Ranjan Gogoi RS نامزدی: آخرین سنگر و استحکامات افتاده می پرسد عدالت Lokur

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط سیما Chishti | دهلی نو | به روز شده: مارس 17, 2020 7:41:06 am

Ranjan Gogoi's RS nomination: Has last bastion fallen, asks Justice Lokur عدالت Kurian یوسف Chelameswar, Ranjan Gogoi و مادان Lokur در کنفرانس مطبوعاتی. (اکسپرس عکس/Abhinav Saha)

در واکنش به شدت به نامزد سابق CJI Ranjan Gogoi به عنوان یک Rajya سبها عضو توسط دولت همکار سابق خود عدالت (بازنشسته) مادان B Lokur گفت: هند بیان شده است گمانه زنی ها برای مدتی در حال حاضر در مورد چه تجلیلی خواهد عدالت Gogoi دریافت کنید. بنابراین در آن حس نامزدی تعجب آور نیست اما آنچه تعجب آور است که آن را تا به زودی. این باز تعریف و استقلال و بی طرفی و صداقت قوه قضائیه. تا آخرین سنگر و استحکامات کاهش یافته است؟”

در ژانویه 2018, قضات Gogoi, Lokur J Chelameswar و Kurian یوسف ترین قضات ارشد و سپس در دیوان عالی کشور در یک اقدام بی سابقه قدم به نام یک کنفرانس مطبوعاتی به سوال انجام و سپس CJI Dipak Misraبه خصوص در تخصیص از موارد بسیار مهم است.

عدالت Gogoi تعجب برادرش قضات زیرا او سپس در خط بعدی برای تبدیل شدن به CJI. چهار قضات نیز ساخته شده یک نامه نوشته بودند به CJI دو ماه پیش. کنفرانس مطبوعاتی به پرسش های مطرح شده آورده است که رابطه بین دولت و رئیس دادگستری را به تمرکز شدید.

یکی دیگر از همکاران خود را از روز خود را در Gauhati بالا, دادگاه, عدالت, J Chelameswar که همچنین پس از بازنشسته حاضر به اظهار نظر در مورد نامزدی. چهارمین قضاوت در کنفرانس مطبوعاتی عدالت Kurian یوسف نمی تواند نظر رسیده است. در حالی که در هر دو قضات یوسف و Chelameswar گفته بود آنها را قبول نمی کند هر موقعیت توسط دولت پس از بازنشستگی است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>