمعه بیشترین روزانه افزایش می یابد از آنجا که ویروس پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

روز جمعه شمارش 282,042 شد حاشیه پایین در روز پنج شنبه هر روز رکورد 284,661 به گفته خبرگزاری فرانسه تعداد بر اساس منابع رسمی اما هنوز علائم هشدار دهنده چشم انداز مثبت در گسترش ویروس.

نزدیک به یک سوم از جهان 15.8 میلیون عفونت شده اند و ثبت نام از تاریخ 1 ژوئیه در حالی که شمار کشته شدگان در مجموع نزدیک 640,000.

سازمان بهداشت جهانی گفت که بیش از یک میلیون مورد ثبت شده است در هر یک از پنج هفته “با بیش از 280,000 گزارش در تاریخ 24 ژوئیه به تنهایی”.

“در حالی که هیچ کشور تحت تاثیر این افزایش رانده است انتقال بالا در بزرگ و پرجمعیت کشور در آمریکا و جنوب آسیا” در آن گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

آن اضافه شده است که برزیل و هند به تازگی گزارش خود را به بالاترین روزانه را افزایش می دهد در حالی که آمار و ارقام باقی مانده نگران کننده بالا در ایالات متحده و آفریقای جنوبی است.

ما هنوز سخت ترین ضربه ملت در روز جمعه گزارش دوم خود را مستقیما بعد از بیش از 70000 مورد جدید و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر به عنوان ویروس طول می کشد نگه دارید در جنوب و غرب است.

– Bolsonaro تست منفی –

دولت ها در سراسر جهان تلاش کرده اند برای مهار این ویروس با وجود طولانی و از لحاظ اقتصادی-فلج مستندات تحمیل شده به میلیون ها نفر از مردم و یک نظرسنجی جدید نشان داد که ایمان به مقامات است و رو به کاهش در شش کشورهای ثروتمند.

جمعیت در فرانسه و آلمان و انگلیس و ژاپن و سوئد و آمریکا به طور گسترده ای اعتقاد بر این مرگ و عفونت ارقام به بالاتر از ثبت با توجه به بررسی که نظرسنجی از 1000 نفر در هر ملت است.

“در بسیاری از کشورها این ماه برای حمایت از دولت های ملی در حال سقوط است” این گزارش توسط Kekst CNC ارتباطات گروه مشاوره گفت.

یک رهبر جهان به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار دارد و بیش از دست زدن به او از این بیماری همه گیر است که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که مبتلا به کروناویروس در جولای 7.

Bolsonaro که به عنوان آنچه که او خواستار “کمی آنفولانزا”, در روز شنبه اعلام کرد که او در نهایت آزمایش منفی است.

با وجود تشخیص Bolsonaro به نظر می رسد به ادامه نقض ویروس احتیاطی خال دار سوار موتور سیکلت خود را و چت maskless با کاخ ریاست جمهوری groundskeepers در روز پنج شنبه.

برزیل بزرگترین شهر سائو پائولو در روز شنبه گفت: آن را به طور نامحدود به تعویق انداختن آن 2021 کارناوال در حالی که در ریو دو ژانیرو بود که با توجه به مشابه حرکت می کند.

شیوع بیماری های جدید همچنان به انتقام ویران کردن در جاهای دیگر در سراسر جهان با خوشه های در حال ظهور در سراسر آسیا.

کره جنوبی روز شنبه گزارش داد که بالاترین عفونت رقم در نزدیک به چهار ماه در ویتنام اولین محلی منتقل می شود مورد تقریبا در 100 روز شناسایی شد.

مقامات چین گفتند که معرفی موج جدیدی از اقدامات و تست در شهرستان بندر دالیان به حدود شش میلیون نفر, پس, تازه, عفونت تشخیص داده شد وجود دارد.

که جلوگیری نمی, چینی, سوپر لیگ, لگد زدن به پشت درهای بسته در روز شنبه با بازیکنان گوانگژو Evergrande و شانگهای شنهوا برگزاری یک دقیقه سکوت برای قربانیان این بیماری همه گیر.

– “جهان آلوده است’ –

اروپا باقی مانده است سخت ترین ضربه قاره حسابداری برای یک پنجم جهان را مورد تعداد.

بلژیک روز شنبه گفت این بیشتر می تواند به تشدید محدودیت های آن پس از مرگ از سه سال این کشور جوانترین قربانی این ویروس.

شده اند وجود دارد شیوع اخیر در مناطق آراگون و کاتالونیا که در آن مقامات را دوباره به راه افتادند تازه محدودیت هایی در زندگی روزانه.

با این حال با کارشناسان ترس سنبله در Covid-19 عفونت های مرتبط با اروپا فصل تعطیلات تابستان بسیاری از گردشگران ساکت به انصراف از برنامه های خود را.

فانی گفت: سن او و خانواده اش تا به حال هیچ چاره ای جز ادامه تعطیلات خود را در سفر به کاتالونیا از شمال شهر مون پلیه.

“اگر ما لغو تعطیلات ما که برنامه ریزی شده است که از ماه فوریه تا ما را از دست دادن پول اجاره,” او گفت:.

در فرانسه که در آن عفونت در حال افزایش است, نخست وزیر ژان کستکس گفت: در نقطه تست خواهد شد نورد از برای مسافران پس از رسیدن از 16 معرض خطر سازمان ملل.

بریتانیا در همین حال ساخته شده است آن را اجباری برای پوشیدن چهره و پوشش در مراکز خرید و بانک ها و رسانه های غذای آماده, ساندویچ مغازه ها و سوپر مارکت ها.

این ویروس دارای ضعف سیستم های سلامت و ویران خانواده در سراسر آمریکای لاتین که در آن حدود 180,000 نفر کشته شده اند.

“جهان آلوده است” گفت: Raquel Barrera یک 28 ساله در السالوادور است که از دست سه برادر و هر دو پدر و مادر او به این بیماری در کمتر از دو ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>