راجستان بحران سیاسی: ACB فایل مورد در برابر دیگر شورشی Cong مجلس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به اداره مبارزه با فساد (ACB) در روز شنبه ثبت شده یک مورد در برابر شورشی کنگره نماینده مجلس از سردرشهر Bhanwarlal شارما که متعلق به اخراج راجستان معاون وزیر Sachin خلبان اردوگاه Gajendra سینگ و سانجی جین در زیر بخش مربوط به پیشگیری از فساد (PC) قانون 1988.

یک روز زودتر این سه نفر رزرو شده توسط عملیات ویژه گروه (SOG) راجستان پلیس بر اساس یک شکایت رئیس شلاق راجستان مجمع ماهش Joshi.

“یک مورد به ثبت رسیده است در برابر سردرشهر MLA Bhanwarlal شارما Gajendra سینگ و سانجی جین در بخش 7 (بنده را می پذیرد و یا تلاش برای گرفتن رشوه) و 7A (بنده اخذ استفاده ناروا) از PC عمل 1988 بر اساس یک شکایت رئیس شلاق راجستان مجمع ماهش Joshi” گفت: ACB رسمی.

اساس شکایت رویه از سه متهم audiotapes روز پنج شنبه که به سرعت رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در میان نامشخص سرنوشت Ashok Gehlot رهبری دولت پس از طولانی قدرت و جدال با کنگره شورشی خلبان جناح.

در یکی از audiotapes یک شورشی کنگره نماینده مجلس که Joshi ادعا می شود Sharma, است ظاهرا صحبت کردن به یک واسطه و یک فرد به نام Gajendra سینگ در مورد سرنگونی Gehlot دولت است.

ACB رسمی گفت: Joshi شناسایی کرده Sharma زیرا او آشنا شده با صدای او به عنوان او شده است در ارتباط با حزب برای سال های بسیاری است. با این حال او شده است قادر به شناسایی دو متهم کرده است.

“شکایت خود را بر اساس سه audiotapes از ادعا مکالمات که استادانه درست شده پیشنهاد به بی ثباتی Gehlot دولت” رسمی اضافه شده است.

HT نمی تواند به طور مستقل صحت از سه audiotapes.

در حالی که مجلس شارما که چشم مواج بحث سیاسی است و در انفرادی به عنوان تلفن همراه خود را خاموش است.

این SOG دستگیر سانجی Jain نام مستعار سانجی بردیا در اواخر شب روز جمعه به اتهام سرنگونی کنگره-رهبری دولت است.

“جین دستگیر شد در بخش 124A (فتنه) و 120B (جنایی توطئه) از قانون مجازات اسلامی (IPC)” گفت: SOG رسمی.

در حالی که در دیگر نوار صوتی, Vishvendra سینگ که همچنین یک خلبان حامی و عضو راجستان مجلس قانون گذاری (MLA), شنیده می شود ظاهرا صحبت کردن به عامل دیگری در پیشنهاد خود را برای سرنگونی Gehlot دولت است.

آن می تواند شنیده ام که یک نفر در حال صحبت کردن در مورد بیشتر قانون گذاران مورد نیاز برای بیرون راندن Gehlot دولت و شخص دیگری تراوش اعتماد به نفس است که از زمان اعطای نمی خواهد آخرین طولانی است.

یکی دیگر از گفتگو تخمین زده است که Gehlot دولت در طول عمر بیش از 10-15 روز.

این SOG نیز بررسی یک مورد دیگر مربوط به فتنه در مقابل دو نفر که دستگیر شده اند بر اساس ره گیری از دو گوشی های تلفن همراه است که مربوط به اتهام تلاش برای سرنگونی Gehlot دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>