راجستان دولت در بحران به عنوان Sachin خلبان منجر شورشیان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره دولت در راجستان خیره شد در یک بحران سیاسی در روز یکشنبه با تعدادی از آن قانون گذاران وفادار به معاون وزیر Sachin خلبان کمپینگ در منطقه سرمایه ملی در میان دغدغه بیش از یک ممکن است شکاف در صفوف آن است.

کنگره به نام دیدار از تمام آن راجستان قانون گذاران روز دوشنبه و با عجله دو مرکزی ناظران – Randeep سینگ Surjewala و آجی Maken – به دولت سرمایه جیپور در یک پیشنهاد به آهن از اختلاف بین خلبان و وزیر Ashok Gehlot که متفاوت بر روی تعدادی از مسائل پس از تشکیل این حزب دولت در سال 2018 است.

در اواخر شب در بیانیه منتشر شده در واتساپ خلبان اردوگاه گفت: معاون وزیر است که حمایت از حدود 30 قانونگذاران در 200 عضو مجمع. “این Ashok Gehlot دولت در اقلیت پس از بیش از 30 کنگره و برخی از مستقل MLAs متعهد شده اند حمایت خود را به Sachin خلبان گفت:” بیانیه منتشر شده توسط خلبان رسانه ها ،

همچنین بخوانید: در میان آشفتگی های سیاسی در راجستان Sachin خلبان به جست و خیز کلیدی حزب دیدار

اما Gehlot اردوگاه به نظر می رسد اعتماد به نفس در مورد دولت ثبات است. تعداد زیادی از کنگره و دیگر قانونگذاران حمایت از دولت ملاقات وزیر در محل اقامت خود را در میان گیج کننده parleys. “هیچ خطری برای دولت است. همه ما MLAs با ما هستند” گفت: کنگره قانونگذار Ashok Chandana که در نظر گرفته شده است نزدیک به Gehlot.

به طور جداگانه پنج قانونگذاران کنگره در نظر گرفته شده نزدیک به خلبان در یک کنفرانس مطبوعاتی در ارشد وزیر اقامت در جیپور گفته آنها سربازان کنگره حتی به عنوان آنها رد احتمال خروج این حزب است.

“ما ایمان کامل در رهبری سانتی متر Ashok Gehlot. هویت ما است و ما به آن متعهد” گفت: کنگره قانونگذار Chetan سینگ چودری یکی از پنج MLAs.

او همراه بود کرون Abrar, Rohit Bohra, Pratap Singh Khachariywas (که همچنین وزیر حمل و نقل) و Harish Choudhary. “ما سربازان حزب کنگره و ما رفته بود به دهلی نو برای مسائل شخصی” ابرار گفت.

در 200 عضو مجمع کنگره به حمایت از 125 MLAs از جمله 107 خود قانونگذاران. حزب اتحاد حمایت از 13 مستقل و پنج از دیگر احزاب است. اکثر علامت 101. بی جی پی 72 قانون گذاران و حمایت از سه نفر از هانومان Beniwal را Rashtriya Loktantrik حزب (RPL).

خلبان گفت: حامیان او به مسائل مطرح شده علیه عملکرد Gehlot بیش از گذشته دو هفته با حزب دولت مسئول و عمومی, منشی, Avinash Pande, کنگره, سازمان, منشی, KC Venugopal و ارشد کنگره رهبر احمد پاتل در دهلی نو است.”نگرانی های خود را نمی شد خطاب گفت:” یک رهبر حزب در نظر گرفته شده نزدیک به خلبان.

یکی دیگر از کنگره بارگیری آشنا با تحولات گفت: Surjewala و Maken داده شده در این قطعنامه را در مورد یک “ماندگار آتش بس” بین Gehlot و خلبان است که راجستان کنگره رئیس جمهور.

“نگران حزب ما. خواهد ما را از خواب بیدار تنها پس از اسب باید پیچ و مهره ای از ما اصطبل?” سابق اتحادیه وزیر Kapil Sibal توییتی.

مشاهدات خود را تکرار توسط کنگره Rajya سبها عضو Vivek Tankha. “Kapil جی خود را نگران است که هر عضو حزب نگرانی کرد. از آن زمان به تقویت حزب به مبارزه با نیروهای که تنها 1 دستور کار – تضعیف کنگره و ما ارزش های دموکراتیک و نهاد او گفت:” در توییتر.

همچنین بخوانید: Sidelining خلبان در مهم تصمیم گیری در پشت آشفتگی ؟

ارشد, Bharatiya Janata Party (BJP) رهبر Jyotiraditya Scindia بیش از حد در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در کنگره گفت: استعداد و توانایی پیدا کردن “کمی باور” در حزب.

