راجستان HC quashes شاه در برابر توییتر ارشد بیش از ‘سر و صدا Brahmanical مردسالاری’ پوستر

نوشته شده توسط حمزه خان | جیپور | منتشر شده در تاریخ: مارس 7, 2020 6:34:29 pm

Twitter, Elliott in deal for Jack Dorsey to stay CEO and add directors این راجستان دادگاه عالی سهشنبه نقض شاه در برابر توییتر از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت جک دورسی. (فایل)

این راجستان دادگاه عالی سهشنبه نقض شاه در برابر توییتر از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت جک دورسی برای برگزاری یک پلاکارد در سال 2018 اعلام کرد که ‘سر و صدا Brahmanical مردسالاری’.

در یک 2018, صدای جیر جیر, روزنامه نگار آنا MM Vetticad به اشتراک گذاشته بود یک عکس از دورسی و دیگران که در آن او برگزار شده بود گفت: placard در طول سفر خود به هند است. پس از صداییک شاه بود در برابر جک Vetticad و دیگران در بسنی ایستگاه پلیس در جوداپور. این دو تا به حال ثبت دادخواست جداگانه با دادگاه عالی درخواست که شاه بود نقض.

چماقی دادخواست خود رابه یک نیمکت دادگستری Sandeep مهتا گفت: “عبارت است castigated به عنوان متخلف در شاه ممکن است تعبیر به عنوان تخمگذار یک چالش برای جامعه شناختی مفاهیم از یک بخش خاص/جنسیت Brahmin جامعه اما هیچ کشش از تخیل می توان آن را درک است که این کلمات حتی می توانید از راه دور در نظر گرفته شود به عنوان صدمه زدن به احساسات مذهبی هر شهروند هند و نه همان می تواند به معنای ایجاد یک مذهب بر اساس شکاف در هر بخش از جامعه است.”

“کلمات در پوستر در بهترین انتقال احساسات شخص مورد نظر با توجه به اینکه به شدت مخالف Brahminical سیستم مردسالار و آرزومند محکوم کردن همان. یا به دنبال و یا مخالفت با سیستم مردسالار در جامعه یک موضوع انتخاب شخصی است و نمی توان رانش پایین هر کسی گلو” عدالت مهتا گفت: در حالی که quashing صنوبر.

طرفداران ماهش Jethmalani و Nishant بورا که به نمایندگی جک و Vetticad بود تا به حال چنین استدلال میکرد که یک رویداد اجتماعی برگزار شد که در آن دادخواهان حاضر بودند و از آن جایی که “ناشناخته آمد و دست بر گفته متخلف placard به درخواست آقای جک دورسی. لحظه ای که دستگیر شد در مورد سوال عکس و معمولی نوشته شده توسط درخواست Ms آنا M M Vetticad در حساب توییتر خود را بدون داشتن هیچ گونه قصد به صدمه زدن به احساسات مذهبی و یا در غیر این صورت هر بخش از جامعه است.”

آنها تا به حال چنین استدلال میکرد که با صرف انتشار این عبارت “این قابل قبول نیست که احساسات مذهبی از هر شهروند این کشور صدمه دیده شد….مفهوم Brahmanical مردسالاری در نظر گرفته شده برای اجرای موثر جنسی و کنترل بر زنان را به حفظ نه تنها patrilineal جانشینی بلکه طبقه خلوص نهاد منحصر به فرد به هندو جامعه است.”

طرفداران گفت که آیا یا نه گفت: نظریه مربوط است در مورد یک موضوع جامعه شناختی بحث و آن را نمی توان حتی از راه دور با احساسات مذهبی و در نتیجه صرفا با ارسال این کلمات در نظر گرفته شده برای به چالش کشیدن گفت: مفهوم دادخواهان را نمی توان مسئول برای ارتکاب جرایم نسبت داده شده به آنها در گفت شاه.

قضاوت بوده است, محفوظ است, در مارس 4.

شاه شده بود تسلیم در FIR توسط یکی Rajkumar شارما یکی از جوداپور که گفته بود که “متهم بدخیم که تحت تملک جامعه و همچنین عمل به شیوه ای به احتمال زیاد به ایجاد شکاف و جناح در جامعه و القاء نفرت مذهبی به سمت Brahmin جامعه به عنوان یک کل. احساسات از کل جامعه تحت تملک شد و به شدت صدمه دیده توسط این صدای جیر جیر.”

شارما یک تحت تملک خود گفته بود که “مختلف Shastras شد اصلی ایجاد Brahmins که نگه داشتن فرهنگ هند زنده از سنین. سیاستمداران اجتماعی کارگران و هنرمندان و صنعتگران و غیره. معمولا به دنبال هدایت و نعمت از Brahmins قبل از شروع هر فرخنده کار… مردم از کشورهای دیگر نیز مشورت Brahmins در مسائل مربوط به عبادت و انجام مراسم مذهبی”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر