Ramdev را Covid-19 طب ‘Coronil’ موجود در 545 تومان برای 30 روز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Yoga guru Baba Ramdev را Patanjali روز سه شنبه راه اندازی شد ‘Coronil و Swasari’ آنچه در آن ادعا می کند که آیورودا درمان برای درمان تا کنون علاج coronavirus.

“کل کشور و جهان در انتظار دارو و یا واکسن برای تاج. ما مفتخریم اعلام کنیم که اولین آیورودا بالینی کنترل شده آزمایشی مبتنی بر شواهد و بر اساس تحقیقات پزشکی آماده شده است با تلاش های مشترک Patanjali مرکز تحقیقات و NIMS” یوگا گورو Ramdev در کنفرانس مطبوعاتی گفت: در اینجا اضافه کرد که در آن نشان داده است که “100 درصد میزان بهبودی در عرض 3 تا 7 روز است.”

Ramdev تأکید کرد که دارو نمی شد یک تقویت کننده ایمنی اما coronavirus درمان است.

تاج کیت در دسترس خواهد بود فقط تومان 545 گفت: Acharya Balkrishna مدیر اجرایی Patanjali اضافه کرد که این کیت برای 30 روز. او در ادامه افزود که مواد معدنی استفاده شده است, با گیاهان دارویی به این دارو و حتی بیشتر موثر است.

“این کیت پزشکی در دسترس است در هر نقطه در حال حاضر و در دسترس خواهد بود در Patanjali فروشگاه در یک هفته گفت: Baba Ramdev. او افزود که برنامه راه اندازی خواهد شد برای تحویل تاج کیت.

Ramdev تاکید کرد که مصوبات لازم برای انجام آزمایش های پزشکی بر روی بیماران صورت گرفته از مراجع ذیصلاح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>