رئال مادرید نگاه بسیار قوی سخت برای بارسلونا به عنوان برنده: گارسیا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق اسپانیا اواسط fielder لوئیس گارسیا احساس می کند از آن خواهد شد یک کار دشوار برای بارسلونا به حفظ لالیگا به عنوان قوس رقبای رئال مادرید بعید به لغزش. رئال مادرید در آستانه عقد خود را برای اولین بار تیمش را در سه فصل. این Los Blancos در حال حاضر در حال برگزاری top نقطه و یک نقطه جلوتر از بارسلونا با یک بازی در دست است.

“من عبور انگشتان من است که بارسلونا با شتاب بالا نقطه (اما به نظر می رسد) بسیار دشوار است چرا که رئال مادرید به نظر می رسد بسیار قوی بسیار جامد است.” گارسیا گفت: در لالیگا مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

“از رئال مادرید دیدگاه yes (حذف مورد علاقه های شما به عنوان برنده) آنها چهار امتیاز جلوتر است که بسیاری با تنها سه (بازی) باقی مانده است. من آنها را نمی بینید, از دست دادن بسیاری از بازی ها,” او اضافه شده است.

گارسیا که صرف یک فصل در سوپر لیگ کنار اتلتیکو ده کلکته در سال 2014 گفت: اگر چه مادرید تلاش کرده اند پس از بازگشت از فوتبال پست coronavirus – اجرا شکستن آنها شده اند قادر به بدست آوردن نتایج مورد نظر.

“آنها تلاش در یک زن و شوهر از بازی, اما آنها انجام حرکت کردم و نتایج. بازیکنان کلیدی شده اند سرجیو راموس و بنزما از پشت گل” گارسیا گفت.

در ضمن بارسلونا پرداخته شد پس از ضربه مهاجم تراکتورسازی دچار آسیب عضله حاکم او را از باقی مانده از لالیگا مبارزات انتخاباتی.

با این حال سابق سویا مهاجم فردریک Kanoute که LaLiga سفیر در کنار گارسیا احساس فقدان مدیران ورزشی را تحت تاثیر قرار نمی اناری.

“It’s okay, بارسلونا چنین بزرگ و با کیفیت تیم ملی حتی اگر یک بازیکن از دست رفته است این یک مسئله بزرگ است تا شاید اگر مسی. آنها استعداد خود را در تیم ملی,” او گفت:.

سابق بارسلونا بازیکن تکرار Kanoute نمایش و اضافه کرد که جوانان در تیم ملی باید شانس خوبی برای باشگاه است.

“این تنها دو بازی بیشتر و همه ما می دانیم که چگونه به خوبی او را می توان حتی اگر او تلاش کرده است این چند ماه گذشته. اما بارسلونا بازیکنان… Ansu Fati شده است بزرگ Riqui پویگ است به خوبی انجام می شود. آنها مقدار زیادی از بازیکنان به طوری که آنها می رویم به نگاه و احساس Greizmann وجود ندارد” گارسیا گفت.

پرسید: اگر بارسلونا را وارد یک مرحله گذار با بازیکنان کلیدی مانند لیونل مسی (33), Sergio Busquets (31), لوئیس سوارز (33) و Gerard Pique (33) بیش از سن 30 گارسیا گفت: باشگاه در تلاش است به جلو حرکت کند با استقبال از بازیکنان جوان در این تیم است.

“زمانی که من امضا برای بارسلونا در سال 2003 آن را در دوره انتقال آنها رفته بود 4-5 سال بدون برنده یک جایزه و دو سال پس از آنها برنده همه چیز.

“اگر شما نگاهی به تیم آنها در حال تلاش برای حرکت به جلو به نسل جدید Riqui پویگ, Ansu Fati, (Frenkie) de Jong و بازیکنان که در حال اضافه کردن بسیار با کیفیت و استعداد آنها را به یادگیری از تجربه از بازیکنان در سراسر. این باشگاه با امضای بازیکنان بیشتر و در آوردن جوانان است.

“پس از آن می تواند یک انتقال اما اگر در این سال آنها برنده LaLiga یا لیگ قهرمانان به آن خو گرفته بود انتقال سال آن را تنها یک اگر آنها برنده نیست هر چیزی. آن را نمی خواهد طولانی (برای دریافت بیش از آن) با کیفیت و استعداد در تیم ملی,” او گفت:.

گارسیا افزود که راه مسی اقتباس سبک خود را برای بازی در آن چشمگیر بوده است و آرژانتین می تواند احتمالا بازی تا سال 2025 است.

“راه او در حال پخش است تطبیق سبک خود را برای بازی چشمگیر است. هر سال او به ما نشان می دهد چیزی متفاوت اما نگه می دارد تا همان مقدار از اهداف کمک می کند.

“حتی بیشتر در هر سال! او تطبیق با او نیست به صرف زمان زیادی تا آنجا که او می داند که آن را سخت تر به طوری که او قطره کمی بیشتر است. او نشان می دهد که چرا او بسیار هوشمند است. او سازگار بازی خود را به آنچه که این تیم باید در هر بازی. من می توانم ببینم او بازی در سال 2025 به راحتی!,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>