رامش Tikaram: دو و میدانی Paralympian که شروع به هند پارا بدمینتون خیابان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رامش Tikaram بین المللی para ورزشکار ابزاری در popularising پارا بدمینتون در هند تا به حال در برخورد با فلج اطفال پس از او دو. روز پنجشنبه Arjuna برنده جایزه درگذشت Covid-19 در بنگلور. او 51 و جان سالم به در با همسر و دو فرزند.

“Tikaram آقا پدر پارا بدمینتون در هند. ما می دانستیم که او را به عنوان اولین پارا بدمینتون بازیکن را به نفع خود یک Arjuna جایزه ملی مربی و مدیر ورزشی می گوید:” Rakesh Pandey, جهان, شماره 1 دو برابر پارا بدمینتون بازیکن و چند مدال در پارا آسیایی بازی.

“ارتباط من با Tikaram آقا در آغاز 2005-06. او مربی تیم در سال 2006 Para بازی های آسیایی و آخرین تور او بود, 2014 Para بازی های آسیایی.”

اگر امروز بسیاری از هند پارا بدمینتون بازیکنان در جهان بالا 10 در دسته بندی های مختلف آنها را به آن مدیون Tikaram یک Paralympian در پرتاب وزنه و دیسک.

آن را در سال 2001 زمانی که او تاسیس para ورزشکار که Tikaram رقابت در جهان پارا بدمینتون قهرمانی در سال 2001 (اسپانیا) شد و برای اولین بار هند را به نفع خود دور. به عنوان یک مدیر او تشکیل بدمینتون, ورزش, انجمن هند برای به چالش ورزش حاکم بدن قبل از آن بخشی از بدمینتون انجمن هند.

Multidiscipline ورزشکار

Tikaram سفر در ورزش در مدرسه آغاز شده زمانی که او با یکدیگر به رقابت سالم در ورزشکاران والیبال و کریکت. در سال 1988 او روشن به ورزش متفاوت-abled. چهار سال بعد او در رقابت دو و میدانی در بارسلونا بازی های پارالمپيک. در سال 1994 او بخشی از هندی وزنه برداری تیم برای جام جهانی در فرانسه.

در سال 2002 Tikaram برنده طلا در شات قرار دادن دیسک و پرتاب نیزه در بلژیک پارالمپیک شد. به غیر از مسابقات قهرمانی جهان در سال 2001 او در رقابت زن و شوهر از رویدادهای بین المللی در پارا بدمینتون. او همچنان فعال در عرصه بین المللی تا سال 2004. در سال 2002 Tikaram برنده Arjuna جایزه.

برای چند سال گذشته هر چند Tikaram بود در ارتباط با پارا بدمینتون. “او پژمرده دور از صحنه می گوید:” حکومت ، Tikaram حتی در مواجهه اتهام فساد مالی از یک زن و شوهر از بازیکنان بین المللی.

“ما نمی دانیم حقیقت در پشت اتهامات عنوان شده علیه. اما رشد نمایی پارا بدمینتون در هند است که به دلیل Tikaram. من همیشه او را خندان و پرشور در مورد ورزش. زندگی خود را حول پارا بدمینتون حتی زمانی که او بیشتر در ارتباط با مدیریت ورزش می گوید:” دو و میدانی’ Paralympian Girraj سینگ که سفر با Tikaram در 2014 Para بازی های آسیایی به عنوان یک مقام رسمی.

ژست توسط همکار para ورزشکاران

بیمارستان خودداری کرده بود به دست و بدن به Tikaram خانواده به دلیل آن را نمی تواند پرداخت بیش از نیمی از کل لایحه از 10 تومان. “به عنوان para ورزشکاران به آرجونا awardee Tikaram خانواده گرفتاری بازیکنان سخت تن به تن و مرتب مقدار باقی مانده در چند ساعت می گوید:” Amit Saroha یک Arjuna برنده جایزه para ورزشکار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>