Ramlalla منتقل Oppn می گوید تا سانتی متر مسخره اجتماعی فاصله

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشر شده در تاریخ: مارس 26 سال 2020 8:43:56 am

Ramlalla idol, Ramlalla idol Ayodhya, Ayodhya Ramlalla idol, Yogi Adityanath, India news, Indian Express وزیر یوگی Adityanath با بت Ramlalla در ایودیا در روز چهارشنبه. (اکسپرس عکس Puneet Mishra)

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath منتقل Ramlalla بت به یک سایت جدید در معناس Bhavan صبح روز چهارشنبه به شرح زیر است که او به انتقاد از مخالفان برای گزارش نه پیوستن به اجتماعی فاصله هنجار در میان شیوع کروناویروس.

عکس و فیلم از این مراسم که رفته ویروسی نشان می دهد سانتی متر ایستاده نزدیک به یک گروه از مردم از جمله ایودیا منطقه دادرس Anuj کومار Jha, امنیت پرسنل کشیش و اعضای رم Teerth Kshetra اعتماد دفتر گرانبار از آر اس اس و VHP.

تغییر از بت پاک سایت برای شروع ساخت و ساز از رم معبد. جدید موقت معبد ضد گلوله و ساخته شده از الیاف در حالی که رم لالة بت قرار داده شده بر روی یک نقره تاج و تخت. CM انجام puja و همچنین اهدا تومان 11 لاخ چک شخصی خود را از بودجه برای معبد ساخت و ساز.

صحبت در این مناسبت به وزیر گفت: “همه ما خوش شانس هستند که شاهد تغییر Maryada Purushotam رم به جدید خود را به تاج و تخت در ایودیا. این فرصت را می آید در سنین” و اضافه کرد که بسیاری از نسل های گذشته بود دور با یک رویا برای دیدن ساخت و ساز از Ram معبد. او گفت که فاز اول که رویای تکمیل شده است.

به دنبال نعمت رم به مبارزه با کروناویروس شیوع CM گفت: “هر زمان که بشریت در سراسر جهان در برابر بحران ها و چالش ها و شرایط دشوار آن است الهام گرفته شده و نور از رم.”

او در ادامه گفت که این کشور در حال آماده سازی خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر و اقدامات انجام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی نیز قدردانی شده است.

با این حال, کنگره, دولت, رئیس جمهور, Ajay Kumar Lallu سوال سفر خود به ایودیا میان مستند در سراسر کشور است.

در یک صدای جیر جیر صبح روز چهارشنبه Lallu گفت: در Hindi “این اولین بار بود بعد از آزاد بودن از نفس مبتنی و این آرزوی من بود که بیش از حد به دیدار الهه دادگاه.

اما من به گوش PM درخواست تجدید نظر. CM از بالا نیست. او رفت و برای دارشان در میان جمعیت. در یک سناریو شبیه به این, چرا مردم از دولت گوش دادن به ساعت?”

واکنش Lallu نظر CM رسانه مشاور Mrityunjay کومار گفت: “او توییتی در 10: 30 am. CM حال بازگشت به لکنو در 7 هستم و تا به حال شروع به کار است. این برنامه که او صحبت کردن در مورد برگزار شد و در ساعت 4 صبح وقتی کل حزب باید در خواب. این برنامه در ایودیا بود از قبل برنامه ریزی شده یکی است. و وجود دارد به سختی به 10 نفر در این مراسم و تمام هشدارها در مورد ویروس های گرفته شده توسط همه.”

دیگر مخالفت رهبران حزب نیز مورد انتقاد قرار سانتی متر برای ارائه یک “مثال خوب” با حضور در این مراسم است.

“یوگی گفتن مردم به رفتن به معابد و مساجد و در نظر coronavirus اپیدمی این است که کاملا حق با شماست” گفت: Samajwadi حزب دولت رئیس جمهور Naresh Uttam. “اما وزیر خود از موازین آنچه که او گفت.”

Aam Aadmi Party دولت رئیس Sabhajit سینگ گفت: مردم مسئول نمی شد و پس از تجدید نظر آنها ساخت. او گفت: حتی اگر تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده در این رویداد وجود دارد که “برخی از مردم” در حال حاضر وجود دارد. “نیز وجود داشته اند مقامات در اعداد بزرگ در طول وزیر ارشد برنامه” سینگ اشاره کرد. “آن شده اند که بهتر بود وزیر این برنامه به تعویق افتاد.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>