Rashmi Thackeray: خانم یقین

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Vishwas Waghmode | به روز شده در: 8 مارس سال 2020 7:33:51 am

Rashmi Thackeray, Shiv Sena, Aaditya Thackeray, Maharashtra elections, Uddhav Thackeray, maharashtra news, indian express news در گسترده تاریخ ثبت ماهاراشترا رئیس وزرا و همسران خود را تنها به نظر می رسد به عنوان زودگذر اشکال در پس زمینه — از Yashwantrao Chavan همسر Venutai Chavan به Sharad Pawar همسر Pratibha Pawar که نگهداری پایین مشخصات عمومی. (تصویر: Suvajit دی)

در ماه سپتامبر سال گذشته در یک گردهمایی از شیو سنا کارگران در Worli که در آن Aaditya Thackeray اعلام کرد که مسابقه ماهاراشترا انتخابات — مارک اولین بار یک Thackeray شد و از ورود به سیاست انتخاباتی — در این مرحله بود که مادر خود را Rashmi Thackeray. سه ماه بعد زمانی که Aaditya شد وزیر پدرش کابینه مصرف سوگند به عنوان “Aaditya Rashmi Uddhav Thackeray” آن را تنها تاکید او در حال رشد و نفوذ در شیو سنا — و بیش از سیاست شوهرش Uddhav Thackeray و مهتر پسر Aaditya.

هفته گذشته شیو سنا اعلام کرد که 54 سال سن خوزه را به عنوان سردبیر حزب منادی Saamana روزانه تاسیس توسط پدر در قانون Balasaheb Thackeray و از او که ویرایشگر به صورت 24 سال تا زمان مرگ خود در سال 2012. Uddhav استعفا کرده بود به عنوان سردبیر آن یک روز قبل از مصرف سوگند به عنوان رئیس جمهوری.

جزئیات:Uddhav به دنبال زمین برای ساخت bhavan برای رم bhakts از ماهاراشترا

در گسترده تاریخ ثبت ماهاراشترا رئیس وزرا و همسران خود را تنها به نظر می رسد به عنوان زودگذر اشکال در پس زمینه — از Yashwantrao Chavan همسر Venutai Chavan به Sharad Pawar همسر Pratibha Pawar که نگهداری پایین مشخصات عمومی.

اما بود که تا زمانی که Devendra Fadnavis شد سانتیمتر که banker-همسر Amruta با کمال میل مشترک کانون با شوهرش. اما بر خلاف Amruta که به نظر می رسد در فیلم ها موسیقی ترویج BJP دولت طرح و همچنان به عموم را به شوهر او را به مخالفان Rashmi تا حد زیادی در آنجا ماند در پس زمینه حداقل تا کنون.

بسیاری از Sainiks که در تعامل با سیستم های آنها تماس بگیرید “Vahini” یا “sister-in-law”, تایید او نقش مهمی در سوق دادن Uddhav او تمایلی “laid-back” عکاسی-محبت شوهر را در سانتی متر را دارد. و از همه مهمتر به ساخت تصمیم گیری های دشوار و شکستن صفوف با سنا را در زمان طولانی متحد و ایدئولوژیک شریک بی جی پی و بستن با کنگره و NCP.

پارتی, منابع همچنین می گویند Rashmi در حال حاضر در اتاق که BJP ارشد آمیت شاه را مورد بحث قرار داد فرمول با Uddhav پیش از Lok سبها نظر سنجی.

“او قطعا دلیل شکستن بی جی پی-Sena داد. او روشن بود که سنا تا به حال به رئیس ministership و Uddhav پست. هرگز وجود هر گونه سردرگمی حداقل نه در ذهن او در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر معامله (با NCP-کنگره) کار نمی کند. او اعلام نشده معاون رئیس جمهور از حزب می گوید:” یک رهبر سنا.

طرفداران او, اما, اخراج صحبت از Rashmi را “جاه طلبی” و یا که او سنا را مرکز فرماندهی.

“Rashmi vahini نه دخالت در امور حزب. ما فقط دیده می شود Uddhavji مصرف نهایی تماس بگیرید. اگر بحث اتفاق می افتد در میان آنها (Uddhav, Rashmi Vahini و Aaditya) ما از آن آگاه نیست” گفت: یک ارشد رهبر حزب درخواست ناشناس ماندن.

دوستان او ترجیح می دهند به صحبت در مورد او “Maharashtrian ارزش” به جای.

Shaina NC, BJP سخنگو و Rashmi را “دوست خانوادگی” از روز به کالج می گوید: “من همیشه قدردانی راه او انجام خودش را با فضل و وقار. محبت پدر یک مادر و یک متعهد همسر او باهوش است دقیق و درک سیاست ذاتا. من مشاهده کرده اند او در موارد متعدد به عنوان یک اختصاص داده شده شریک زندگی به Uddhavji. او به ارمغان آورده است تا Aaditya و Tejas با طبقه متوسط خوب Maharashtrian ارزش است.”

سنا منابع همچنین اشاره به نحوه Rashmi خانواده خود را یافت فضایی در حزب. خواهر Swati شوهر Satish Sardesai بود در رفتن در سنا-بی جی پی مذاکرات پس از آخرین انتخابات در حالی که برادرزاده او (Swati پسر) Arsalan Sardesai است دبیر Yuva سنا و کنترل دسترسی به Aaditya. او برادر کوچکتر Shridhar Patankar در املاک و مستغلات کسب و کار.

