جیره برای مهاجران مزرعه امداد در 2 tranche از دولت محرک

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رایگان مواد غذایی غلات و حبوبات برای مهاجران شغل بیشتر برای قبایل و کسانی که در مناطق روستایی و اعتباری به شرکت های کوچک, خیابان فروشندگان و کشاورزان کوچک — اینها برخی از نکات برجسته از فاز دوم دولت تومان 20 lakh کرور Atmanirbhar بهارات Abhiyan (متکی به هند طرح) روز پنجشنبه اعلام کرد.

مجموعا تومان 3.16 لاخ کرور این طرح شامل 5 کیلوگرم برنج یا گندم و 1kg ‘chana’ (نخود) در ماه برای 80 میلیون خانواده مهاجر برای دو ماه (که هزینه خواهد شد 3,500 تومان کرور روپیه); یک 1,500 تومان کرور روپیه علاقه تخفیف طرح با هدف 30 میلیون واحد; یک 5,000 تومان کرور روپیه اعتباری ویژه تسهیلات برای پنج میلیون فروشندگان خیابانی; یک 6000 تومان کرور روپیه جبرانی ايجاد مدیریت و برنامه ریزی سازمان (CAMPA) صندوق برای ارائه شغل به قبایل; یک تومان 30,000 هسته اضطراری سرمایه در گردش طرح برای کشاورزان; یک 70,000 تومان کرور روپیه افزایش به طبقه متوسط رو به پایین مسکن و Rs 2-لاخ کرور اعطایی اعتبار پیشنهاد 25 میلیون کشاورزان از طریق Kisan کارت های اعتباری.

یک بخشی از تمرکز روز پنج شنبه در این اطلاعیه گفته کارشناسان به نظر می رسید به مراقبت از مواد غذایی اضطراری نیازهای کارگران مهاجر بسیاری از آنها در بازگشت به خانه از شهرستانها پس از از دست دادن معیشت خود را. “یک ملت یک جیره کارت اجرا خواهد شد در سه ماه آینده و انتظار می رود به سود 670 میلیون نفر در 23 ایالت” وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: در حالی که اعلام بسته است.

اولین tranche از بسته بندی در مجموع در مورد Rs 5.9 لاخ کرور که اعلام شد Sitharaman در چهارشنبه بود و عمدتا متمرکز بر ارائه آسان تسهیلات اعتباری به میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) و غیر بانکی امور مالی شرکتها; یک صندوق برای بدهی لادن شرکتهای توزیع برق و یا discoms; بخشی از دستمزد حمایت از طرح (دو ماه) برای شرکت های کوچک و راه برای قرار دادن پول بیشتر در دست مردم است.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

Hindustantimes

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد ‘Atmanirbhar بهارات Abhiyan’ ویژه اقتصادی و بسته جامع تومان 20 lakh کرور حدود 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) برای احیای اقتصاد است که ضرب و شتم توسط یک مستند طولانی مدت از مارس 25 به بررسی گسترش Covid-19. این همچنین شامل یک تومان 1.7 لاخ کرور بسته اعلام کرد در حال حاضر در 26 مارس پولی و اقدامات گرد به اطراف تومان 5.7 لاخ کرور گرفته شده توسط بانک مرکزی هند (RBI) پس از 27 ماه مارس است.

رونمایی از tranche دوم در یک رسانه توجیهی Sitharaman گفت: در کوتاه مدت و دراز مدت اقدامات به معنای حمایت از فقرا از جمله مهاجران کشاورزان کوچک کسب و کار و فروشندگان خیابانی. “کشاورزان و کارگران ستون فقرات این کشور است. آنها در خدمت همه ما با عرق و رنج” او گفت:.

وزیر دارایی گفت: رایگان غلات عرضه خواهد شد به خانواده های مهاجر در ماه مه و ژوئن این سال و این طرح را پوشش تمام کسانی که تحت پوشش ملی امنیت غذایی عمل می کنند و یا افرادی که نمی باید یک جیره کارت در دولت جایی که آنها در آن رشته. “8 لاخ تن از دانه های مواد غذایی و 50000 تن از chana باید اختصاص داده شود,” او گفت:.

