با ماه رمضان در اطراف گوشه مسلمانان در سراسر جهان همه را به رعایت این ماه روزه. این مقدس ترین ماه در سنت اسلامی می افتد در زمانی که جهان گرفتار coronavirus بیماری همه گیر.

شیوع بیماری به ارمغان آورده است برخی از بزرگترین اقتصادهای به توقف سنگ زنی و بسته کردن بیش از نیمی از این سیاره است. در پی بیماری همه گیر کوروناویروس در این سال در ماه رمضان خواهد بود “بسیار متفاوت” در بسیاری از جهات در اینجا در نظر گرفتن یک نگاه.

خالی از مساجد و نماز در خانه

ماه رمضان است که به احتمال زیاد برای شروع در هند از آوریل 25 بسته به رویت ماه جدید و یا هلال احمر. در این دیدگاه از این بیماری همه گیر کوروناویروس اسلامی کمیته ها و رهبران در سراسر جهان خواسته اند که جامعه به نماز خود را در خانه و جلوگیری از تجمع و یا جسارت به خارج از خانه های خود.

به مسجد الاقصی در بیت المقدس و اماکن مقدس مانند مکه و مدینه در عربستان سعودی باقی خواهد ماند و بسته به این ماه مبارک رمضان. عربستان سعودی اجازه برگزاری تراویح (شب) نماز در دو مسجد مقدس بدون حضور.

مجازی Iftars

با مردم قفل شده در داخل خانه های خود را در طول شیوع کروناویروس دریافت-togethers و شب افطار احزاب را در یک نماد مجازی.

در آن دستورالعمل مسلمان شورای بریتانیا (MCB) توصیه کرده است افراد جامعه به میزبان و حضور مجازی iftars و لحن در خود مسجد محلی را زنده جریان, خدمات, خبرگزاری PTI گزارش شده است.

دیجیتال ماه رمضان

بسیاری از مساجد در سراسر انگلستان شده اند ramping تا حضور آنلاین خود را در حال حاضر ارائه روزانه خطبه های نماز یا نماز جلسات با ائمه کار به ادامه تعامل با جوامع خود و کمک به نگه دارید تا روحیه در طول این بار تلاش PTI گزارش شده است.

“این پیام برای این رمضان روشن است: سریع و دعا در خانه و به اشتراک گذاری رمضان دیجیتالی. این روشی است که برای کمک به صرفه جویی در زندگی” گفت: MCB دبیر هارون خان.

‘بسیار متفاوت رمضان’

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در ماه رمضان پیام جهانی اسلام در جامعه دانست و گفت: در سنت اسلامی از مهمان نوازی و سخاوت است “قابل توجه درس” در زمانی که مردم در مناطق جنگی و جمعیت های آسیب پذیر صورت عواقب وخیم است.

“این البته می تواند بسیار متفاوت رمضان. بسیاری از فعالیت های جامعه را به طور طبیعی متاثر از اقدامات برای مبارزه با COVID-19 همه گیر” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

در ماه رمضان که ماه روزه و یا صوم (یکی از پنج رکن اسلام) مشاهده شده است توسط مسلمانان در سراسر جهان به تلقین حس خویشتن داری و صبر است. ماه مبارک رمضان یک دوره از خود گذشتگی,, بخشش, توبه و خود بازتاب.

روز شروع می شود با سهم داشتن یک وعده غذایی در سپیده دم (هنگام سحر باعث یا سحر) به پایان می رسد و با شکستن سریع بعد از غروب آفتاب (افطار) و گفت: شب نماز (Magrib).

ماه-مرحله طولانی روزه داری به اوج می رسد به بعد از جشن گرفتن پس از ماه اندیش و عید جشن گرفته است به دور ماه رمضان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im