راجستان معاون سانتی متر Sachin خلبان حامیان آمده به Gurugram رفت و آمد مکرر پلیس تماس بگیرید…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حداقل 19 قانونگذاران کنگره در حال حاضر حمایت از Sachin خلبان معاون وزیر راجستان که با عدم وجود خود را از دولت این آخر هفته است و سوخت اصلی گمانه زنی ها در مورد قریب الوقوع خروج و تقسیم ،

عدم وجود آمد بلافاصله پس از عملیات ویژه گروه (SOG) از دولت های پلیس anti-terror squad ارسال شده اطلاع در محل اقامت خود را به نظر می رسد برای بازجویی.

سوال این است که به جای در ارتباط با پرونده های ثبت شده در روز جمعه توسط ATS که وجود دارد یک طرح برای پایین آوردن Ashok Gehlot دولت است.

اولین اطلاعات گزارش (شاه) و به اتهام شنود مکالمات تلفنی را ضبط آنچه که در غیر این صورت است که یک راز—که وزیر Ashok Gehlot و معاون او نمی تواند همراه.

همچنین بخوانید: “بدون ملاقات با Sachin خلبان’ حفظ BJP; می گوید: “هیچ نقشی در تلاش برای سرنگونی دولت Gehlot

چه هر کس در حال حاضر بدانم اگر این قسمت را فشار خلبان به ترک حزب کنگره.

“این بود که مصرف تحقیر به سطح های مختلف. او فقط یک تماس در روز شنبه که آنها تا به حال نوشته شده این توجه و چپ. این است که چگونه یک معاون وزیر است درمان می شود ؟ ” یک رهبر که به خلبان پرسید.

در حالی که مقامات راجستان دولت می گویند که متوجه شد همچنین ارسال به رئیس جمهوری نیز رهبر نقل قول شده در بالا به نام احضار یک “شوخی”.

“رئیس جمهوری همچنین دارای صفحه, نمونه کارها, پس چگونه می تواند آنها سوال او ؟ این همه بسیار شوم به عنوان این شاه آنها را به یک دلیل برای قرار دادن نظارت بر معاون وزیر” بی جی پی رهبر گفت.

به عنوان جزئی از این بسیار عمومی حماسه به آرامی از هم پاشید رفت و آمد مکرر درام در حال حاضر آغاز شده است.

خلبان حامیان در حال تسلیم در های مختلف تفریحی از جمله ITC Grand بهارات در Gurugram.

ITC بهارات قبلا بازی میزبان به شورشی MLAs و آن این بود که در آن کارناتاکا قانونگذاران آورده بودند در طول بحران مواجه Kumaraswamy دولت است.

همچنین بخوانید: در میان گزارش از آشفتگی در راجستان دولت, Sachin خلبان در دیدار احمد پاتل

خلبان محل در دهلی نو در روز شنبه اما مشخص نیست در حال حاضر.

خلبان آمد به دهلی نو و دیدار یکی از رهبران ارشد احمد پاتل به بحث در مورد این موضوع. او گفت: رهبر ارشد شناخته می شود از نزدیکان حزب رئیس جمهور سونیا گاندی در طول خاص در یک جلسه که تفاوت او با Ashok Gehlot رفته بود بیش از حد.

HT شده است قادر به تایید اگر Sachin خلبان در واقع ملاقات با هر BJP رهبر. اما رهبران کنگره گفت که آنها آگاه هستند که خلبان بوده و در تماس با آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>