سریع شروع آزمون در دهلی دولت درمانگاه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در تلاش برای آوردن بیشتر ساکنان پایتخت تحت آزمایش خالص برای بررسی بیماری کروناویروس (Covid-19), دولت دهلی نو در روز پنج شنبه به کارگردانی تمام درمانگاه ها و درمانگاه ها به شروع سریع آنتی ژن تست و گسترش سریع نقطه از مراقبت های تست برای کسانی که زندگی در خارج از 633 مهار مناطق.

تست در این مراکز است که به احتمال زیاد برای شروع هفته آینده. هر ساکن می توانید راه رفتن در یک Covid-19 تست و نیاز به هیچ اسناد و مدارک و یا نسخه.

“ما نیاز به داده ها در یک برنامه است که می پرسد برای معتبر شماره تلفن به طوری که همه ما بپرسید. ما بررسی کنید که آیا تعداد کار حق در مرکز خود گفت:” دهلی رسمی دولت که خواسته نمی شود به نام.

این خواهد بود علاوه بر به حداقل 160 مراکز راه اندازی شده توسط دولت برای تست کسانی که در داخل یا در مجاورت مهار مناطق.

“دستورالعمل های ما بودند به افزایش تعداد آزمایشات و تست مراکز از یک روز. ساکن رفاه سازمان نیز گفت: مراکز و نزدیک به خانه های مردم خواهد آنها را تشویق به آزمایش” گفت: منطقه مقام به شرط ناشناس ماندن.

تست کیت نیاز به ذخیره شده در زیر 30°C. به عنوان یک نتیجه بیش از چند روز آینده درمانگاه که آیا تهویه مطبوع سیستم های آنها را دریافت کنید دولت دهلی نو رسمی نقل قول شده در بالا گفت.

این مقام گفت: اگر چه بسیاری از مراکز تست در ابتدا آغاز شده و در مدارس و دولت در تلاش است به حرکت به دور از آنها. “مدارس هستند به احتمال زیاد به بازگشایی در برخی از زمان پس از این مراکز باید بسته شود. این آزمون نمی نیاز به هر گونه توضیح یا تاسیسات ایمنی زیستی ترتیبات و می تواند انجام شود در یک اتاق کوچک. ما در حال مذاکره با چند RWAs فقط کوچک مطبوع اتاق نزدیک به جوامعی که در آن مردم می آیند و تست شده است. در برخی از مکان های ما در حال طناب زدن در mohalla درمانگاه و همچنین” یکی دیگر از منطقه رسمی گفت.

دهلی نو حدود 200 درمانگاه و 25 درمانگاه ها. وجود دارد حدود 450 mohalla درمانگاه در این شهرستان است.

خارج مهار مناطق درمانگاه ها و درمانگاه ها را تست کسانی که مبتلا به آنفولانزا مانند علائم مانند تب و سرفه و گلو درد. کسانی که آمده اند در تماس با تایید Covid-19 بيمار تست خواهد شد.

“اولویت این است که آزمون آن با علائم و کسانی که آمده اند در تماس با موارد دیگر و یا شرکت مرضی شرایط مانند دیابت و فشار خون بالا. اما ما خواسته کارکنان ما به رد هر کسی که می آید به مرکز حتی اگر آنها خفیف سوء ظن است. قبلا زمانی که وجود دارد محدود RT-PCR کیت های آزمایش ما تا به حال حاضر مردم. در حال حاضر ما می توانید تست بیشتر مردم” یک سوم منطقه رسمی گفت.

کمبود نیروی انسانی

دو تا از سه درمانگاه HT به صحبت کرد گفت: آنها در حال حاضر به اندازه کافی کیت اما یک کمبود کارکنان جلوگیری شد تست از مقیاس.

“ما در حال حاضر کیت زیرا آنها توزیع شده از اینجا به مرکز آزمون. ما تکنسین آزمایشگاه در حال حاضر ارسال شده در این مراکز بنابراین ما نمی دانیم که چگونه برای شروع آزمایش در اینجا” گفت: یک پزشک از یک داروخانه در شرق دهلی نو.

یک پزشک از یک داروخانه در جنوب منطقه گفت: “ما دریافت کرده اند اطلاع رسانی در مورد تست در درمانگاه وجود ندارد دستورالعمل های دقیق است. دستورالعمل آمده به احتمال زیاد در روز دوشنبه. ما در حال حاضر کیت با ما به عنوان به زودی به عنوان ما برخی از کارکنان آموزش دیده ما به عقب و یا کسی ارسال شده است ما می توانید شروع به تست در اینجا.”

.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>