اتحادیه مواد غذایی وزیر Ram, Vilas Paswan گفت: HT مرکز نمی اصرار دارند در هر صف مقابل مستندات به صورت رایگان دانه به مهاجران. متحده ممکن است ارسال اطلاعات از بهره برداری بعد. دانه توزیع خواهد شد از روز جمعه, او گفت:, و اضافه کرد که قطار آماده بودند برای این منظور است.

Manobi سینها یک کار اقتصاددان با اللهآباد (هند) دانشگاه گفت: “دولت در نهایت توجه به تماس های بسیاری از مردم نگران با اطمینان از مواد غذایی رایگان برای مهاجران. من فکر می کنم به عنوان یک استثنا یک بار این باید انجام شود بدون تقاضا از هر گونه اسناد و مدارک از جمله Aadhaar.”

به منظور قوی امنیت غذایی سیستم دولت را با استفاده از تکنولوژی فعال جیره کارت سیستم — یک ملت یک جیره کارت — به طوری که همه افراد ذینفع می تواند دسترسی به جیره تحت توزیع عمومی سیستم از هر نقطه در این کشور در ماه مارس سال 2021. خلبان طرح برای این پوشش 670 میلیون نفر در ماه اوت.

دولت نیز تصمیم به راه اندازی مقرون به صرفه مسکن اجاره ای طرح برای کارگران مهاجر و شهری فقیر Sitharaman گفت. “این خواهد بود که انجام می شود از طریق تبدیل دولت بودجه خانه در شهرستانها به قیمت مناسب اجاره مسکن مجتمع (ARHC) تحت PPP [عمومی-خصوصی-همکاری] حالت طریق صاحب امتیاز و تولید واحدهای صنایع, موسسات, انجمن,” او گفت:. این concessionaires می توانید با استفاده از خود را خصوصی زمین برای هدف. مرکز و ایالات متحده همچنین می توانید با استفاده از زمین های عمومی برای ARHC. اداری وزارت به زودی اعلام جزئیات این طرح او اضافه شده است.

یک کردیت سوئیس تحقیقات حقوق صاحبان سهام گزارش May 13 تخمین زده است که بخشی یکی از بسته اقتصادی ارزش Rs 13 لاخ کرور در حال حاضر انجام شده توسط چهارشنبه و Rs 7 لاخ کرور بود و در عین حال آمده است.

یک سخنگوی وزارت مالیه اما کاهش یافته است اظهار نظر در مورد اعداد.

به منظور کمک به میکرو شرکت است که می تواند سود وام تا 50,000 تومان تحت مودرا Shishu طرح این مرکز تصمیم گرفته است برای ارائه یک 2% بهره کمک هزینه برای 12 ماه به قرض وزیر دارایی گفت. میکرو واحد توسعه و تشکیلات جدید بکار تجاری سازمان (مودرا) پشتیبانی از توسعه میکرو شرکت فراهم می کند و تشکیلات جدید بکار تجاری و حمایت از موسسات وام.

دولت همچنین اعلام کرد که برنامه ریزی برای راه اندازی یک طرح ویژه ماه آینده برای ارائه دسترسی آسان به وام و اعتبار به فروشندگان خیابانی در مناطق شهری و روستایی. در این طرح بانک, تسهیلات اعتباری به صورت اولیه سرمایه در گردش تا 10 ، 000 تومان خواهد بود توسعه یافته به هر یک. “استفاده از دیجیتال پرداخت و بازپرداخت به موقع خواهد بود incentivised از طریق پولی پاداش” وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag سینگ Thakur که همچنین خطاب به کنفرانس مطبوعاتی گفت. این طرح انتظار می رود که به سود 5 میلیون فروشندگان خیابانی و شامل یک اعتبار جریان 5,000 تومان کرور روپیه او اضافه شده است.