با وجود تلاش یکشنبه اکسپرس, Rashmi Thackeray نمی تواند تماس گرفته شود برای این داستان.

متولد در یک خانواده طبقه متوسط در کلیان دامبیولی — او پدر م. Patankar اجرا می شود یک خانواده کسب و کار تولید مواد شیمیایی — سیستم فارغ التحصیل با BCom درجه از بمبئی V G Vaze کالج در اواخر 1980s.

دوستان خود را از کالج می گویند این دو خواهر ایستاده بود در حد “طبقه متوسط به پایین طبقه متوسط” کلیان دامبیولی. “در حالی که همه ما تا به حال به طور منظم آرمان و می خواستم به هر دو پزشکان و مهندسین Rashmi متفاوت بود: او می دانست او قطع شد برای چیزهای بزرگتر می گوید:” یک مقام ارشد از کالج.

در سال 1987 او پیوست و زندگی شرکت بیمه, جایی که او تبدیل به دوستان با Jayawanti بال Thackeray خواهر زاده و راج Thackeray خواهر. آن Jayawanti که معرفی Rashmi به Uddhav با دو ازدواج در دسامبر 13, 1989.

با Uddhav جوانترین از بال Thackeray سه پسران هرگز دیده می شود به عنوان برش برای سنا عضلانی سیاست Rashmi هرگز در زل زل نگاه کردن بر خلاف بیشتر زرق و برق دار Smita همسر Thackeray را جدا پسر دوم Jaidev. اما پس از کل م. او فرزند ارشد پسر کشته در تصادف جاده, بال Thackeray برداشت Uddhav به عنوان جانشین او بیش از برادرزاده راج. با Uddhav درگیر شدن در حزب شروع سال 1997 و Smita Thackeray کنار از Matoshree آن باقی مانده بود به Rashmi را در نقش مدیریت Thackeray خانواده و امور در سنا. Rashmi همچنین مدیر چهار شرکت از جمله دو املاک و مستغلات شرکت.

به کسانی که می گویند او “پدید آمده از سایه” به سنا رهبر نقل قول شده در بالا می گوید که برای کسانی که در دانش از اتفاقات در Matoshree, Rashmi را “جاه طلبی” و “فراست” همیشه مشهود است.

“در طول بال Thackeray نهایی روز او دسترسی کنترل شده به او. او تصمیم گرفت که می تواند در دیدار با Balasaheb می شود آن را راج Thackeray و یا رسانه ها. در واقع بسیاری از سرزنش او را برای تقسیم در خانواده می گوید:” سنا رهبر.

Rashmi است گفت: به کمک Uddhav از طریق اولیه خود را روز به عنوان اجرایی رئیس جمهور از این حزب در سال 2003 زمانی که Narayan Rane و راج Thackeray شورش کردند که منجر به انشعاب در حزب.

بسیاری از رهبران سنا روز یکشنبه اکسپرس رسیده به آن را یک نقطه به مقایسه “vahini” با Meenatai Thackeray بال Thackeray, سکس مادر که محجوب حضور احساس در هر عمده سنا جلسه ای که برگزار شد در Matoshree. “او مانند Maa Saheb (Meenatai) به ما. با وجود اینکه همسر رئیس حزب او را به زمین گرم و مراقبت و انجام خودش را با فضل گفت:” یک رهبر حزب.

اما در حالی که Meenatai نقش محدود بود به تضمین این که بازدید کنندگان به Matoshree شد تغذیه و مراقبت از Rashmi دیده می شود به عنوان یک مشاور به شوهرش Uddhav.

سانجی Raut, سنا MP و سردبیر اجرایی Saamana گفت: “درست مثل Maa Saheb استفاده می شود به ایستادن در پشت Balasaheb ما را دیده اند Rashmi vahini ایستاده پشت Uddhavji که در مواجهه با چالش های زیادی از جمله سیاسی است. ما نباید فراموش کنیم که همیشه وجود دارد یک زن در پشت یک مرد موفق.”

در حالی که بسیاری از Rashmi انتصاب به عنوان Saamana ویرایشگر به عنوان یکی دیگر از اشاره گر به رشد نفوذ سنا منابع اصرار بسیار وجود دارد برای به عنوان خوانده شده. “این روزنامه همواره مرتبط Thackeray خانواده است. زودتر Balasaheb و Uddhav ji شد سردبیران آن. پس Uddhavji سانتی متر است و Aadityaji است وزیر و ما می خواستیم کسی به عنوان سردبیر از خانواده Rashmi vahini شده است به نام پست” گفت: Sena رهبر اضافه کرد که Saamana ویراستاران به ندرت در بازدید از دفتر روزنامه و Raut دارای سرمقاله شارژ.

پس از نامگذاری Rashmi به عنوان سردبیر Uddhav در تعامل با رسانه ها گفت: “Saamana شیو سنا و Thackeray نمی تواند جدا شود. ما یک خانواده است. با سیستم های تبدیل شدن به ویرایشگر وجود دارد گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا زبان مقاله تغییر خواهد کرد. من می خواهم به شما اطمینان دهم که اتفاق نمی افتد… اما نوشتن نیست Rashmi Thackeray انتقاد Uddhav Thackeray (تصمیمات دولت).”
ورودی از لیز Mathew

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>