راجکوت بدن مدنی به ارائه اتوبوس به کشتی غیر Covid بیماران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Rajkot | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 12:40:53 am

coronavirus, india lockdown,rajkot munucipal corporation, rmc, rajkot non coronavirus patients, rajkot civic body buse to non coronavirus patients, indian express news Dr Manish مهتا پزشکی, سرپرست راجکوت مدنی بیمارستان گفت: این بیمارستان نیاز به اتوبوس برای تسهیل سفر غیر COVID بیماران مبتلا به بازگشت به خانه های خود. (بازنمودی عکس)

با اتوبوس حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه خصوصی گرفته شده و در خارج از جاده با توجه به مستند های اعمال شده در پی COVID-19 گیر راجکوت Municipal Corporation (RMC) در چهار شنبه اعلام کرد که این امر مطبوعات اتوبوس از راجکوت توده خدمات حمل و نقل (RMTS) به رها کردن کسانی که آزمایش منفی بازگشت به خانه های خود از بیمارستان مدنی در شهر است.

“پزشکی سرپرست بیمارستان مدنی درخواست کرده بود به کمک ما در گذر گاه کسانی که از بیمارستان مرخص بازگشت به خانه های خود. پس از حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق درآمده است و ما RMTS اتوبوس نیز بسیار در استفاده از این روز ما پیشنهاد آنها این اتوبوس. در ابتدا ما داده بود ما دو اتوبوس به اختیار بیمارستان مدنی. ما تخصیص دادن بیشتر اتوبوس ها در صورت نیاز” راجکوت شهرداری کمیسر Udit Agrawal گفت: هند اکسپرس روز چهارشنبه افزود که آنها نمی خواهد هزینه چیزی برای اختصاص اتوبوس.

Dr Manish مهتا پزشکی, سرپرست راجکوت مدنی بیمارستان گفت: این بیمارستان نیاز به اتوبوس برای تسهیل سفر غیر COVID بیماران مبتلا به بازگشت به خانه های خود. “به راجکوت منطقه panchayat چیده شده چهار وسایل نقلیه به رها کردن به خانه های خود COVID-19 بيمار. به طور مشابه, RMC ارائه شده است مرکز مشابه در این راستا نرخ 10 تومان برای بیماران زندگی در شهرستان. اما وجود دارد به عنوان مستند هیچ تسهیلات حمل و نقل در دسترس است به غیر COVID بیماران. ما باید درخواست بدن مدنی به فراغت چند اتوبوس برای این بیماران” دکتر مهتا گفت.

از جمعه این شهر به ثبت 41 تایید موارد COVID-19. از آنها 31 گزارش شده از Jungleshwar منطقه به تنهایی. با افزایش تعداد موارد دولت تحمیل حکومت نظامی در Jungleshwar و مناطق مجاور در Kothariya جاده ها در روز شنبه به منظور تسهیل در تکمیل مستند و تست توده مردم در این نقطه داغ منطقه است.

مقامات تست شده اند بیش از 50 نفر در هر روز برای هفته گذشته. در برخی از روزها تعداد زیادی از مردم مورد آزمایش قرار رفته اند فراتر از 200. جداسازی بخش در بیمارستان تا به حال به طور متوسط 40 افراد داخل سالن. اما در اکثر موارد مشکوک که بستری برای جداسازی بخش در حال تست و منفی آنها از بیمارستان مرخص شده.

هتل شهر به ارائه وعده های غذایی برای بیماران

سرخس اقامت یکی از مجلل هتل ها در شهرستان عرضه خواهد شد وعده های غذایی به بیماران بستری در COVID-19 جداسازی بخش در بیمارستان مدنی در راجکوت. اکثریت موارد مثبت در این شهرستان بستری شده بودند به بیمارستان مدنی و بیمارستان بوده است در خدمت به بیماران وعده های غذایی پخته شده در بیمارستان ، “اما وجود دارد شکایت از بیماران در مورد مواد غذایی است. در این میان سرخس اقامت نزدیک ما با ارائه خدمت به وعده های غذایی به بیماران مبتلا به” بیمارستان مدنی سرپرست Dr Manish مهتا گفت.

این هتل گفت: خدمات خود را مکمل هستند. “ما در حال تهیه ناهار و شام به پزشکان پیراپزشکی کارکنان و بیماران برای دو روز گذشته. این بیشتر یک مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) ابتکار عمل برای ما” Shyam Raichura مدیر عامل سرخس اقامت گفت.

سریع آنتی بادی آزمون از پنجشنبه

در ضمن شهرداری در کمیسیون گفت که در بخش بهداشت و درمان شروع خواهد شد در حال اجرا سریع آنتی بادی آزمایش مشکوک COVID-19 موارد است.

“ما اعلام کرد پس از انجام این آزمون در روز سه شنبه وجود دارد یک مسیر از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) برای برگزاری این آزمون به عقب. اما در حال حاضر ما باید یک سیگنال سبز از دولت. از شنبه به بعد ما شروع خواهد شد در حال اجرا در این آزمون بر مردم حتی با علائم خفیف و کسانی که منتقل شده به قرنطینه مرکز و شده اند وجود دارد برای یک هفته” Agrawal گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>