راجستان افسر پلیس رزرو به دنبال تومان 2 کرور روپیه رشوه دیگر پلیس در…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راجستان اداره مبارزه با فساد (ACB) رزرو اضافی سرپرست پلیس از عملیات ویژه گروه Satpal Midha به اتهام خواستار تومان 2 کرور به عنوان رشوه از طرف مدیر کل اضافی از پلیس (ADGP), SOG-ATS, Anil Page از یک مقام اعتباری تعاونی جامعه به جای حل و فصل پرونده گفته است که در روز شنبه.

“در آغاز ماه ژوئن قربانی تا به حال با نزدیک شدن به ACB و شکایت که Midha و برخی دیگر از همکاران خواستار شدند Rs دو کرور برای ثبت نام یک شاه در برابر شاکی در یک مورد از تقلب گفت:” Saurabh پژو ADG, ACB.

یک سرمایه گذار تا به حال شکایت با SOG در برابر قربانی تعاونی جامعه دو ماه پیش ادعا او فریب خورده به واریز 25.000 تومان در تعاونی جامعه است.

“شکایت بررسی شده بود توسط Midha. در ماه ژوئن متهم addl SP خواستار تومان 2 کرور به عنوان رشوه از طرف ADGP Page” اضافه شده Srivastava.

Srivastava بیشتر گفت که بین ماه های ژوئن 2 و 30 ژوئن متهم و زیردستان خود ساخته قربانی دیدار با یک فرد در Tammanah برج واقع در Vaishali نگر منطقه از شهر, معرفی او به عنوان آنیل Page. جالب است که وجود هشت تا ده مغازه در ساختمان متعلق به افراد با نام خانوادگی Page.

در عمده دوم بازسازی در 2 روز راجستان وزرا انجام می دهد 66 IPS افسران

Srivastava گفت: قربانی با بیان عدم توانایی خود را به پرداخت مقدار سنگین خواستار و در نهایت با نزدیک شدن ACB زیر که تحقیقات راه اندازی شد به صورت و شواهد علیه Midha به دست آمده است.

او اضافه کرد که یک مورد بود و تسلیم در برابر Midha در بخش 7 (عمومی بنده تلاش برای به دست آوردن رشوه از هر فرد) و 7A (برای خود یا هر شخص دیگر) پیشگیری از فساد عمل و بخش 120B (جنایی توطئه) از جنایی کد.

سه مرگ Covid-19 در راجستان; دولت گزارش 204 موارد جدید

مقامات ضروری به تحولات ادعا کرد که متهم به افسر پلیس و زیردستان خود هستند به احتمال زیاد به نام برای بازجویی توسط ACB قبل از اقدام بیشتر.

ترجمه شده از انگلیسی توسط SP Midha و ADGP Paliwal نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Midha حال در گذشته به کار گرفته شده با مشخصات بالا اقتصادی موارد تقلب. او تحقیقات افسر Adrash اعتباری و Sanjivani اعتباری تعاونی جامعه موارد تقلب.

جالب, Page ساخته شده بود ADGP پرسنل در توده تجدید سازمان انجام شده در اداره پلیس دو روز پیش. او جایگزین شد Ashok Rathore و Midha منتقل شد به راجستان مسلح پاسبانان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>