ضرب و شتم واقعی ختافه با روحیه تیم می گوید: زیدان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رئال مادرید مربی زیدان گفت: طرف خود روحیه تیم در نهایت به شکستن و ضرب و شتم مصمم ختافه طرف 1-0 در خانه در روز پنج شنبه به اینچ تا کنون نزدیک به برنده اول تیمش را به مدت سه سال.

لیگ رهبران ایجاد اندک شانس خود را در برابر ریگ همسایگان اما در نهایت هدف آنها گاهی زمانی که کاپیتان سرجیو راموس تبدیل اواخر مجازات ارسال واقعی چهار نقطه روشن از عنوان رقبای بارسلونا با پنج بازی باقی مانده است.

“ما می تواند امروز بسیار خوشحال هستند چرا که ما یک کار باور نکردنی امروز در برابر یک طرف که ما باعث بارهای مشکلات است اما ما برای پیروزی به دلیل تیم ما روح” زیدان گفته مجازی در کنفرانس خبری پس از طرف او برنده ششم خود را بازی در یک ردیف است.

“من و بازیکنان شده اند رنج می برند بسیاری از آنجا که ما تا به حال به کار سخت در تمام این مسابقات است. این آسان نیست برای انجام آنچه ما انجام می دهند. شما نمی تواند رسیدن به هر چیزی بدون درد و رنج.”

واقعی می دانستند پیروزی برابر ختافه را از یک کوسن بیش از بارسا که به خود جلب کرد 2-2 با اتلتیکو مادرید در روز سه شنبه و کاهش یافته است شش امتیاز پس از کمپین بازگشت و پس از coronavirus توقف.

زیدان را در کنار, در ضمن, شده اند در امان اجرا و مدافع دنی کروجل به دست آورده است که تعیین مجازات نشان داد این مربی تا به حال مجموعه این تیم هدف از برنده تمام مسابقات خود را هنگامی که در آغاز مبارزات انتخاباتی تا دوباره در ماه گذشته.

“مربی تیم پیام پس از شکستن این بود که ما تا به حال 11 فینال چپ و ما تا به حال سعی کنید و انتخاب کنید تا تمام 33 امتیاز. ما در راه به انجام آن” کروجل گفت.

“واضح بود که این بود که مثل هر بازی دیگر و ما تا به حال به بیشتر از بارسا در برابر لغزش است. امروز مثل یک فینال برای ما و برخورد ما با آن مانند یک.

“ختافه ما را تحت فشار زیادی است اما ما تولید یک عملکرد جدی و ثابت کرد ما یک تیم واقعی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>