سریع آنتی ژن کیت کلید در پوسته پوسته شدن Covid-19 تست

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با حداقل 400,000 تست های انجام شده برای روز دوم در یک ردیف تا صبح روز یکشنبه هند است که به وضوح ramping تا آن coronavirus بیماری (Covid-19) تست با معرفی سریع آنتی ژن تست بودن کلید پشت ناگهانی افزایش شدید در تست — از سراسر 250,000 آزمون یک روز یک ماه پیش.

نزدیک به یک در چهار Covid-19 آزمایش برای تشخیص بیماری های ویروسی انجام شده در حال حاضر با استفاده از سریع آنتی ژن تست کیت.

یک آنتی ژن یک پروتئین (در این مورد در حال حاضر بر روی ویروس) که باعث پاسخ ایمنی در بدن را در فرم از تولید آنتی بادی علیه بیماری و تشخیص حضور خود را از طریق یک آنتی ژن بر اساس آزمون تعیین حاضر عفونت است.

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت آمار منتشر شده در یکشنبه, 4,42,263 آزمايشات انجام شده در قبل از 24 ساعت در سراسر حدود 1300 مورد تایید آزمایشگاه در سراسر کشور است.

از این نزدیک به یک لاخ نمونههای آزمایش با استفاده از سریع آنتی ژن بر اساس تست کیت تشخیص Covid-19. بقیه بودند برابر استاندارد رونویسی معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) انجام شد.

هند با هدف افزایش آن تست ظرفیت به یک میلیون آزمون در هر روز به طور متوسط در هفته های آینده.

“آنتی ژن تست نیز نقش خود را در ramping تا Covid-19 تست به عنوان آن را سریعتر و آسان تر برای انجام و ارزان تر از روش RT-PCR” گفت: Harsh Vardhan اتحادیه وزیر بهداشت.

هند انجام شده تقریبا 10.6 میلیون آزمون از ژانویه 22.

آنتی ژن بر اساس kit تا حد زیادی استفاده می شود در حال حاضر به خصوص با دولت است و شورای تحقیقات پزشکی هند مورد تایید استاندارد Q COVID-19 Ag تشخیص کیت’ طراحی و توسعه توسط SD ذخیرهسازی در یک کره جنوبی بر اساس شرکت است که آن واحد تولیدی در Manesar, Gurugram.

دهلی نو بود که برای اولین بار دولت شروع به آنتی ژن بر اساس Covid-19 تست در ماه گذشته و در کشورهای دیگر است که باید مستقر آنتی ژن تست در راه قابل توجه شامل Maharashtra, Gujarat, Karnataka, Telangana, Uttar Pradesh, Punjab و برخی از مناطق شمالی ایالت های شرقی.

کارشناسان می گویند آن است که یک ابزار خوب برای انجام تست توده.

“پس از مثبت تایید نتایج مثبت آن را در چیدن موارد حتی اگر آن را قادر به انتخاب کنید تا تمام موارد. در مناطقی که بار ویروسی بسیار بالا است باید آن را به خوبی کار می کنند و این چیزی است که ما می خواهیم-که موارد ردیابی زود است. RT-PCR یک تست بهتر است اما نمی تواند مستقر در مقیاس انبوه آن را به عنوان نه تنها دست و پا گیر و گران است اما همچنین طول می کشد بسیار طولانی تر است. آن را خوب به انجام تاييدی منفی از طریق آزمون RT-PCR گفت:” دکتر کون بزرگ Jain, سر, گروه میکروبیولوژی پادشاه جورج پزشکی دانشگاه لکهنو.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان کاهش نرخ Covid-19 مرگ و میر نیز می توان به تهاجمی تست همراه با بهبود بیمارستان زیرساخت با ترکیب بخش دولتی و خصوصی تلاش است که فعال شناسایی اولیه از Covid-19 بيمار.

هند را مورد مرگ و میر در یکشنبه بود 2.31%. بیماران نیز دوره نقاهت در اعداد بزرگ به صورت روزانه و شنبه را به دولت داده ها نشان داد بيشترين بهبود در یک روز از 36,145 Covid-19 بيمار. تعداد کل بهبود رسیده 8,85,576 با زمان بازیابی نرخ 63.92%.

“اکثر موارد مثبت نیست و نیاز به بستری شدن در بیمارستان و کسانی که نیاز به مراقبت های ویژه است که در واقع کوچک شماره. بسیاری از افرادی که در بیمارستان کردم نسیم بیماری با خوب شانس بازیابی. نیاز است که به مراقبت از مشتریان قدیمی و آسیب پذیر جامعه به خصوص کسانی که با شرکت morbidities که در معرض خطر بالای ابتلا به بیماری شدید می گوید:” Dr Rommel Tickoo ارشد مشاور گروه طب داخلی حداکثر بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>