رئال مادرید را به صدر جدول بازگشت و پس از 2-0 برنده بیش از مایورکا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در میان بیشتر داوری بحث و شکستن رکورد اولین a 15-year-old, بازیکن, رئال مادرید مایورکا را شکست داد 2-0 در روز چهارشنبه به حفظ کامل آن رکورد دست نخورده پس از همه گیر شکستن و حرکت به بالای لیگ اسپانیا.

Vinícius Júnior و سرجیو راموس به ثمر رساند یک گل در هر نیمه به مادرید برنده چهارم آن در یک ردیف به پس گرفتن سرب از بارسلونا که در روز سه شنبه لبه اتلتیک بیلبائو 1-0. هر دو تیم با 68 امتیاز اما مادرید پیش رو در tiebreakers.

مایورکا 15 ساله لوکا رومرو دوبله توسط رسانه های محلی به عنوان “جدید لیونل مسی” جوانترین بازیکن به نظر می رسد در لیگ اسپانیا بازی. حمله هافبک متولد در مکزیک از آرژانتین پدر و مادر — چند هفته کمتر از فرانسیسکو “Sansón” بائو رودریگز بود که او رکورد توسط debuting با Celta Vigo در 1939-40 فصل است. رومرو وارد مسابقه در 83 دقیقه های خود را برای اولین بار لمس توپ چند دقیقه بعد.

مایورکا شکایت از بد در مقابل یکی از بازیکنان خود را در این تجمع که منجر به Vinícius Júnior, درب بازکن, در 19th, دقیقه, اما هدف ایستاده بود پس از نقد و بررسی فیلم. بازدید کنندگان ادعا کرد که دنی کروجل ساخته شده غیر قانونی بلوک در Dani رودریگز به اجازه می دهد مادرید برای به دست آوردن در اختیار داشتن و نمره. Vinícius Júnior پیدا خالص با یک شات تراشه بیش دروازه بان منلو رینا پس از تصویب توسط لوکا مودریچ.

غیر-تماس با آمد و پس از مادرید مربی زیدان صرف مقدار از هفته دفاع تیم خود را از اتهامات است که آن را با بهره گیری از داوری تصمیم گیری. رئال مادرید تا به حال نقد و بررسی فیلم تصمیم گیری رفتن راه خود را در هر یک از آن سه پیروزی پس از شکستن.

“وجود دارد بسیاری از بحث در مورد آن چرا که ما پیشرو” راموس گفت. “آن را که ما نبودند جلو. آنها آن را مانند نگاه ما برای تشکر از داوران برای رهبران. مردم نباید ساخت فیلم داستان است.”

راموس به گل سوم خود هدف از لیگ از سر گرفته و با یک ضربه آزاد که فر بر روی دیوار در 56. آن 69 لیگ هدف کلی برای راموس که در روز یکشنبه پیشی گرفت Ronald Koeman به عنوان بالا به ثمر رساند مدافع در تاریخ لیگ. او یک حرفه ای به بالا, هشت مسی در این فصل است.

نیاز به پیروزی زیدان برداشت توهین آمیز شروع صف که شامل Vinícius Júnior, کریم بنزما, Eden Hazard و گرت بیل.

مادرید در حال پخش است در Alfredo Di Stéfano ورزشگاه در باشگاه آموزش مرکز به عنوان سانتیاگو برنابئو در حال بازسازی است.

مایورکا هنوز winless پس از شکستن ماند فقط در داخل منطقه سقوط.

مادرید بازدیدهای بعدی اسپانیول در روز یکشنبه در حالی که بارسلونا بازی می کند در Celta Vigo در روز شنبه.

“ما هفت فینال پیش رو از ما” زیدان گفت. “این تنها بود تصمیم گرفت در پایان.”

جامعه مبارزات

رئال سوسیداد از دست 1-0 به Celta Vigo باقی می ماند winless پس از همه گیر شکستن و از دست دادن زمین در مبارزه برای نهایی لیگ قهرمانان اروپا ،

این سومین مستقیم از دست دادن برای جامعه پس از باز کردن با یک قرعه کشی که لیگ از سر گرفته شد. در نتیجه چپ باسک باشگاه های کشور در مکان هفتم شش امتیاز از جایگاه چهارم سویا در فینال لیگ قهرمانان.

جامعه در جایگاه چهارم زمانی که لیگ متوقف شد بعد از پیروزی قبلی خود پنج بازی. آن را می تواند رها کردن به هشتم بعد از این دور به اتمام است. این باشگاه بود آینده یکی دیگر از از دست دادن خانه در برابر رئال مادرید.

“ما خوشحال هستند با عملکرد ما پس از شکستن” جامعه مدافع Aritz Elustondo گفت.

به جلو Iago Aspas به ثمر رساند Celta را در برنده تبدیل مجازات فقط قبل از حاصل کار دو تیم. این تیم دومین پیروزی متوالی آینده پس از یک 6-0 تار و مار Alavés.

به ویگو تیم باز هفت نقطه شکاف به مایورکا تیم اول در داخل منطقه سقوط.

همچنین midtable اوساسونا 1-0 برنده در Alavés به پایان آن سه مسابقه دست خط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>