“غم به دیدن من مغبون همکار Sachin خلبان بیش از حد طرد و آزار و اذیت توسط راجستان سانتی متر Ashok Gehlot. نشان می دهد که استعداد و قابلیت پیدا کردن کمی اعتبار در کنگره” Scindia که ترک کنگره در اوایل این سال است.

بحران جاری فوران خلبان پس از دریافت اطلاع از عملیات ویژه گروه (SOG) راجستان پلیس برای ضبط بیانیه خود در مورد اتهام تلاش برای سرنگونی دولت کنگره را در دولت است. هر چند این کنگره گفت: مشابه متوجه فرستاده شد به Gehlot و همچنین رهبران نزدیک به خلبان آن را به نام یک “شوخی” از آنجا که رئیس جمهوری نیز مسئول صفحه اصلی گروه است که نظارت نیروی پلیس است. خلبان اردوگاه گفت: جولای 10 توجه است و در عین حال یکی دیگر از حرکت به “تحقیر” معاون وزیر و “تضعیف” قدرت خود را.

Gehlot ادعا شده در روز شنبه که BJP است که در تلاش برای سرنگونی دولت خود هزینه ای را به شدت تکذیب کرد توسط حزب مخالف.

با خلبان عجله به دهلی نو در شنبه برخی از قانونگذاران کنگره حمایت او و چند راجستان BJP MLAs گفت: به اقامت در یک هتل پنج ستاره در Manesar در حومه دهلی نو است.

برای کنگره تحولات در راجستان می تواند یادآور آنچه اتفاق افتاده در مادها پرادش در مارس 24 قانون گذاران با توجه وفاداری به Scindia استعفا از حزب و دولت و مجلس کاهش وزیر کمال نات دولت به اقلیت. Scindia استعفا از کنگره پیوست و BJP.

به عنوان کنگره اعداد در Madhya Pradesh مونتاژ کاهش یافته که BJP به دست آورد قدرت با Shivraj سینگ Chouhan تبدیل شدن به رئیس جمهوری برای ثبت چهارمین بار.

در ماه گذشته کنگره در راجستان تا به حال به نوسان به عمل درست قبل از Rajya سبها انتخابات به سه کرسی از دولت است. در آن زمان بیش از حد حزب حاکم گفته است که بی جی پی در تلاش بود به تجاوز کردن به آن قانون گذاران.

در آن زمان Gehlot خود را تحت نظارت تلاش برای محافظت از قانونگذاران حزب و مستقل حمایت خود را از دولت است. در حالی که کنگره موفق به کسب دو کرسی از جمله یکی Venugopal این BJP صعود یک صندلی در ژوئن 19 نظر سنجی.

خلبان تحت فشار هواداران خود به خود در جریان کشمکش قدرت با Gehlot به یک نتیجه گیری منطقی مردم آشنا با تحولات گفت.

یک قانونگذار به خلبان گفت: راجستان اطلاع پلیس است “در واقع مشروعیت بخشیدن به رسمی نظارت” در معاون وزیر. “این است که به محض تحقیر و هیچ چیز دیگری. خلبان می تواند به نام برای بازجویی در هر زمان بر روی یک بهانه و یا دیگر گفت:” قانونگذار.

خلبان هواداران گفت: Gehlot شده است تضعیف معاون او اقتدار به میزان مربوط به او را در دولت را از دست داده و به Covid-19 همه گیر و مهم دیگر فرآیندهای تصمیم گیری.

آنها همچنین گفته اند که خلبان را نمایش نمی در نظر گرفته شده در سیاسی, انتصاب در شرکت ها و تخته. همچنین سانتی متر است برگزار می شود و هر جلسه هماهنگی کمیته تنظیم توسط کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی به بحث در مورد مسائل مربوط به حکومت و اجرای مانیفست پس از آن قانون اساسی در ژانویه 2020 گفتند.

راجستان Bharatiya Janata Party (BJP) رئیس Satish Poonia گفت: وجود اختلافات شدید در کنگره و وزیر Gehlot است در تلاش برای پنهان کردن شکست خود سرزنش BJP به تلاش برای سرنگونی دولت است. “اگر دولت می افتد و این امر می تواند به دلیل اختلافات در کنگره است. ما [BJP] باید چیزی برای انجام با آن” او گفت:.

تحلیلگر سیاسی Narayan Bareth گفت: این یک شکست سیاسی برای هر حزب سیاسی اگر دولت رئیس جمهور شورشیان. “من فکر می کنم وزیر به پیش بینی این وضعیت …او ممکن است داشتن یک طرح B برای مقابله با این, اما همانطور که در حال حاضر کنگره در راجستان است که در آشفتگی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>