شورشی رهبر Sachin خلبان اردوگاه چالش های رد صلاحیت اطلاع در دادگاه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Sachin خلبان و دیگر کنگره شورشیان منتقل راجستان دادگاه عالی روز پنجشنبه در برابر رد صلاحیت بیانیه مجمع سخنران CP Joshi به رد صلاحیت آنها را به عنوان MLAs. حاکم کنگره در پی رد صلاحیت خود از مجمع برای ‘ضد فعالیت های حزب’. اخطار صادر شده اظهار داشت: رد صلاحیت از MLAs از مجمع تحت دهم برنامه قانون اساسی هند است. این MLAs خواسته شد برای پاسخ به این بلندگو را متوجه جمعه.

مورد شنیده خواهد شد توسط دادگاه در 3 بعدازظهر.

این MLAs عمدا absented خود از کنگره مقننه نشست برگزار شده در جولای 13 و 14.

اگر شورشی MLAs هستند رد صلاحیت اکثریت علامت را رها ساخت آن را آسان تر برای وزیر Ashok Gehlot به نفع یک طبقه تست. اکثریت را در 200 عضو مجمع است 101. Gehlot را متهم سابق خود معاون hobnobbing با بی جی پی برای پایین آوردن دولت او. بی جی پی با فقط 72 MLAs شده است کمرویی تماشای این تحولات است.

با وجود خلبان قاطعانه رد پیوستن به BJP در میان کشمکش قدرت در راجستان واحد کنگره ادعا کرده است که او در تبانی با حزب مخالف برای سرنگونی دولت.

روز سه شنبه از کنگره اخراج خلبان – با اعتبار پیشرو حزب کمپین موفق در سال 2018 مجمع انتخابات – هر دو به عنوان معاون وزیر و همچنین از Pradesh کنگره کمیته رئیس پست. دو وفاداران نیز اخراج به عنوان وزیران.

در یکی دیگر از آهنگ های این حزب شده است و پیشنهادهای کنگره به رئیس سخنگوی Randeep Surjewala خواستار بر خلبان و هواداران خود را برای متوقف کردن تمام مکالمات با بی جی پی و بازگشت به جیپور به ترش کردن تفاوت.

راجستان کنگره مسئول Avinash Pande بیش از حد پس از خلبان سخن گفتن است که او را از پیوستن به BJP توییتی که حزب درها “نه بسته بر او”. او همچنین آرزو کرد که خداوند عطا رهبر خوب حس می آید و از “گریزان دام بی جی پی”.

پس از حذف او از دولت کابینه پریانکا گاندی Vadra شده است در تماس با خلبان در حالی که راهول گاندی مختصر برای او فرستاده KC Venugopal بود به سعی کنید به نگه خلبان بازگشت.

مبارزه بین رهبران دو نقطه اوج رسیده که خلبان خواسته شد تا رکورد بیانیه خود با عملیات ویژه گروه تیم از راجستان پلیس در ادعایی مورد رشوه دادن MLAs برای یک کودتا توسط BJP.

خلبان اردوگاه را حفظ کرده است که آنها در حال مبارزه برای عزت و پس از پست ها و یا موقعیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>