زنان هند کاپیتان تیم Rani Rampal در روز پنج شنبه شد و اولین بازیکن هاکی جهان گسترده ای برای پیروزی های معتبر جهان بازی ورزشکار سال ” جایزه.

جهان بازی ها اعلام برنده در روز پنج شنبه پس از 20 روز از رای گیری توسط طرفداران ورزش در سراسر جهان است.

“هند هاکی سوپراستار رانی در جهان است, بازی ورزشکار سال 2019! تبریک بزرگ!,” جهان بازی در بیانیه ای گفت.

“با تعداد قابل توجه از آرا 199,477, Rani است برنده روشن ورزشکار سال مسابقه که در آن طرفداران ورزش در سراسر جهان رای برای مورد علاقه خود را در طول 20 روز از رای گیری در ماه ژانویه است. همه در همه, بیش از 705,610 آرا ریخته شد در نظرسنجی” به آن اضافه شده است.

سال گذشته هند برنده FIH سری نهایی و Rani شد نام بازیکن از مسابقات است. تحت Rani رهبری هند تیم زنان واجد شرایط فقط برای سومین بازی المپیک در تاریخ آن است.

“من اختصاص این جایزه به کل هاکی برادری تیم من و کشور من. این موفقیت تنها تبدیل به ممکن است با عشق و حمایت از هاکی دوستداران و طرفداران تیم من مربیان هاکی هند, دولت, دوستان, از, بالیوود, همکار, ورزشکاران و هموطنان من که به طور مداوم به من رای دادند” گفت: Rani بود که به تازگی به نام در میان Padma شری awardees.

“با تشکر ویژه از FIH برای نامزدی من برای این جایزه معتبر. با تشکر از شما به بازی های جهانی فدراسیون برای این شناخت,” او اضافه شده است.

“Rani الهام بخش ورزشکار و در نقش یک مدل برای بسیاری در هند. آن شگفت انگیز بود برای دیدن حمایت سرخپوستان حتی به عنوان بالا به عنوان آقای Rijiju وزیر امور خارجه, امور جوانان و ورزش داد و به او در این انتخابات هم با طرفداران هاکی در سراسر جهان است. این چه ورزشی است که در مورد: متحد کردن مردم از زمینه های مختلف و کشورهای مختلف گفت:” بین المللی بازی های جهانی ارتباط رئیس جمهور خوزه Perurena.

بین المللی هاکی فدراسیون همچنین با تبریک Rani بودن نام برای جایزه.

“تبریک @imranirampal برای تبدیل شدن به اولین هاکی, ورزشکار به پیروزی معتبر @TheWorldGames ورزشکار جایزه سال!” این FIH که نامزد Rani برای این جایزه گفت: در توییتر مسئولیت رسیدگی به.

“از طرف FIH و جهانی هاکی جامعه من می خواهم به گسترش ما گرمترین تبریک به Rani برای داشتن رای داده جهان بازی ورزشکار سال 2019. این اذعان از اجرای فوق العاده – همراه با تیمی – و فداکاری به هاکی و رهبری” FIH مدیر عامل تیری ویل گفت.

“این جایزه معتبر نیز شناخت زیادی برای هاکی در سطح جهان است. ما سخت در حال کار برای و به دنبال به جلو به داشتن هاکی 5s به عنوان یک تظاهرات ورزش در جهان بازی 2021.” در مجموع 25 ورزشکاران نامزد دریافت جایزه شده است برای این جایزه از مربوطه خود را در ورزشی توسط فدراسیون بین المللی.

این FIH توصیه کرده است Rani نام برای اجرای فوق العاده و توانایی خود را برای به عنوان مثال منجر شود.

دوم در مسابقه با بیش از 92,000 آرا شد, کاراته, ستاره استانیسلاو Horuna اوکراین و کانادا وزنه برداری قهرمان جهان Rhaea Stinn.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de