Rani داستان به من امید میده: مهاجم جوان Rajwinder Kaur

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

انتظار برای به دست آوردن جایگاه خود را در ارشد هندی زنان هاکی, تیم, مهاجم جوان Rajwinder Kaur می گوید: او طول می کشد با الهام از کاپیتان Rani Rampal مبارزات و مصمم است به همراه خانواده اش از فقر با دستاوردهای ورزشی.

متولد در یک روستای کوچک در پنجاب زندگی برای Kaur که پدر یک autorickshaw راننده و یک زن خانه دار بود به خصوص آسان است. اما آن را تغییر زمانی که چند سالمندان در مدرسه – سری گورو Arjun برنامه نویس مدرسه دولتی – اصرار در گرفتن هاکی.

“من می خواستم به یک ورزشکار. من تا به حال با سرعت اما زمانی که من در استاندارد IX من سالمندان از من خواست به دنبال هاکی من شانس” 21 سال است که بخشی از زنان ارشد است هسته-احتمال را به نقل از به نقل از هاکی هند در آزادی مطبوعات.

او با سرعت و توانایی به عنوان یک مهاجم و استعداد جلب توجه ملی انتخاب در طول مسابقات داخلی در سال 2015. به زودی از او برای تاریخ ملی کمپ شد و با توجه به فرصت بازی برای هند در U-18 جام ملت های آسیا در سال 2016 در مالزی.

“در سال 2017, من دریافت یک تماس بگیرید تا برای ارشد ملی کمپ جایی که من رو از نزدیک ارتباط برقرار کردن با چندین بازیکن برتر گفت: Kaur, که می آید از یک روستا به نام Mugal Chak نزدیک ترن ترن در پنجاب. “هر کس می آید از بسیار دشوار پس زمینه و هر یک داستان شخصی است که انگیزه اما Rani مبارزه در روز جوان و متعاقب آن افزایش در ورزش به من امید میده چون من بیش از حد آمده از شبیه پس زمینه و من امیدوارم که من نیز می تواند جلو خانواده من از فقر به خوبی انجام می دهند در هاکی.”

Rani پدر شد, یک سبد خرید-دستگاه کشش اما او جنگید شرایط برای تبدیل شدن به جوانترین بازیکن در تیم ملی در 15 پیش نویس در بازی در جام جهانی 2010. او در نهایت کاپیتان سمت. Kaur, فرزند ارشد از سه خواهر و یک برادر یک مهاجم است که همچنین دو برابر کردن به عنوان یک هافبک حمله. داشتن شده است به طور منظم در ارشد ملی هسته ای احتمالی گروه پس از سال 2017 Kaur صبورانه در انتظار او به نوبه خود برای به دست آوردن قبل از ازدواج بین المللی کلاه.

“احساس می کنم نا امید زمانی که من نمی بینم من نام در 18-عضو تیم ملی, اما من می دانم که من هنوز هم مقدار زیادی از زمان و رئیس مربی Sjoerd Marijne اشاره به کاستی های من در راه مثبت و من را تشویق می کند به منظور بهبود در آن مناطق” Kaur گفت. “من می دانم که من باید مهارت و سرعت; من نیاز به کار بر روی تناسب اندام است که یک نقطه ضعف و از آنجایی که من بیشتر به عنوان یک مهاجم در کلاس های روز, من نیاز به انطباق با بازی در خط میانی است.”

بازگشت به خانه برای یک استراحت Kaur به یاد می آورد او زمان در سراسر کشور مستند زمانی که تیم در SAI, بنگلور. مجاز به قطار Kaur استفاده از این دوره برای یادگیری زبان انگلیسی است.

“زمانی که من آمد به ارشد اردوگاه من پیدا کردم آن را بسیار سخت به درک چون من نمی دانم زبان انگلیسی” Kaur به یاد می آورد تاکید بر این که این دوره او آموخت که چگونه به خود انگیزه می شود. “من با استفاده از زمان در طول مستند برای یادگیری زبان را با استفاده از کتاب های مختلف, آنلاین ترجمه, و من می ایستادن در مقابل آینه و انگلیسی صحبت می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>