راجستان نوزاد مرگ: اتهام مسلمان قربانی نمی توان ثابت کرد می گوید: پروب; مرد چوب به ادعای

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط عمیق Mukherjee | جیپور | به روز شده: مارس 6, 2020 9:00:27 am

rajasthan, coronavirus latest updates, rajasthan newborn dead, newborn dies in ambulance Rajasthan, hospital refuses muslim admission, india news, indian express Irfan Khan, 34, همسرش گفت: تحویل در آمبولانس در راه به جیپور اما نوزاد مرده حتی به عنوان کارکنان در بهرتپور را RBM Jenana بیمارستان گفته آنها را سوار دور دوم زمانی که آنها بازگشت و در آمبولانس. (بازنمودی/اکسپرس عکس Abhinav Saha)

یک روز پس از خانواده از یک نوزادکه به زودی پس از تولد در آمبولانس, ادعایی است که کارکنان در یک بیمارستان دولتی در راجستان بهرتپور منطقه تبدیل آنها به دور هستند زیرا مسلمانان, گزارش دولت به این نتیجه رسیدند که این اتهام می تواند ثابت نمی شود.

زن باردار شد و با اشاره به جیپور توسط پزشکان در بهرتپور و در حالی که او در راه او در یک آمبولانس او تحویل نوزاد. نوزاد مرده به زودی پس از.

با توجه به واقعی گزارش تهیه شده توسط دولت نوزاد پدر عرفان خان گفته بود در بیانیه خود که پس از دانستن نام و آدرس کارکنان بیمارستان بود گفت: “Tablighi Jamaat wahan se nikli hai (Tablighi Jamaat آمده است از وجود دارد)”.

روز یکشنبه ظاهر در رسانه های اجتماعی که در آن خان دیده می شود گفت که پس از مرگ نوزاد او “فکر” است که هر آنچه که اتفاق افتاده است به او بود چرا که او یک مسلمان است اما این تنها یک “فکر شخصی”. او نیز دیده می شود گفت که این ستاد تا به حال نه به او گفت که خانواده اش نمی تواند درمان شود چرا که آنها مسلمان هستند.

اما زبان به هند اکسپرس در روز بعد خان ادعا شده که گفت: در این ویدئو “پس از مقامات خواسته او را به کشش این موضوع بیشتر”. او همچنین ادعا شده که او را تهدید و تحت فشار توسط پلیس.

او گفت که او هنوز هم معتقد است که کارکنان در RBM Janana بیمارستان در بهرتپور تبدیل آنها به دور بعد از آنها آموخته باشد. او در ادامه گفت که او مشکوک است که کارکنان بیمارستان فکر می کردند که متصل به Tablighi Jamaat.

“در حال پرسید که آیا آنها حاضر به درمان آنها چون مسلمان بودند و بدرفتاری با آنها گفت: آنها نمی گویند شخصا که شما یک مسلمان و ما را درمان نمی کنند شما” متحده گزارش تهیه شده توسط Ummedi لعل مینا, وزیر امور دفتر شهری و بهبود اعتماد بهرتپور.

این گزارش می افزاید که در قانون از خان و همسر گفته بود در بیانیه ای که کارکنان در بهرتپور بیمارستان ارجاع آنها به جیپور اما نه سوء استفاده و یا heckle آنها. او همچنین گفت که به آنها گفته نمی شد که نمی توان آنها را تحت درمان هستند زیرا مسلمانان این گزارش می گوید.

“من را تهدید توسط پلیس پس از این حادثه. من ثبت شده است که تصویری پس از افسران گفت که آن را نمی خواهد حق به کشش این موضوع بیشتر… من هنوز هم معتقدم که ما تبدیل شد به دور بعد پزشکان آمد به می دانم که در مورد دین من گفت:” خان. “بنابراین بر اساس اظهارات فوق و فتوکپی از پذيرش بلیط دبی, نامه, سونوگرافی گزارش و اسناد و مدارک مربوط به تحویل کودک از آن می توان گفت به عنوان یک نتیجه است که آن را نمی توان ثابت کرد که آنها درمان نمی شود در حساب بودن آنها مسلمان. به نظر می رسد که اصلی درمان پزشکی از زن انجام شد و پس از آن او با اشاره به جیپور به خاطر بیماری او جدی شد” متحده گزارش.

این گزارش همچنین در این بیانیه از یک پزشک که با حضور به خان و همسر Parveena.

“او هفت ماه باردار بود و خونریزی بیش از حد. از آنجا که این زن در حال تبدیل شدن بیش از حد ضعیف و کودک ضربان قلب نمی تواند شنیده شود. بعد از دیدن این بیماری جدی توصیه داده شد تا او را به بیمارستان زنان جیپور و بعد از بستگان او موافقت او با اشاره پیروی از درمان اولیه. من نمی بدرفتاری با زن و بستگان او و نه آنها حاضر درمان با توجه به آنها که مسلمان” متحده بیانیه ای از دکتر Rekha Jharwal از بیمارستان است. این گزارش اشاره می کند که در ماه مارس در بهرتپور ثبت 699 تحویل و هشت نفر از زنان مسلمان. آن را نیز می گوید: 38 زنان مراجعه کننده به بیمارستان های دیگر و یکی از آنها مسلمان بود. در این گزارش همچنین آمده است که در حال حاضر خان و همسر است بستری در بیمارستان و تحت درمان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>