Sitharaman گفت: دولت تصویب پیشنهاد دولت برای ارائه فرصت های شغلی در مناطق قبیله ای تحت جبرانی ايجاد مدیریت و برنامه ریزی سازمان (CAMPA). “دولت هند خواهد اعطای فوری تصویب این طرح بالغ بر 6000 تومان کرور روپیه,” او گفت:. این پول استفاده خواهد شد برای ايجاد و کشت و زرع کار می کند.

او همچنین اعلام کرد مسکن برای افراد در گروه درآمد متوسط — درآمد سالانه بین Rs 6 لاخ و 18 تومان لاخ — از طریق گسترش اعتبار مرتبط یارانه طرح نخست وزیر Aawas Yojana (شهری). آن را به نفع 0.25 میلیون درآمد متوسط خانواده ها در طول 2020-21 و منجر به سرمایه گذاری بیش از 70,000 تومان کرور روپیه در بخش مسکن وزیر دارایی اضافه شده است. “این را ایجاد تعداد قابل توجهی از مشاغل به تقویت بخش مسکن و تحریک تقاضا برای فولاد و سیمان و حمل و نقل و دیگر مصالح ساختمانی,” او اضافه شده است.

Sitharaman گفت: کشاورزان نیاز اضطراری سرمایه در گردش و NABARD را گسترش اضافی re-امور مالی پشتیبانی از 30000 تومان کرور روپیه به آنها. می توان آن را مورد استفاده برای ملاقات با محصول وام های مورد نیاز از بانک تعاونی روستایی (RCBs) و منطقه ای روستایی بانک (RRBs). “این تشکیلات جدید بکار تجاری خواهد بود front-بارگذاری شده و در دسترس بر روی آن ضربه بزنید. این است که بیش از و بالاتر تومان 90,000 کرور خواهد شد که ارائه شده توسط NABARD به این بخش در دوره عادی,” او گفت:, و اضافه کرد که این حرکت بهره مند خواهد شد حدود 30 میلیون کشاورز که عمدتا کوچک و حاشیه ای.

دولت نیز راه اندازی ویژه درایو به ارائه اعطایی اعتبار PM-KISAN ذینفع از طریق Kisan کارت های اعتباری مالی وزیر گفت. “این خواهد شد تزریق نقدینگی اضافی از Rs 2 لاخ کرور در مزرعه بخش و پوشش 25 میلیون کشاورزان”

Bharatiya Janata Party (BJP) رئیس جمهور JP Nadda توییتی که FM اطلاعیه ارائه مقرون به صرفه مسکن اجاره به شهری فقیر, حمایت از بازگشت کارگران مهاجر و مرکزی کمک 11,000 تومان کرور روپیه به ایران به صورت رایگان اسکان و مواد غذایی در مناطق شهری پناهگاه نشان می دهد PM مودی حساسیت نسبت به فقرا و حاشیه های مردم است.

“من خوش آمدید اطلاعیه ها توسط FM @nsitharaman جی به نفع کارگران مهاجر. مواد غذایی رایگان به مدت دو ماه به 8 کرور مهاجران در سراسر کشور اجرای یک ملت یک جیره کارت طرح اصلی طرح برای اطمینان از امنیت غذایی برای کارگران مهاجر” او هنوز توییتی.

این کنگره گفت: دولت بسته اقتصادی تا کنون کاهش یافته راه کوتاه از آنچه نخست وزیر وعده داده بود.

آناند شارما ارشد سخنگوی این حزب گفت که این کشور بر این باور است که نخست وزیر نارندرا جدی بود که او را “چشمگیر” اطلاعیه دادن 10 درصد از تولید ناخالص داخلی به عنوان یک بسته برای احیای اقتصاد و حمایت از کارگران مهاجر و کارگران و انتظارات در حال افزایش یافت. “وزیر دارایی اعلام نقش برآب همه امید” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>