به تازگی منتشر شده WWE Superstar اعلام کرده Covid-19

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق WWE Superstar میروسلاو Barnyashev (Rusev) اعلام کرده است که او دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. این Covid-19 همه گیر دیده می شود مبارزه جهانی برای مقابله با نرخ عفونت و حتی منجر به چندین مستندات شده است اعمال شده توسط دولت های مختلف. Rusev در حال حاضر شناخته شده به عنوان Miro و منتشر شد توسط WWE در اوایل این سال است. Barnyashev اعلام کرد در حرکت یا کشش ناگهانی کانال MIROtwch که او دارای آزمایش مثبت برای این بیماری است.

تنها چند روز پیش میرو و WWE superstar لانا اعلام کرده بود که هر دو پدر و مادر او بودند Covid-19 مثبت است. لانا گفت که آسم-بیمار مادر منتقل شد به بخش ICU به عنوان او نیاز به اکسیژن.

Rusev تا به حال سه حاکم به عنوان WWE United States Champion و اولین اجرا خود را به رهبری او را در مواجهه با جان سینا در رسلمنیا 32.

Rusev بود فن های مورد علاقه در WWE در طول چند سال گذشته. این ‘Rusev روز حیله بسیار بیش با مخاطب به عنوان او تبدیل به یکی از برترین فروشندگان کالا برای WWE در اوج محبوبیت خود را. با وجود اینکه یک شخصیت منفی بر روی صفحه نمایش Rusev بود تشویق می کردند به شدت توسط WWE Universe و این در نهایت منجر به یک چهره تبدیل سابق سوپراستار. اما Rusev (در حال حاضر شناخته شده به عنوان Miro) منتشر شد توسط WWE در اوایل این سال است.

در 2018, Rusev بسیار محبوب بود و برنامه ریزی شده به صورت آندرتیکر در بزرگترین رویال رامبل. او در روایت داستان چگونه او گفت: در مورد بازی WWE رئیس وینس مک ماهون در یوتیوب نشان می دهد.

“من فکر کردم آن یک دنده. من به نام در Vince. او گفت: “Miro من شما کار با آندرتیکر در عربستان سعودی’. من مانند (می خندد) و ” من برنده درست است؟’ که دقیقا همان چیزی است که گفتم, این چیزی است که دقیقا واکنش من بود.”

“از آنجا که من فکر کردم او شوخی بود. بنابراین من گفت: “من قصد دارم بیش درست است؟’ او مانند ” هاهاها.’ او به من نگاه کرد نوع از عجیب و غریب. من مانند “خوب آقا من شما را در زمان بعدی’,”, به یاد می آورد Rusev.

اما مک ماهون فکر ساخت Rusev از دست دادن در یک PPV با هزاران نفر از مردم به تماشای مضر خواهد بود به babyface اجرا شود. بنابراین او به جای کریس جریکو در تابوت دیدار مقابل آندرتیکر. اما Rusev نشان داد که این برنامه نیز تغییر کرده به عنوان شاهزاده سعودی به نام مک ماهون برای بازگرداندن او به بازی در بزرگترین رویال رامبل.

“شاهزاده نامیده می شود و گفت:” چرا Rusev از این بازی ؟ من می خواهم Rusev در این مسابقه’. و حدس بزنید چه اتفاقی افتاد ؟ Rusev بود پشت در مسابقه Rusev به شام رفت با شاهزاده سعودی. Rusev بود در عربستان سعودی برادر” یاد Miro.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>