نوشته شده توسط Manoj CG | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 5 فوریه سال 2020 1:19:56 am


 venkaiah naidu, parliament budget session, rajya sabha motion of thanks to president address, opposition in parliament,parliament news, latest news, indian express مخالفان در اعتراض به خوبی از Rajya سبها. (RSTV/PTI)

Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu معمولا adjourns خانه در اولین اشاره از اختلال. اما در روز سه شنبه او اجازه مجلس رسیدگی به رفتن و آنچه به دنبال در خانه بالا جالب بود اعتراض با مخالفت کنگره و TMC غرقه شدن در غیر معمول شعار و تاکتیک های.

به عنوان Naidu به نام اولین عضو خود را به بالا بردن ساعت صفر تسلیم TMC را درک اوبراین ایستاد و گفت و او با اطلاع و تحت حکومت 267 به دنبال بحث در CAA-NRC تظاهرات. Naidu یادآوری اوبراین که او داده بود یک حکم مشابه اطلاع روز دوشنبه با اشاره به این که مسائل است که او می خواست به منظور بالا بردن توان لمس کرد پس از طی بحث و گفتگو در آدرس رئيس جمهور.

“همه این چیزها می تواند مورد بحث به شیوه ای صلح آمیز و سالم شیوه” Naidu گفت. “اگر شما نمی خواهید به احترام به قوانین احترام به صندلی و سپس (اگر شما می خواهید به فریاد و سپس می گویند چیزی است که من آن را ترک به عقل خود را. من می خواهم به اعضای هر کس می خواهید به شنیدن…من در حال حاضر با توجه به حکم دیروز در همان موضوع…….لطفا برای شروع بحث. بحث در مورد این موضوع. و پس از آن اگر شما می خواهید به انتقاد از آن انتقاد آن است. اگر شما می خواهید به آن را پشتیبانی, پشتیبانی, آن,” او گفت:.

رئیس گفت: قوانین مربوط به قانون 267 روشن هستند و با استناد به تجربه طولانی خود را در خانه. وی گفت: “من به تجربه برخی از 20 سال از آنچه که در قانون 267 چگونه بسیاری از بار آن را مجاز و تحت چه شرایطی آن را مجاز….” او نمی موکول خانه و اقدام با ساعت صفر. اعضای کنگره و TMC سپس با عجله به خوبی از خانه و شروع به شعار دهند.

پنج عضو — Vaiko, Vikas Mahatme, Binoy Viswam, Banda Prakash, Prashanta Nanda — صحبت در میان شعار. شعارهای اما وقتی AAP را سانجی سینگ شروع به صحبت در تاخیر در اجرای این چهار مجرم در دسامبر 16, 2012 gangrape مورد. پس از Singh, JD(S)’s D Kupendra ردی صحبت در مورد مشکلات ترافیک در بنگلور. اعضای TMC و کنگره نیست, بازگشت به کرسی های خود را ایستاده بود اما سکوت در خوب گوش دادن به Reddy.

شعار از سر گرفته شد به عنوان به زودی به عنوان سخنران بعدی — BJP را Kirodi لعل مینا — صحبت در مورد ملخ حملات بر روی محصولات کشاورزی در راجستان و گجرات و پنجاب. BJP مانند اعضای اتحادیه وزیر Parshottam Rupala سوال تاکتیکی شعار و توسط مخالفان. از آن پس شعار فریاد متوقف شد و هر زمان که اعضای مخالف ایستاده بود تا به صحبت می کنند و از سر به عنوان به زودی به عنوان دیگر افزایش یافت.

این حسن نیت ارائه میدهد تمدید نمی شود به یک Navaneethakrishnan, Prasanna Acharya و V Vijayasai ردی طبقه رهبران AIADMK, BJD و YSRCP بود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im