اهداف واقعی نپال PM Oli جدید در نقشه سیاسی هستند در کاتماندو

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نپال نخست وزیر KP Sharma Oli فشار به سرعت در مسیر آزادی سیاسی جدید نقشه در چهار شنبه مرتبط است به خود climbdown ماه گذشته زمانی که او تا به حال به لغو فرمان ظرف پنج روز مردم آشنا با توسعه گفت.

وجود دارد یک تلاش هماهنگ توسط Oli دولت در روزهای اخیر به بازی بازی های ضد هند کارت به شلاق تا فوق العاده احساسات ناسیونالیستی به حل و فصل داخلی نمرات منابع گفته Hindustan Times.

“با افزایش فوق العاده ناسیونالیستی تمایلات Oli خود را ترک کرده است رفقای سابق PMs Pushpa کمال Dahal “Prachanda” و م. Kumar نپال – با هیچ گزینه ای جز کنار او و هند تلفات در مقطع جرقه بين دو گروه دوم شخص کاتماندو watcher گفت.

نپال جدید نقشه سیاسی که ادعای Lipulekh عبور Limpiyadhura و Kalapani در Uttarakhand را Pithoragarh به عنوان آن را تنها یک بخش از این ورزش است. ساعت Oli بیانیه در مجلس شورای اسلامی در روز سه شنبه ادعا کرد که به عفونت کرونا ويروسی که از هند “کشنده تر” از کسانی که از چین و ایتالیا دیگر است.

دو نخست وزیران که متهم شده اند بی ثباتی این KP Sharma Oli-led دولت دیده شده نقش سرب در یدک کش-از-جنگ که در نپال قدرت سیاسی.

در زمانی که نپال مانند بقیه جهان بود مبارزه Covid-19 نخست وزیر تا به حال تعجب کشور خود را زمانی که او دوقلو احکام مطلع شود.

این دو ساخته شده آن را آسان تر برای احزاب به تقسیم و ثبت نام یک جناح جدید و به طور گسترده ای تصور می شود بخشی از یک ورزش PM Oli برای تقویت خود در حزب و دولت است.

اما او تا به حال به ایستادگی کردن در آوریل 23 و ضایعات احکام ظرف پنج روز برای خرید صلح با نخست مخالفان. وزیر انرژی Barsaman جناس گفت: کاتماندو پست که دولت اوراق فرمان پس از آنچه او به عنوان “بیش از حد”.

با توجه به گزارش از نپال و حزب کمونیست چین بین المللی رابط گروه همچنین شدت تلاش به واسطه صلح بین رفقا در نپال.

این سایه داخلی قدرت بازی در محل کار هنگامی که زمین مدیریت وزیر Padma Kumari کردن یدلایمخیرات aryal روز چهارشنبه برگزار شد تا یک نقشه جدید نپال. با توجه به گزارش در کاتماندو پست در کنفرانس مطبوعاتی او امیدوار است هند را به نپال تصمیم به انتشار نقشه جدید در یک “راه مثبت”. او نمی استادانه درست شده.

80 کیلومتر از جاده که دهلی نو ساخته شده Uttarakhand را Dharchula به Lipulekh به آن را آسان تر برای زائران برای رسیدن به کایلاش Mansarovar در تبت منطقه خودمختار ارائه فرصت مناسب.

فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane خار کنار صدای تیز از کاتماندو کرسی که با وجود اختلاف بر سر زمین که در آن جاده ساخته شده بود. ژنرال Naravane رفت و در را به نشان می دهد که این اعتراضات می تواند در دستور “دیگری” – یک محجبه مرجع به چین است.

نخست وزیر Oli که دیده می شود به شدت چرخش به سمت چین توصیف کرده است Gen Naravane نظر به عنوان “نامناسب”.

KALAPANI

Kalapani است 35 کیلومتر مربع مساحت در Uttarakhand را Pithoragarh منطقه. نپال ادعا می کند این منطقه به عنوان بخشی از آن Darchula منطقه.

سه-تقاطع نقطه Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura در نپال غربی جدا چین و تبت منطقه خودمختار در شمال و هند Kumaon به جنوب. این Mahakali رودخانه در نظر گرفته شده است به عنوان یک علامت گذاری خط برای جدا کردن مرزها.

هندی مقامات امنیتی می گویند چین تلویحا به رسمیت شناخته شده هند ادعا می کنند بیش از Kalapani منطقه زمانی آن مورد توافق برای باز کردن یک تجارت مرزی پست در Lipulekh در سال 2015.

هند در واکنش به نپال نقشه

در امور خارجی وزارت توصیف جدید نقشه سیاسی به عنوان یک “مصنوعی بزرگ شدن ادعاهای ارضی” و خواسته کاتماندو به خودداری از “ناموجه وابسته به نقشه کشی ادعای”.

“این یک جانبه عمل است نه بر اساس حقایق تاریخی و شواهد است. آن است که بر خلاف درک دو جانبه برای حل و فصل برجسته مسائل مرزی از طریق دیپلماتیک گفت و گو” امور خارجی سخنگوی وزارت Anurag Srivastava گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>