Rajnath Singh, افتتاح 6 پل در J&K

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

جامو: وزیر دفاع Rajnath Singh روز پنج شنبه اختصاصی شش پل به کشور از طریق ویدئو کنفرانس لینک از دهلی نو در تلاش برای اطمینان از اتصال بهتر از جاده ها و پل ها در حساس مناطق مرزی نزدیک به 198 کیلومتر (متر)-طولانی هند و پاکستان مرز بین المللی (IB) و 744 کيلومتر خط کنترل (LoC) در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر (J&K).

سینگ تبریک جاده های مرزی سازمان (BRO) برای تکمیل آثار شش پل در زمان ثبت و قدردانی آنها را برای کمک به ملت-ساختمان مشغول به کار در یکی از خصمانه ترین زمین و آب و هوا شرایط.

او گفت که جاده ها و پل ها هستند که خطوط از هر ملت و نقش حیاتی در توسعه اجتماعی و اقتصادی از مناطق پرت و دور افتاده.

تکرار مرکزی تعهد دولت به اولویت بندی فعالیت های توسعه در J&K, او گفت که نخست وزیر نارندرا مودی است که به طور منظم نظارت بر پیشرفت این پروژه ها و کافی بودجه ارائه شده خود را برای اجرای به موقع.

او گفت: “این یک تجربه لذت بخش برای افتتاح این پل که “اتصال مردم’ در زمانی که جهان اصرار بر حفظ دور بودن از یکدیگر جدا شده (با توجه به کروناویروس بیماری Covid-19). من می خواهم به آنها تبریک می گویم در تکمیل این وظیفه مهم با مهارت بزرگ است.”

وی افزود: “ادامه داد: ساخت جاده ها و پل ها در مناطق مرزی این کشور با مجموع تعهد توسط BRO کمک خواهد کرد در تحقق تلاش های دولت برای رسیدن به مناطق دور افتاده. جاده های تاسیسات از هر ملت,” او اضافه شده است.

“جاده ها در مناطق مرزی نه تنها استراتژیک نقاط قوت بلکه عمل به اتصال از راه دور مناطق با جریان اصلی. در این راه می شود آن را استراتژیک ضرورت از نیروهای مسلح و یا سایر توسعه کار مربوط به بهداشت و آموزش و پرورش و تجارت تمام این ممکن است تنها با اتصال” او گفت:.

او امیدوار است که ساخت و ساز مدرن در جاده ها و پل ها را در رفاه به منطقه است.

“دولت ما متعهد به ترویج زیرساخت در مرزهای ما و منابع لازم ارائه خواهد شد برای این است. دولت ما علاقه زیادی به توسعه J&K. نگه داشتن در ذهن نیاز مردم J&K و نیروهای مسلح بسیاری دیگر از توسعه کار می کند نیز در این خط لوله که اعلام خواهد شد در مقرر زمان. حدود 1000-m-بلند بلند جاده های در حال ساخت در منطقه جامو” او گفت:.

شش پل افتتاح شد با حضور دکتر Jitendra سینگ وزیر امور خارجه (MoS) (مستقل شارژ) و موسس نخست وزیر دفتر (PMO) وزارت پرسنل نارضایتی عمومی & بازنشستگی وزارت انرژی اتمی و وزارت فضا. Jugal Kishore Sharma, عضو پارلمان (MP), Jammu نیز پیوست افتتاح برنامه از طریق یک ویدیو-لینک.

دو پل واقع در Tarnah Nallah در کتهوا منطقه و چهار پل واقع در Akhnoor-Pallanwala جاده در Akhnoor در منطقه جامو پوشا بین 30 و 300 متر و ساخته شد در هزینه Rs 43 کرور.

این پل ساخته شده توسط پروژه Sampark این فرض را تسهیل حرکت نیروهای مسلح در این استراتژیک بخش کلیدی و نیز کمک به سمت به طور کلی رشد اقتصادی از راه دور مناطق مرزی.

بودجه سالانه این فرض که متنوع بین 3,300 تومان کرور روپیه و 4,600 تومان کرور روپیه در سال مالی 2008-16 شد افزایش به تومان 8,050 در سال مالی 2019-2020.

این بودجه برای سال مالی 2020-21 است به احتمال زیاد تومان 11,800 میان مودی دولت مشتاق تمرکز بر بهبود زیرساخت از راه دور در مناطق مرزی.

افزایش بودجه را افزایش عمده برای پروژه های جاری و همچنین تسریع در ساخت و ساز استراتژیک جاده ها, پل ها و تونل ها در طول استراتژیک-مهم northern borders.

صحبت به مناسبت Lt Gen Harpal سینگ مدیر کل (DG) فرض تاکید سازمان کمک به ملت سازی و تشکر وزیر دفاع به صورت مداوم خود را راهنمایی و پشتیبانی در حالی که ابراز اعتماد به نفس در جلسه اهداف در خط دولت و ژئو-استراتژیک اهداف است.

رئیس ستاد ارتش ژنرال MM Naravane; وزیر دفاع دکتر Ajay Kumar; DG فرض Lt Gen سینگ در دهلی نو و همراه با سرتیپ یکا Ahuja ارشد مهندس پروژه Sampark, Sanjeev Verma, بخشی, کمیسر, Jammu ارشد ارتش و مدنی مقامات دولت همچنین با حضور در مراسم افتتاح برنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>