Raul Jimenez سنگ تاتنهام به عنوان گرگ افزایش نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیشنهاد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Raul Jimenez افزایش گرگ’ پیشنهاد برای واجد شرایط برای لیگ قهرمانان به اواخر خود را برنده پوش بازدیدکنندگان چشمگیر fightback در پیروزی 3-2 در تاتنهام در روز یکشنبه.

نونو اسپیریتو سانتو طرف ازمایش کرده دو بار در شمال لندن اما آمار بازگشت از 2-1 پایین با تشکر از نیمه دوم اهداف از Diogo Jota و Jimenez.

گرگ نقل مکان کرد و دو امتیاز بالاتر از تاتنهام به مکان ششم در لیگ برتر است.

به عنوان آن می ایستد در پایان پنجمین می تواند منجر به یک لیگ قهرمانان جای توجه به دوم قرار می گیرد منچستر سیتی اروپا بان کی مون که در برابر آنها جذاب است.

نشسته سطح در نقاط با پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد و فقط سه تا پشت چهارم قرار می گیرد چلسی گرگ بصورتی پایدار و محکم در شکار برای یک غیر منتظره اسکله در اروپا نخبگان رقابت های باشگاه های

آنها پشت افتاد به استیون Bergwijn نیمه اول, درب بازکن, اما مت Doherty تساوی و حتی Serge Aurier بازگرداندن تاتنهام را منجر نمی تواند دست کشیدن گرگ از گشاد گشاد راه رفتن خود را.

این یک ضربه تلخ بود برای آسیب-آمار تاتنهام که متحمل سه شکست متوالی در تمامی رقابت ها برای اولین بار در این فصل است.

به عنوان این آخر هفته اسپرز نگه داشته بود فقط سه تمیز-ورق در 22 بازی در تمام مسابقات پس از مورینیو را به عهده گرفت.

بنابراین مورینیو کاهش یافته و مدافعان توبی آلدرویرلد و بلژیک را به عنوان بخشی از چهار تغییرات زیر در هفته گذشته شکست چلسی با حافظ Hugo Lloris کنار کشاله ران آسیب است.

کسانی که سوئیچ ها شامل هافبک Eric Dier انداختن به مرکز نیم و بهره برداری مورینیو را تجدید سازمان و زمان دوباره.

تاتنهام تا به حال شانس خود را و در زمان رهبری با فوق العاده, ضد, در 13th دقیقه است.

Giovani Lo Celso برداشت از Aurier اجرا پایین سمت راست و وقتی راست پشت صلیب رسیده Dele Alli شوت او رانده شد توسط Rui Patricio به مسیر Bergwijn که چاک دار خانه از نزدیک برد.

این وینگر هلندی, هدف دوم پس از پیوستن به تاتنهام از PSV آیندهوون در ماه ژانویه است.

اما میزبان باقی مانده creaky در پشت و Nuno مردان گردد چشمگیر گل در دقیقه 27.

روبن Vinagre زد بر روی Jota را تصویب و مبارزه راه خود را از گذشته Aurier به اطراف زمین فوتبال که در آن او تحویل اذیت کردن متقابل به شش حیاط جعبه.

Dier و Japhet Tanganga هر دو یک هش از تلاش برای روشن و Doherty آنها را پرداخت به عنوان مدافع اخراج گذشته پائولو Gazzaniga برای هفتمین هدف از این فصل است.

– اسپرز در بی نظمی –

خوزه مورینیو گفت: این هفته تاتنهام را به “زنده ماندن” در مسابقه برای بالا چهار تا زمانی که آنها برخی از آنها مجروح ستاره برگشت.

خود امیدوار شده اند و آمار از دست دادن هری کین موسی سیسوکو و پسر Heung-content اما تاتنهام شد به اندازه کافی قوی با وجود کسانی که غیبت و Aurier قرار داده و آنها را در مقابل در نیمه اول توقف در زمان.

ساحل عاج بین المللی در زمان Alli را تصویب برش داخل Vinagre و فر اعتصاب درخشان به گوشه ای دور از فقط در داخل این منطقه است.

در عین حال در چه ثابت حیاتی از دست بینام و نشان Alli ارواح بر روی بن دیویس’ عبور برای یک نظر اجمالی هدر که رخنه گسترده است.

Nuno نشسته روی نیمکت پورتو به عنوان ذخیره حافظ زمانی که مورینیو هدایت پرتغالی باشگاه به لیگ قهرمانان شکوه در سال 2004.

و تلاش برای ثبت اولین پیروزی به عنوان یک مدیر بیش مورینیو در تلاش سوم Nuno بود که در شرایط سطح در دقیقه 57.

آدما ترائوره مورد آزار واقع شدند راه خود را از گذشته Tanganga و پیدا Jimenez که تضعیف تصویب به بیش از زني Doherty.

Doherty کم صلیب رسیده Jota و او میرود و هدف ششم خود را در سه بازی تقریبا از روی خط.

تاتنهام برگشت پنج شد در بی نظمی و Jota و Jimenez ترکیب آن را به نفع خود در دقیقه 73.

Jota بود کاتالیزور با یک نافذ پشت سر هم فراتر از Dier و Davinson سانچز.

خود را پاس داشت Jimenez و این مهاجم مکزیکی به راحتی فریب خورده را به راه خود را از گذشته Tanganga باز کردن فضا برای یک پایان خوب است که موجب وحشی جشن از Nuno و کارکنان خود را در اطراف زمین فوتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>