راجستان دادگاه عالی را بسیار مهم نظم در تیم خلبان دادخواست امروز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این راجستان دادگاه عالی را روز جمعه ارائه آن بسیار مهم و پرطرفدار است که می تواند پایان دادن به بحران سیاسی بودجه دولت است. حکم داده خواهد شد و در ساعت 10:30 امروز هستم.

دیوان عالی کشور رد کرده بود به ماندن دادرسی از دادگاه عالی در روز پنج شنبه. شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط راجستان مجمع سخنران CP Joshi راس دادگاه گفت که “صدای مخالفان” در یک دموکراسی را نمی توان تعطیل.

خلبان و 18 دیگر مخالف MLAs به چالش کشیده اند رد صلاحیت اطلاع داده شده توسط سخنران در دادگاه عالی. در آخرین جلسه راجستان دادگاه عالی خواسته بود سخنران منتظر حکم خود را در روز جمعه قبل از مصرف هر گونه اقدام علیه تیم خلبان.

اما Joshi منتقل شده بود راس دادگاه به چالش “جهت” داده شده به دفتر او توسط دادگاه. او مخالفت خود را در petiton است که دادگاه نمی تواند دخالت در ماده قانونی و اقدام علیه مخالف MLAs باید تصمیم گرفت ،

اخطار داده شد در صورت درخواست از کنگره رئیس شلاق که گفت: خلبان و هواداران خود حضور نداشت حزب CLP جلسات. خلبان اردوی این استدلال که حزب شلاق امر تنها زمانی که مجمع در جلسه.

دادگاه راس که شنیده می شود این موضوع از طریق ویدئو کنفرانس گفت که موضوع مطرح شده در درخواست ثبت شده توسط سخنران مورد نیاز “طولانی با شنیدن” آن را به عنوان درگیر “بزرگتر سوال” مربوط به دموکراسی و چگونه آن را زنده خواهد ماند.

“به عنوان دادگاه عالی در حال حاضر شنیده می شود این موضوع پس از طولانی مدت استدلال و محفوظ منظور ما نه ماندن به عبور از سفارش, اما هر چه ترتیب گذشت باید در نهایت موضوع به نتیجه این دادخواست” نیمکت متشکل از قضات آرون Mishra, B R Gavai و کریشنا Murari گفت و ثابت این موضوع برای شنیدن در جولای 27.

خلبان در ضمن نقل مکان کرد و یک برنامه قبل از راجستان دادگاه عالی روز پنجشنبه شامل اتحادیه های دولت در این لیست از پاسخ دهندگان.

نرم افزار منتقل شد بر روی زمین است که دهم برنامه قانون اساسی اعتبار تحت چالش و این اتحادیه از هند شد, لازم, پارتی, در حال حاضر.

روز جمعه در مصوبات کنگره MLAs رهبری خلبان به چالش کشیده بود رد صلاحیت خود اعلامیه از طریق یک حکم دادخواست که گرفته شد تا توسط یک نیمکت راجستان دادگاه عالی متشکل از رئیس دادگستری Indrajit Mahanty و عدالت Prakash گوپتا و استدلال برگزار شد.

در این جلسه ادامه داد: در روز دوشنبه و استدلال به این نتیجه رسیدند در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>