توسط: PTI | Visakhapatanam | به روز شده: 11 فوریه سال 2020 8:20:52 pm

دستور تحویل داده شد به عقب دریاسالار سانجی Vatsayan توسط دریادار Suraj بری طی مراسمی در ویساکاپاتنام در روز دوشنبه. (حسن نیت ارائه میدهد عکس: هند نیروی دریایی/توییتر)

دریادار سانجی Vatsayan در زمان فرماندهی ناوگان شرقی مستقر در سراسر هند و منطقه اقیانوس آرام نیروی دریایی هند روز سه شنبه گفت:.

شرقی ناوگان شامل خط مقدم از کشتی های جنگی نیروی دریایی هند که در حال مستقر در سراسر این منطقه برای حفاظت از این کشور دریایی, بهره, با توجه به آزادی مطبوعات.

دستور تحویل داده شد به عقب دریاسالار سانجی Vatsayan توسط دریادار Suraj بری طی مراسمی در ویساکاپاتنام در روز دوشنبه.

دریادار سانجی Vatsayan یک فارغ التحصیل از دفاع ملی, آکادمی Khadakwasla دفاع از خدمات کارکنان دانشگاه, Wellington, Naval War College بمبئی و ملی دفاع کالج دهلی نو انتشار گفت.

دریاسالار که توپخانه & سیستم های موشکی متخصص دارای تجربه گسترده در دریا و ساحل.

با توجه به آزادی او فرمان داده موشکی عروق Vibhuti و Nashak های هدایت موشک ناوچه Kuthar و نیز راه اندازی افسر فرمانده از بومی ساخته شده state-of-the-art خفا ناوچه Sahyadri.

او همچنین برگزار حیاتی قرار ملاقات در برخورد با پرسنل سیاست و برنامه های نیروی دریایی در مجتمع مقر وزارت دفاع (نیروی دریایی).

قبل از فرض فرماندهی ناوگان شرقی, Rear Admiral سانجی Vatsayan خدمت شد و به عنوان دستیار فرمانده نیروی دریایی کارکنان (سیاست ها و برنامه ها) در دهلی نو است.

دریادار Suraj بری خواهد بود مصرف بیش به عنوان رئیس ستاد tri-خدمات Andaman and Nicobar فرماندهی در مدت کوتاهی از انتشار اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de